پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

اتو مخزن دار 3/5 لیتری ماکان

محصول جدید

 • دیگ در داخل بدنه دستگاه

 • دکمه روشن کننده برای دیگ و اتو

 • چراغ هشدار بخار

 • سوپاپ اطمینان

 • کابل نسوز اتصال بدنه به دسته

 • سوئیچ تزریق بخار

 • فشار سنج 2.5 باری

 • بدنه استیل

3,700,000 تومان

ISO 9001 ، استاندارد اروپا CE
فروشگاه امیر دوخت
2020
ایران
برای اتو کاری در صنعت پوشاک و مزون ها
305×350×385 میلی متر
20 کیلو گرم
استیل
قیف مخصوص ، پیمانه مخصوص ، آنتن ، کفی نسوز
ارسال به سراسر کشور
1600 ولت
10 دقیقه
3/5 لیتر
B
فشار سنج
220 وات
نسوز
2.5 باری

نقد و بررسی اتوی 3.5 لیتری برند ایرانی ماکان

در تولیدی ها و مزون ها استفاده از اتو به یک امر غیرقابل چشم پوشی تبدیل گشته است چه در هنگام بسته بندی و چه در حین دوخت از اتو ها استفاده می شود. برای دوخت برخی از قسمت ها جهت زیبایی و تمیزی باید حتماً قبل از دوخت آن قسمت اتو شود.

پس از ورود شرکت سیلتر به ایران محصولات این برند از استقبال بسیار خوبی بهره بردند. از جمله دلایل این محبوبیت می توان به کیفیت بالای این برند ترک اشاره کرد.

اما پس از مدتی با توجه به عدم واردات محصولات سیلتر جای خالی این برند در بازار ایران حس شد. در این زمان بود که شرکت ماکان به تولید محصولاتی پرداخت تا نیاز بازار به اتو های با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب نسبت به نمونه خارجی را رفع نماید.

اتو های شرکت ماکان از لحاظ کیفی خیلی قدرتمند است عمل کرده اند و می توان گفت که با نمونه های خارجی برابری می کنند.

ویژگی های اتوی ماکان 3500 سی سی

 • می‌توان در راستای تعرف خصوصیات به این موارد اشاره نمود:
 • از کابل نسوز در اتصال به بدنه دستگاه بهره برده است
 • با ترجمه دیگ بخار در داخل بدن از لحاظ زیبایی بسیار تاثیر گذار شده است
 • زمانی که بخار آب آماده میشود چراغ روی دستگاه روشن می شود و با اعلام به کاربر او را از این کار مطلع میکند

تفاوت با اتو معمولی

در اتو های معمولی کار اتوکشی را داغی اتو و وزن آن انجام می دهد و بخار آب فقط به عنوان نیروی کمکی کاربرد دارد. در حالی که در اتو های بخار، بخار نقش اصلی را در فرآیند اتوکشی اجرا می‌کند.

نکته دیگری که در هنگام خرید اتو باید به آن توجه کنید وزن اتو است. که اگر خیلی سبک باشد به خوبی فرایند اتوکشی انجام نمی شود و اگر هم خیلی سنگین باشد این کار را دشوار می کند.

دارای ترموستات تنظیم شونده و صفحه نسوز

با بهره گیری از ترموستات قابل تنظیم می توانید برای هر نوع پارچه از این اتو استفاده کنید و با توجه به جنس پارچه و شدت بخار و گرمایی که نیاز دارد آن را برنامه ریزی کنید این کار علاوه بر حفظ سلامت پارچه به مصرف بهینه آب نیز کمک می کند.

در این اتو از صفحه نسوز استفاده شده است تا در هنگام اتو پارچه ها از سوختن برق افتادن و ایجاد کثیفی روی کار جلوگیری کند این امر در نتیجه یک اتوکشی بسیار قابل ملاحظه می باشد.

تنظیم فشار بخار

دیگر ویژگی ای که این اتو از آن بهره می‌برد تنظیم فشار بخار است که در اتو کشی پارچه های سخت به کمک کاربران آمده و عمل اتوکشی را راحت‌تر می‌کند

در برخی مواقع نیز شما به استفاده از بخار نیاز ندارید و می توانید در حالت خشک نیز از این محصول استفاده کنید برای این کار کافی است هنگام روشن کردن اتو کلید مربوط به بهار را روشن نکنید.

خصوصیات قطع کن بخار آب که در این دستگاه تعبیه شده است کمک شایانی می کند.

مدت زمان آماده شدن 

مدت زمانی که نیاز از منتظر بمان تا اتو 3.5 لیتری ماکان برای شروع به کار آماده شود، کمتر از ۸ دقیقه بوده و از این بابت یک مزیت عالی به حساب می آید برای کاهش این مدت می توانید از آب جوش و گرم استفاده کنید تا به فرایند داغ شدن کمک کرده باشید.

با هر بار پر کردن مخزن می توانید یک و نیم الی دو ساعت به صورت پیوسته اتوکشی نمایید که بسته به حجم مخزن این ساعات متغیر خواهد بود.

مواردی که رعایت آنها به حفظ سلامتی اتوی شما کمک می‌کند:

 • مرحله اول خاموش بودن هر دو کلید دستگاه اطمینان حاصل فرمایید
 • مرحله دوم برای پر کردن مخزن از عدم اتصال آن به پریز برق مطمئن شوید
 • مرحله سوم با استفاده از شیر تخلیه  بخار که در مخزن طراحی شده است تمام بخار باقی مانده در مخزن اتو را خارج کرده و بعد از آن اقدام به ریختن آب نمایید

ضمانت

برای اتو مخزن دار ماکان با حجم 3 و نیم لیتر ،گارانتی به مدت 12 ماه در نظر گرفته شده است که با توجه به ایرانی بودن این محصول قطعات و لوازم یدکی آن به وفور در بازار یافت می‌شود و شما با مراجعه به امیر دوخت می توانید از خدمات پس از فروش تامین قطعات و راهنمایی های لازم بهره مند شوید.

موارد ایمنی در استفاده از اتوی مخزن دار سه و نیم لیتری ماکان

 1. برای حفظ سلامت خود و اطرافیان از شوخی با اتو به طور جد بپرهیزید
 2. زمانی که اتو در حال کار و روشن است از باز کردن دریچه آن خودداری نمایید
 3. به هیچ عنوان عضو را به سمت صورت و بدن خود و دیگران نگیرید
 4. هنگامی که کابل آسیب دیده است به هیچ وجه از اتو استفاده نکنید

نکات لازم جهت کارایی بهینه :

استفاده از آبهای بدون آهنگ برای مخزن از محبت زمان رسوب بستن را کاهش داده و در نتیجه سبب طول عمر دستگاه کمک می کندشما می توانید از آب جوشیده آب مقطر آب تخلیه شده از کولر گازی که بدون رسوب هستند استفاده نمایید

به صورت دوره‌ای با استفاده از یک میله فلزی سوراخ های کف اتو را از وجود رسوب پاک نمایید این کار را زمانی انجام بدهید که اتو گرم است روش دیگر که به این کار کمک می‌کند این است که تا زمانی که اتو آماده نشده از استفاده آن خودداری نمایید 

در هر مرحله قبل از استفاده زمانی که اتو آماده کار است به صورت هوایی و مسلمین و یکبار از بخار استفاده کنید تا رسوب های داخل به بیرون پرتاب شوند

اتو را پس از هر ۱۰ الی ۱۵ بار استفاده کاملا خالی کنید و با استفاده از تکان از خروج رسوبات آهنگ مطمئن شوید این تمیزکاری مخزن در مدت زمان طولانی سلامت اتوی مخزن دار شما را تضمین می کند.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت