معرفی و مقایسه

بهترین چرخ خیاطی ژانومه +معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بدون شک پرفروش ترین چرخ خیاطی خانگی متعلق به برند نام آشنای ژانومه است. شعار برند ژانومه این است که شهرت جهانی دارد. واقعا هم همینطور است. شرکت JANOME توانسته با تولید بهترین و به روزترین چرخ خیاطی های خانگی و گلدوزی در قیمت های مختلف جایگاه ویژه ای در سراسر دنیا پیدا کند. ما در این مطلب بهترین چرخ خیاطی خانگی ژانومه که نسبت به قیمت بالاترین کارآمد را دارد معرفی خواهیم نمود. بعد از خواندن این مطلب می توانید بهترین چرخ خیاطی ژانومه را برای خرید انتخاب نمایید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، با امیردوخت تماس بگیرید.

9 مدل از پر فروش ترین چرخ خیاطی های ژانومه

امیردوخت با بیش از 30 سال تجربه در زمینه فروش چرخ خیاطی و تجهیزات دوخت 9 مدل از بهترین چرخ خیاطی های ژانومه را به شما عزیزان معرفی خواهد کرد. مزایا و معایب هر یک را به شما خواهیم گفت تا بتوانید به راحتی تصمیم گیری کنید. 9 مدل چرخ خیاطی خانگی شامل این موارد است: 6000، 7000، 802، 813، 680، 1014، 399MC، 393A و سردوز خانگی 203. به نظرم اگر قصد خرید چرخ خیاطی ژانومه را دارید حتما یکی از مدل های نام برده را انتخاب کنید چون هر کدام نسبت به قیمتی دارند کیفیت خوبی را در دوخت ارائه می کنند.

1- چرخ خیاطی ژانومه 6000

با قطعیت می توان گفت یکی از پیشرفته ترین چرخ خیاطی های برند ژانومه مدل 6000 است. چرخ خیاطی خانگی 6000 یک ماشین دوخت اتومات است که حافظه کامپیوتری دارد به همین سبب ویژگی های چشم گیری را در خود جای نهاده است. ژانومه 6000 ساخت کشور ژاپن است و مانند یک چرخ خیاطی صنعتی قابلیت تنظیم سرعت دوخت را دارد تا کنترل بهتری روی دوخت داشته باشید. این محصول یک چرخ خیاطی خانگی کامپیوتری است و از همین جهت ویژگی های الکترونیکی زیادی دارد.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

-مزایای چرخ خیاطی خانگی 6000

 • اجرای جادکمه معمولی و چشمی به صورت اتوماتک
 • سوزن نخ کن اتومات
 • قابلیت تنظیم سرعت دوخت
 • اجرای 135 طرح متفاوت
 • قابلیت دوخت حروف انگلیسی و اعداد
 • دارای چراغ LED
 • عرض دوخت 7میلی متر
 • طراحی بازو آزاد
 • دارای قفل کودک
 • نخ قطع کن
 • اهرم تنظیم فشار پایه
 • بدنه فلزی
 • سیستم قاب ماکو تمام دور
 • ماسوره پرکن به صورت خودکار

چرخ خیاطی خانگی ژانومه مدل 6000 قابلیت اجرای انواع دوخت ساده، زیگزاگ، دکمه دوزی، رفو، پس دوزی، حاشیه دوزی، زیپ و… دارا است.

-معایب چرخ خیاطی ژانومه 6000 برند JANOME

این چرخ خیاطی به صورت استوک در بازار موجود است و باید هنگام خرید مراقب باشید چرخ خیاطی سالم، بدون رنگ شدگی و تعویض قطعات ژاپنی اش باشد. گارانتی محصول نیز با فروشگاه است.

2- بررسی چرخ خیاطی خانگی کامپیوتری ژانومه 7000

اگر به دنبال یه نسل پیشرفته تر از چرخ خیاطی ژانومه 6000 هستید باید مدل 7000 را انتخاب کنید. ژانومه 7000 ظاهر جدیدتری دارد. بیش از 130 مدل طرح دوخت و حاشیه دوزی اجرا می کند. جنس بدنه محصول از فلز است که بسیار مقاوم می باشد. سوزن نخ کن اتوماتیک و قابلیت کنترل سرعت دوخت نیز دارد. شما می توانید با چرخ خیاطی خانگی 7000 حروف و اعداد انگلیسی و ژاپنی را نیز بر روی پارچه بدوزید.

تفاوت مهم 7000 با مدل 6000 این است که سیستم تنظیم نخ خودکار دارد. ویژگی منحصر بفرد دیگر این است که می تواند نسبت به سایز دکمه به صورت کاملا اتوماتیک بر روی پارچه جادکمه بدوزد یعنی می توانید به صورت الکترونیکی سایز جادکمه را تنظیم نمایید تا دقت کار بالاتر رود.

چرخ خیاطی استوک ژانومه 7000 با نصب پایه های مختلف قابلیت دوخت راسته، هفت و هشت، پولک دوزی، رفو، دوخت دکمه و… را دارد بنابراین می توانید مراحل مختلف را با خرید این محصول با کیفیت ساخت ژاپن انجام دهید.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

3- چرخ خیاطی ژانومه 802

چرا چرخ خیاطی خانگی 802 انقدر بین خیاطان محبوب است؟ چون با کیفیت و دارای قدرت موتور بالا است به همین سبب می تواند انواع پارچه ظریف، ضخیم، کشی و معمولی را بدوزد. چرخ 802 ساخت ژاپن با قطعات و بدنه فلزی است در نتیجه بسیار مقاوم با طول عمر بالا می باشد. کاربری محصول ساده است و فرقی نمی کند حرفه ای باشید یا مبتدی در هر صورت می توانید به راحتی دوخت و دوز انجام دهید.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

ویژگی های چرخ 802 برند JANOME به شرح زیر است:

 1. 24 مدل طرح دوخت
 2. دارای ژتون های تک پل و دو پل
 3. اجرای دوخت ترکیبی تا 44 مدل
 4. بدنه فلزی مستحکم
 5. جادکمه 4 مرحله ای
 6. قابلیت نصب سوزن دو قلو
 7. اهرم سرقائمی
 8. عرض دوخت 7 میلی متری
 9. امکان نصب پایه های مختلف

با خرید 802 می توانید کارهایی مثل ژرسه دوزی، تکه دوزی و… را نیز انجام دهید. در ضمن این چرخ خیاطی با 801 تفاوت فنی ندارد و فقط ظاهرشان متفاوت است اما 802 از شهرت بیشتری برخوردار است.

 • از معایب چرخ 802 می توان به وزنش اشاره نمود. جون فلزی است از چرخ خیاطی های خانگی که بدنه آلومینیومی دارند سنگین تر است.

4- بررسی ماشین دوخت 672 ساخت ژاپن

یکی دیگر از ماشین دوخت های استوک ساخت ژاپن مدل پرفروش 672 است که نسبت به 802 قیمت مناسب تری دارد. برخلاف چرخ خیاطی 802 که عرض دوخت 7 میلی متری دارد. عرض زیگزاگ 672 پنج میلی متر است. خیلی از کاگاه های کوچک این چرخ را برای دوخت جادکمه و دکمه می خرند چون جادکمه های با کیفیتی را روی پارچه دوخت می زند. جنس بدنه و قطعاتش نیز مانند چرخ های استوک دیگر از فلز ساخته شده است.

چرخ خیاطی خانگی ژانومه 672 قابلیت اجرای دوخت زیگزاگ، ساده، ژرسه دوزی، پس دوزی، ابردوزی و … را دارا می باشد و یک چرخ خیاطی همه کاره است که به صورت مکانیکی کار می کند.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

هنگام خرید این محصول دقت کنید که فروشگاه حداقل چرخ را 24 ماه گارانتی کند. حتما هم چک کنید که رنگ شدگی نداشته باشد. ویژگی های دیگر محصول به شرح زیر است:

 • بدنه فلزی
 • قطعات ژاپنی
 • جادکمه 4 مرحله ای
 • اجرای دوخت به صورت تک و دو سوزن
 • سیستم قاب ماکو نیم دور
 • 24 مدل طرح دوخت و گلدوزی
 • ژتون خور
 • کاربری آسان

5- چرخ خیاطی ژانومه 813

می رسیم به بهترین چرخ خیاطی ژانومه بعدی که مدل 813 ساخت زاپن می باشد. چرخ 813 دارای عرض زیگزاگ 7 میلی متر است که برای گلدوزی و حاشیه دوزی بسیار مناسب هست.  813 ماشین دوختی است با بدنه فلزی و دارای یک آپشن بسیار ویژه نسبت به 802. چرخ خیاطی 813 به صورت ژتون سرخود است یعنی لازم نیست مثل مدل های مکانیکی دیگر دونه دونه داخل چرخ ژتون بذارید و گلدوزی کنید. بدین صورت کار شما راحت تر انجام می شود. این مدل یک اهرم مخصوص برای تنظیم سرعت دوخت نیز دارد.

می توانید با چرخ ژانومه مدل 813 از 29 مدل دوخت استفاده کرده و انواع کارهای خیاطی مثل ژرسه دوزی، گلدوزی، تکه دوزی، دوخت ساده، زیگزاگ، جادکمه، پولک دوزی، زیپ و… را انجام دهید.

اهرم تنظیم کشش نخ نیز دارد که باید نسبت به جنس پارچه کشش نخ را تنظیم نمایید. چرخ خیاطی 813 حدود 10 کیلوگرم وزن دارد و به بدون صدا و لرزش دوخت اجرا می کند. اگر با خرید چرخ استوک مشکلی ندارید واقعا می توان گفت گزینه خوبی برای خیاطی حرفه ای می باشد.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

6-چرخ خیاطی ژانومه 399MC

ششمین چرخ خیاطی خانگی با کیفیتی که به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد مدل 399MC می باشد. قطعا می دانید که برند ژانومه دیگر در ژاپن فعالیت نمی کند و محصولاتش در تایوان و تایلند ساخته می شوند.

بدون شک بهترین چرخ ژانومه تایلندی مدل 399MC است که به دلیل داشتن بدنه آلومینیومی مقاوم، سبک و قابل حمل می باشد.

چرخ خیاطی خونگی 399 انواع مراحل دوخت مثل راسته دوزی، هفت و هشت، پسدوزی، جادکمه، رفو، حاشیه دوزی و… را انجام می دهد چون 22 مدل طرح دوخت دارد و انواع پایه های کاربردی مثل چین سوزنی، رفو، شکوفه زنی و… نیز بر رویش نصب می گردد.

این محصول اهرم فشار پایه دارد بنابراین می توانید پارچه های ضخیم را نیز دوخت بزنید.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

طراحی محصول پرفروش ژانومه به صورت کف تخت است که همین موضوع باعث میشه بتوانید از چرخ خود بر روی هر میزی استفاده کنید. ویژگی های دیگر نیز شامل موارد زیر است:

 • سرعت دوخت 860 دور در دقیقه
 • اهرم دوخت معکوس
 • گردونه انتخاب طرح دوخت
 • تنظیم موقعیت سوزن
 • قابلیت نصب پایه های مختلف
 • جادکمه چهار مرحله ای
 • کمپلت نیم دور
 • عرض دوخت 5 میلی متر
 • وزن 7 کیلوگرم

7-چرخ خیاطی ژانومه مونتاژ ایران 393A 

یکی از چرخ خیاطی های قیمت مناسب ژانومه که کیفیت بالایی دارد مدل 393A است. خیلی از خیاطانی که الان پیشرفته و حرفه ای هستند کار خود را با 393A شروع کرده اند چون در کنار کیفیت مطلوب و قابلیت دوخت پارچه های مختلف قیمت مناسبی نیز دارد.

چرخ 393A محصول مشترک ژانومه و کاچیران به حساب می آید درواقع تمام قطعات تایلندی و ساخت ژانومه است اما مونتاژ داخل شرکت کاچیران صورت می گیرد. گارانتی محصول نیز با شرکت JANOME می باشد.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

در ضمن لازم است بدانید که 399A و 393A هیچ تفاوت کیفیتی ندارند و فقط رنگ بدنه شان فرق دارد پس در خرید وسواس نگیرید هر دو یک چرخ خیاطی هستند که ویژگی هایشان شامل موارد زیر است:

 1. بدنه کف تخت
 2. 22 مدل طرح دوخت
 3. اهرم فشار پایه
 4. تنظیم کشش نخ
 5. قابلیت تنظیم موقعیت سوزن در چپ، راست، وسط
 6. کمپلت نیم دور
 7. نخ کشی آسان
 8. گردونه انتخاب مدل دوخت

8- چرخ خیاطی مناسب ژانومه JR1014

یکی از ویژگی های عالی این چرخ خیاطی قیمت مناسب وجود دفترچه راهنمای فارسی است که می توانید طبق آن به راحتی چرخ را راه اندازی کنید.

چرخ خیاطی ژانومه 1014 دارای 14 مدل طرح دوخت و گلدوزی می باشد. به افرادی که می خواهند در خانه یک چرخ خانگی با کیفیت در حد خیاطی روز مره و معمولی داشته باشند مدل 1014 را پیشنهاد می کنیم چون هم طرح دوخت های مناسبی دارد، هم وزنش سبک است و همچنین قابلیت دوخت انواع پارچه را دارا می باشد.

طراحی چرخ خیاطی خانگی 1014 ژانومه به صورت بازو آزاد است بنابراین می توانید اجزایی از لباس مثل

از ویژگی هایش می توان به صورت خلاصه وار به موارد زیر اشاره کرد:

 • بدنه مقاوم آلومینیومی
 • عرض دوخت 5 میلی متر
 • روغنکاری آسان
 • مسیر نخ کشی آسان
 • بدنه بازو آزاد
 • اجرای جا دکمه با کیفیت
 • دارای گردونه تنظیم طول و عرض د.خت

نکته: مدل های 1512 و 1412 نیز همین ویژگی ها را دارند و فقط طراحی بدنه متفاوت است.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

9- چرخ خیاطی خانگی ژانومه 203

بسیاری از خیاطان شخصی دوز و مزون دوز ترجیح می دهند به جای سردوز صنعتی سردوز خانگی بخرند. چون سردوزهای خانگی قیمت مناسب تری دارند و همچنین فضای کم تری را اشغال می کنند. امیردوخت همیشه به مشتریان خود می گوید که بهترین سردوز خانگی 203 برند ژانومه می باشد. این محصول 4 نخ است که به 2 و 3 نخ نیز تبدیل می شود. ویژگی منحصر بفردش ژور دوزی است. یعنی می توان فقط با یک اهرم مخصوصی که برای سردوز ژانومه تعبیه شده آن را به ژور دوز تبدیل کرد.

سردوز خانگی 203 وزن سبکی دارد و می توانید به آسانی با خود حملش کنید. عرض و طول دوخت نیز قابل تنظیم می باشد.

مسیر نخ کشی این زیگزال نسبت به سردوزهای صنعتی خیلی آسان تر است و جالبه که بدونید مسیر نخ مشی روی دربش طراحی شده تا بتونید نخ کشی را به طور دقیق انجام دهید.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

بهترین چرخ خیاطی ژانومه+معرفی 9 مدل پر فروش

سخن پایانی

امیدواریم که این مطلب شما عزیزان را برای خرید بهترین چرخ خیاطی خانگی راهنمایی کرده باشد و توانسته باشید با خواندنش یک چرخ خانگی خوب را برای خود تهیه کنید. اگر شما هم محصول دیگری می شناسید حتما در قسمت دیدگاه بنویسید تا بقیه از تجربه شما عزیزان استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *