پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز سه نخ جک E3

محصول جدید

  • دارای چراغ LED

  • سیستم روغن بسته

  • سیستم برگشت روغن

  • دستگاه برگشت میل سوزن

  • دینام سرخود (سرو موتور)

  • مجهز به سیستم خنک کننده

  • مناسب دوخت پارچه های ظریف تا ضخیم

10,800,000 تومان

ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
شرکت ایران جک
2019
چین
پیراهن پارچه ای / شلوار پارچه ای / کت و شلوار / لباس عروس
3
تک کاربر
نیمه کامپیوتری
برای سه نخ 9# برای 4 نخ 9#و 11# برای 5 نخ 14#و 19#
1
خودکار
ظریف دوز،معمولی و ضخیم
تک پایه
ریز
سروو موتور (70%صرفه جویی در برق)
472*360*495
35کیلوگرم
چدن
میزپایه فابریک / آنتن مخصوص دستگاه / روغن 1 لیتری / پیچ گوشتی / دفترچه لوازم / 1بسته سوزن / قیچی سرنخ زن
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل(تهران و کرج و حومه)

سردوز سه نخ کامپیوتری جک E3 تحولی در سری راسته دوز ها  

چرخ خیاطی سردوز سه نخ E3 یکی از سر دوز های تولید شده در شرکت جک می باشد که با سیستم کامپیوتری اش، تفاوت عمده ای نسبت به سردوز های سابق دارد و با پنل کامپیوتری ساده قرار گرفته بر روی بدنه، به راحتی تنظیم می گردد.

مجموعه سر دوز E جایگزینی برای سردوز های 789 و 800 جک!

لازم به ذکر است که چرخ خیاطی های سری E در شرکت جک تولید شده اند تا جایگزینی برای چرخ خیاطی های 789 و 800 باشند، به این ترتیب این چرخ خیاطی ها از خط تولید کمپانی جک حذف گردیدند.

نخ کشی چالشی در چرخ خیاطی های سردوز خانگی و صنعتی

نخ کشی در چرخ خیاطی سر دوز چه در ماشین های دوخت خانگی و چه در نوع صنعتی آن ها گاها کاری دشوار می باشد.سر دوز ها در چند مدل، دو نخ، سه نخ، چهار نخ و پنج نخ وجود دارند، هر چقدر تعداد نخ در سردوز ها بیشتر شود، نخ کشی نیز سخت تر می گردد.

شرکت نان بنگ برای حل این چالش کاربران، نقشه نخ کشی چرخ خیاطی سردوز E3 نان بنگ را در پشت درب چرخ کشیده شده است که نحوه و مراحل درگیر کردن هر نخ در جای مناسب به خوبی مشخص می باشد.

سرعت سر دوزی را تنظیم کنید!

یکی از ویژگی هایی که سر دوز E3 جک داراست، سیستم تنظیم سرعت آن می باشد.تنظیم سرعت برای دوخت پارچه های حساس جهت جلوگیری از آسیب یا خطا در دوخت کاربرد دارد.علاوه بر آن تنظیم سرعت برای کاربران حرفه ای خیاطی امتیازی است که باعث افزایش سرعت و بهره وری آن ها می گردد. 

تعمیر و نگهداری کمتر، مصرف برق پایین تر با دینام سرخود!

دینام سرخود که به سرو موتور نیز شهرت دارد در چرخ خیاطی های صنعتی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد که سردوز E3 جک نیز از این سری ماشین های دوخت صنعتی است، مزیتی که دینام سرخود دارد، صدا و لرزش کم و مصرف برق کمتر تا سقف 70 درصد می باشد که علاوه بر آن عمر بیشتری نیز دارد.

توپی چرخ خیاطی سردوز E3 با جای گیری راحت انگشت برای چرخاندن و فن خنک کننده موتور

طراحی جدید چرخ خیاطی راسته دوز E3 به گونه ای است که انگشت به راحتی بر روی تو رفتگی های توپی قرار گیرد و کار اپراتور برای چرخاندن آن تسهیل گردد.علاوه بر آن توپی دارای یک فن خنک کننده نیز هست که موجب خنک کردن هر چه بهتر موتور دستگاه و سر و صدای کم تر آن می شود. 

سیستم روغن رسانی بسته سر دوز E3

چرخ خیاطی سر دوز E3 به صورت بسته روغن رسانی می گردد که این شیوه از کثیف شدن اطراف دستگاه و پارچه در حال دوخت جلوگیری می کند.

ارتفاع قابل تنظیم پایه

پایه چرخ خیاطی سر دوز E3 جک امکان تنظیم ارتفاع از 6 تا 12 میلی متر را دارد.این قابلیت برای دوخت پارچه های ضخیم و کلفت مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت چرخ خیاطی سر دوز E3 با E4 جک:

چرخ خیاطی سردوز سه نخ E3 هیچ تفاوتی با مدل E4 از جهت کاربرد ندارد؛ مگر در محل قرار گیری پنل کامپیوتری که پنل E3 روی میز قرار دارد و پنل E4 روی دستگاه جای گرفته است.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت