پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

اتو مخزن دار 3/5 لیتری ماکان 3035

محصول جدید

 • دیگ در داخل بدنه دستگاه

 • دکمه روشن کننده برای دیگ و اتو

 • چراغ هشدار بخار

 • سوپاپ اطمینان

 • کابل نسوز اتصال بدنه به دسته

 • سوئیچ تزریق بخار

 • فشار سنج 2.5 باری

 • بدنه استیل

4,000,000 تومان

ISO 9001 ، استاندارد اروپا CE
شرکت ماکان
2020
ایران
برای اتو کاری در صنعت پوشاک و مزون ها
305×350×385 میلی متر
20 کیلو گرم
استیل
قیف مخصوص ، پیمانه مخصوص ، آنتن ، کفی نسوز ، دفترچه راهنما ، کارت گارانتی
ارسال به سراسر کشور
1600 ولت
8 دقیقه
3/5 لیتر
B
فشار سنج
220 وات
نسوز
2.5 باری

نقد و بررسی اتوی 3.5 لیتری برند ایرانی ماکان

در تولیدی ها و مزون ها استفاده از اتو به یک امر غیرقابل چشم پوشی تبدیل گشته است چه در هنگام بسته بندی و چه در حین دوخت از اتو ها استفاده می شود. برای دوخت برخی از قسمت ها جهت زیبایی و تمیزی باید حتماً قبل از دوخت آن قسمت اتو شود.

پس از ورود شرکت سیلتر به ایران محصولات این برند از استقبال بسیار خوبی بهره بردند. از جمله دلایل این محبوبیت می توان به کیفیت بالای این برند ترک اشاره کرد.

اما پس از مدتی با توجه به عدم واردات محصولات سیلتر جای خالی این برند در بازار ایران حس شد. در این زمان بود که شرکت ماکان به تولید محصولاتی پرداخت تا نیاز بازار به اتو های با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب نسبت به نمونه خارجی را رفع نماید.

اتو های شرکت ماکان از لحاظ کیفی خیلی قدرتمند عمل کرده اند و می توان گفت که با نمونه های خارجی برابری می کنند.

ویژگی های اتوی ماکان 3500 سی سی

می‌توان در راستای تعریف خصوصیات به این موارد اشاره نمود:
 • از کابل نسوز در اتصال به بدنه دستگاه بهره برده است
 • با تعبیه دیگ بخار در داخل بدنه استیل از لحاظ زیبایی بسیار تاثیر گذار شده است
 • زمانی که بخار آب آماده می شود، چراغ روی دستگاه روشن شده و با اعلام به کاربر ، او را از آماده بودن اتو مطلع می کند
 • بدنه استیل این اتو ، از زنگ زدگی و یا آسیب به رنگ بدنه بر اثر حرارت جلوگیری می نماید.

تفاوت با اتو معمولی

در اتو های معمولی کار اتوکشی را حرارت اتو و وزن آن انجام می دهد و بخار آب فقط به عنوان نیروی کمکی کاربرد دارد. در حالی که در اتو های بخار، بخار نقش اصلی را در فرآیند اتوکشی اجرا می‌کند.

نکته دیگری که در هنگام خرید اتو باید به آن توجه کنید وزن اتو است. که اگر خیلی سبک باشد به خوبی فرایند اتوکشی انجام نمی شود و اگر هم خیلی سنگین باشد این کار را دشوار می کند.

در اتو های معمولی فرایند تبدیل بخار به آب و داغ شدن کفی اتو ، همزمان و با یک المنت انجام می شود. در حالی که در اتو های مخزن دار آب ، در دیگ مخصوص تبدیل به بخار شده و با شلنگ های رابط به دسته اتو که جدا گانه حرارت آن قابل تنظیم است ، منتقل می شود و فرآیند اتو کشی به خوبی آنجام می گیرد.

دارای ترموستات تنظیم شونده و صفحه نسوز

با بهره گیری از ترموستات قابل تنظیم می توانید برای هر نوع پارچه از این اتو استفاده کنید و با توجه به جنس پارچه و شدت بخار و گرمایی که نیاز دارد آن را برنامه ریزی نمایید. این کار علاوه بر حفظ سلامت پارچه به مصرف بهینه آب و انرژی نیز کمک می کند.

در این اتو از صفحه نسوز استفاده شده است تا در هنگام اتو کشی ، پارچه ها از سوختن ، برق افتادن و ایجاد کثیفی روی کار جلوگیری کند. این امر در نتیجه یک اتوکشی ، بسیار قابل ملاحظه می باشد.

تنظیم فشار بخار

دیگر ویژگی ای که این اتو از آن بهره می‌برد تنظیم فشار بخار است که در اتو کشی پارچه های سخت به کمک کاربران آمده و عمل اتوکشی را راحت‌تر می‌کند.

در برخی مواقع نیز شما به استفاده از بخار نیاز ندارید و می توانید، در حالت خشک نیز از این محصول استفاده کنید. برای این کار کافی است هنگام روشن کردن اتو کلید مربوط به بهار را روشن ننماید.

خصوصیت قطع کن بخار آب که در این دستگاه تعبیه شده است، به حجم آب مصرفی در پارچه های مختلف و جلوگیری از رطوبت اضافی یا خیس شدن پارچه کمک شایانی می کند.

مدت زمان آماده شدن 

مدت زمانی که نیاز است منتظر بمانید تا اتو 3.5 لیتری ماکان برای شروع به کار آماده شود، کمتر از ۸ دقیقه بوده و از این بابت یک مزیت عالی به حساب می آید. برای کاهش این مدت می توانید از آب جوش و گرم استفاده کنید یا به اندازه مورد نیاز آب داخل دیگ ریخته تا به فرایند داغ شدن کمک کرده باشید.

با هر بار پر کردن مخزن می توانید یک و نیم الی دو ساعت به صورت پیوسته اتوکشی نمایید که بسته به حجم مخزن و مقدار استفاده از بخار ، این ساعات متغیر خواهد بود.

مواردی که رعایت آن ها به حفظ سلامتی اتوی شما کمک می‌کند:

 • مرحله اول از خاموش بودن هر دو کلید دستگاه اطمینان حاصل فرمایید.
 • مرحله دوم برای پر کردن مخزن از عدم اتصال آن به پریز برق مطمئن شوید.
 • مرحله سوم با استفاده از شیر تخلیه بخار که در مخزن طراحی شده است، تمام بخار باقی مانده در مخزن اتو را خارج کرده و بعد از آن اقدام به ریختن آب نمایید.

ضمانت

برای اتو مخزن دار ماکان با حجم 3 و نیم لیتر ،گارانتی به مدت 12 ماه در نظر گرفته شده است که با توجه به ایرانی بودن این محصول قطعات و لوازم یدکی آن به وفور در بازار یافت می‌شو.

شما با مراجعه به وبسایت و فروشگاه امیر دوخت، می توانید از خدمات پس از فروش ، تامین قطعات و راهنمایی های لازم بهره مند شوید.

موارد ایمنی در استفاده از اتوی مخزن دار سه و نیم لیتری ماکان

 1. برای حفظ سلامت خود و اطرافیان از شوخی با اتو به طور جد بپرهیزید
 2. زمانی که اتو در حال کار و روشن است از باز کردن دریچه آن خودداری نمایید
 3. به هیچ عنوان اتو را به سمت صورت و بدن خود و دیگران نگیرید
 4. هنگامی که کابل آسیب دیده است به هیچ وجه از اتو استفاده نکنید

نکات لازم جهت کارایی بهینه :

استفاده از آب های بدون آهک برای مخزن ، مدت زمان رسوب بستن را کاهش داده و در نتیجه به طول عمر دستگاه کمک می کند. شما می توانید از آب جوشیده ، آب مقطر ، آب تخلیه شده از کولر گازی که بدون رسوب هستند؛ استفاده نمایید.

به صورت دوره‌ای با استفاده از یک میله فلزی سوراخ های کف اتو را از وجود رسوب پاک نمایید. این کار را زمانی انجام دهید که اتو گرم است. روش دیگری که به سلامت اتو کمک می کند ، استفاده به موقع از کلید بخار و همچنین جلوگیری از نشت آب به دسته و کفی اتو می باشد.

در هر مرحله قبل از استفاده زمانی که اتو آماده به کار است به صورت هوایی و مستقیم یکبار از بخار استفاده کنید تا رسوب های داخل کفی به بیرون پرتاب شوند.

اتو را پس از هر ۱۰ الی ۱۵ بار استفاده کاملا خالی کنید و با استفاده از تکان از خروج رسوبات آهک مطمئن شوید. این تمیزکاری مخزن در مدت زمان طولانی ، سلامت اتوی شما را تضمین می کند.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت