چرخ خیاطی خانگی کاچیران مدل یاسمین 593 پلاس

محصول جدید

  • قابلیت دوخت:ساده، زیگزاگ، تیکه دوزی، پارچه های نازک، زیپ، دکمه و جا دکمه

  • سوزن نخ کن خودکار

  • مجهز به قطع کن نخ

  • نمایشگر:ندارد

تماس بگیرید 65228565-021

ایران
0-4 میلی‌متر
0-5 میلی‌متر
23 عدد
850 دور در دقیقه
8.5 کیلوگرم
قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف ، کمپلتی نیم دور ، اجرای دوختهای زیگزاک ، جا دکمه ، دکمه دوزی ، حاشیه دوزی ،رفو ...... و ماسوره پیچی

یاسمین 593 پلاس

چرخ خیاطی خانگی کاچیران مدل یاسمین 593 پلاس یکی از تولیدات حرفه‌ای و از چرخ خیاطی های خانواده‌ی یاسمین شرکت « کاچیران » است. این چرخ خیاطی زیبا با پشتیبانی از طرح‌های دوخت مختلف، این امکان را برای مصرف‌کننده فراهم می‌سازد تا بتواند دوخت‌های متنوعی از جمله دوخت زیگزاگ ، جادکمه ، دوخت دکمه ، رفوی پارچه ، حاشیه دوزی و... را با استفاده از این دستگاه انجام دهد. برخوداری از ماسوره پیچی ، کف تخت و همچنین درب و جعبه از دیگر مشخصات این چرخ خیاطی است. سیستم سوزن نخ کن و نخ بر هم از دیگر ویژگی‌های بارز چرخ خیاطی +Jasmine 593 به شمار می‌رود. با وجود سیستم نخ بر که از ویژگی‌های متمایز و بسیار کاربردی چرخ خیاطی خانگی کاچیران مدل یاسمین 593 پلاس است، کاربر به‌راحتی قادر خواهد بود نخ اضافی را پس از پایان دوخت‌ودوز از محل مناسب ببرد تا از گره‌خوردن بالا و پایین نخ به همدیگر جلوگیری شود؛ به این ترتیب چرخ خیاطی سریعاً برای دوخت بعدی آماده می‌شود. قابلیت ویژه‌ی دوخت استرچ برای پارچه‌های کشباف هم این امکان را فراهم می‌سازد تا با توجه به جنس پارچه‌های کشباف ، نسبت به دوخت معمولی دوختی به مراتب‌ منظم تر و مرتب تر انجام شود. دوخت جادکمه‌ای هم به‌سرعت و طی چند مرحله‌ی ساده با این چرخ خیاطی امکا ‌پذیر است. یکی دیگر از مشخصات چرخ خیاطی یاسمین 593 پلاس برخورداری از اهرم آزادکننده‌ی شانه‌ی کار پیش بر است که با این قابلیت می توان به هنگام دوخت با کارگاه یا دوخت رفو ، پارچه را به سادگی با دست حرکت داد. از ویژگی‌های طراحی یاسمین 593 پلاس که به جذابیت آن می‌افزاید ، بدنه‌ی سبک و مستحکم آلومینیومی و صفحه‌ی دوخت یکپارچه فلزی هستند. کمپلتی چرخ خیاطی یاسمین 593 پلاس نیم‌دور است. گفتنی است یاسمین 593 پلاس دارای تأییدیه‌ی ایمنی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین CE اروپا و CB Scheme  بوده و همه‌ی لوازم الکتریکی در آن تحت استاندارد RoHs تعبیه شده است.

فروشگاه اینترنتی امیر دوخت مفتخر است به بیش از 25 سال تجربه در زمینه فروش ماشین های دوخت و تعمیر تخصصی انواع چرخ خیاطی های صنعتی و خانگی ، همچنین بزرگ ترین نمایندگی محصولات جک ، ژانومه ، زوجی ، برادر ، تیپیکال ، سان استار ، سیروبا ، اس جی جم سی ، کاچیران ، نیولایف ، کینتکس ، ژوکی ، هیکاری ، جویتا ، سیلتر ، باتیسلا ، سیمرغ ، انواع اتو های مخزن دار ترک ، ایتالیایی و فرانسه ، دیگ های بخار و مکشتخت و قایقی ) ، قیچی های برش ( عمود و گرد ) ، فیوزینگ ، پرچ دکمه ، مبل چرخ های خانگی و... در غرب استان تهران می باشیم.

اقلام همراه این چرخ یک عدد سی دی آموزشی به همراه دفترچه راهنمای فارسی و کارت گارانتی می باشد.

نوشتن نقد و نظر

چرخ خیاطی خانگی کاچیران مدل یاسمین 593 پلاس

چرخ خیاطی خانگی کاچیران مدل یاسمین 593 پلاس

  • قابلیت دوخت:ساده، زیگزاگ، تیکه دوزی، پارچه های نازک، زیپ، دکمه و جا دکمه

  • سوزن نخ کن خودکار

  • مجهز به قطع کن نخ

  • نمایشگر:ندارد

مــحصولات مرتبط