پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی خانگی کاچیران نیولایف 4084D

محصول جدید

 • بازو آزاد

 • با درب محافظ

 • مجهز به نخ بر 

 • مجهز به پایه DFT

 • پدال دو سرعته

 • سوزن نخ کن خودکار

 • آزاد کننده کار پیش بر

 • 84 طرح دوخت گلدوزی

 • دارای گردونه تنظیم کشش نخ

 • دارای گردونه تنظیم موقعیت سوزن

 • قابلیت دوخت پارچه های استرچ و کشباف

6,500,000 تومان

استاندارد ملي، استاندارد هابين المللي ISO 9001-200 و ISO 14001 و گواهينامه صادرات به اروپا(CE)و CB Scheme و همه لوازم الكتریكی آن با رعایت RoHs اتحادیه اروپا
شرکت کاچیران
2016
ایران
راسته دوزی، گلدوزی، تکه دوزی، زیپ دوزی، جادکمه دوزی، دکمه دوزی، رفو، پس دوزی، لب تو
مکانیکی
تمام دور
مکانیکی
تا 6 میلی متر
تا 5 میلی متر
84
5 میلی نتر
1000 دور در دقیقه
362*230*453
7.5 کیلوگرم
آلمینیوم
میله راهنمای دوخت/ دیسک نگهدارنده قرقره/ بشکاف/ برس/ میله قرقره متحرک/روغندان/ماسوره/بسته سوزن/ در جعبه / روغن چرخ خیاطی / دفترچه لوازم / 1بسته سوزن / قیچی سرنخ زن / دفترچه راهنمای فارسی / سی دی محصول
نصب و آموزش در محل فروشگاه یا منزل / تحویل کالا و پرداخت مبلغ درب منزل ( تهران و کرج و حومه )
سیستم برش گر نخ / قابلیت گردوزی تا قطر130میلی متر / قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های كشباف/ انجام دوخت جادكمه ای 4 مرحله ای / مجهز به گردونه تنظیم موقعیت سوزن در 15 حالت مختلف / پدال چرخ خیاطی الكترونیكی و دو وضعیته

کاچیران نیولایف 4084D

کاچیران نیولایف 4084D از چرخ خیاطی های تولیدی در شرکت کاچیران می باشد و در دسته ماشین های دوخت گلدوزی قرار می گیرد.

از ویژگی های این ماشین دوخت ، داشتن کار پیش بر DFT بوده تا بتواند انواع بافت های ظریف تا ضخیم را به صورت متناوب بدوزد و نیازی به تعویض قطعه نداشته باشد.

بدنه از استحکام مناسبی برخوردارد بوده و طراحی زیبایی دارد که با جعبه مخصوص به خوبی محافظت می شود.

چه تفاوتی بین 4084D و 1139D و 1129D وجود دارد؟

نیولایف 4084D و نیولایف 1139D و نیولایف 1129D دارای پسوند D هستند که به معنای کارپیش بر DFT بوده و برای دوخت انواع پارچه های ظریف ، ضخیم و کشباف بدون چین خوردگی و به صورت منظم مناسب هستند. ولی امکان تعیین عرض دوخت در مدل 4084D به صورت اختیاری وجود دارد.

چرخ خیاطی نیولایف 4084D

ویژگی ها :

 • بازوی آزاد: قسمتی از بدنه نیولایف 4084D مانند بازو بوده که برای قرار دادن قسمت های حلقه ای لباس مثل آستین و پایین شلوار کاربردی است، بدین شکل که لباس درون بازو قرار می گیرد و چرخش آن برای دوخت راحت می شود.

 • مجهز به پایه DFT: ماشین های دوخت با پسوند D دارای یک کار پیش بر مخصوص هستند که بدون نیاز به تعویض کار پیش بر، می توانید بافت های ضخیم و ظریف را به راحتی بدوزید.

 • پدال دو سرعته: دو سرعت کند و تند برای پدال تعریف شده، این قابلیت در بعضی از چرخ خیاطی های خانگی قرار گرفته، کاربران تازه کار همچنین کار با کارگاه و رفوکاری از سرعت کند پدال استفاده می شود و برای کاربران حرفه ای و دوخت معمولی، سرعت تند مناسب است.

 • آزاد کننده کار پیش بر: کار پیش بر، وظیفه پیش بردن پارچه را دارد تا پارچه برای ادامه دوخت آماده شود، وقتی قصد دوخت گلدوزی (کار با کارگاه) و رفو کاری را دارید نیازی به پیش بردن کار نیست، پس با آزاد کردن کار پیش بر پارچه توسط خیاط به آرامی حرکت میکند و رفو/گلدوزی می گردد.

 • 84 طرح گلدوزی و گرددوزی: علاوه بر 84 طرح مختلف گلدوزی، امکان دوخت گرد و مدور تا 140 میلی متر نیز وجود دارد که نحوه دوخت اشکال گرد در دفترچه راهنما به خوبی آموزش داده شده است.

 • اهرم معکوس: این اهرم بر روی بدنه قرار گرفته تا زمانی که قصد دارید دوخت را محکم کنید با فشار دادن اهرم جهت حرکت دوخت را تغییر دهید و با دوخت دوباره آن را مستحکم نمایید تا خط دوخت شکافته نشود.

 • دوخت جادکمه و دکمه: جادکمه دوزی قابلیتی است که در همه چرخ خیاطی های خانگی کاچیران وجود دارد، اگر یک جادکمه را مستطیل در نظر بگیریم در 4 مرحله اضلاع مستطیل (جادکمه) دوخته می شود. علاوه بر آن انواع دکمه های معمولی و بزرگ پارچه های ضخیم دوخته می شود.

 • کمپلت تمام دور: کمپلت تمام دور معمولا در چرخ خیاطی های صنعتی به کار برده می شود که با استفاده از این نوع کمپلت در مدل 4084D ، کیفیت دوخت آن را بالا برده و صدا و لرزش چرخ را به حداقل ممکن رسانده است.

 • قابلیت دوخت پارچه های استرچ و کشباف: پارچه های کشی و استرچ بافت به خصوصی دارند که باعث لیز خوردن زیر کار می شود، با طراحی خاصی که چرخ خیاطی 4084D دارد، دوخت این پارچه ها با کیفیت بالا امکان پذیر است.

 • گردونه های قرار گرفته بر روی بدنه: گردونه هایی برای تنظیم و بهبود کیفیت دوخت روی بدنه قرار گرفته، گردونه تنظیم کشش نخ برای بهبود کیفیت دوخت و کشش کافی نخ، گردونه تنظیم موقیت سوزن برای مواقعی که شروع دوخت در جاهای مختلف اتفاق می افتد، گردونه تنظیم پهنای دوخت و گردونه ی مخصوص دوخت های ترکیبی از این جمله اند.

آموزش استفاده از چرخ خیاطی

برای استفاده از چرخ خیاطی ، باید نحوه ی کار با آن را یاد بگیرید، نمایندگی های معتبر کاچیران در سراسر ایران موظف هستند که نحوه کار با چرخ خیاطی را به مشتریان آموزش دهند.
علاوه بر نمایندگی ها، در اقلام همراه محصول 4084D یک سی دی آموزشی و دفترچه راهنما به زبان فارسی قرار دارد که اجزا و قطعات، نحوه استفاده از کارکرد ها و تعمیرات جزئی و سطحی محصول به سادگی توضیح داده شده است.

گارانتی و قطعات یدکی چرخ خیاطی 4084D

چرخ خیاطی های خانگی کاچیران ، دارای گارانتی در مدت زمان مشخصی هستند، برای استفاده از گارانتی محصولات سری نیولایف، باید قبل از باز کردن پلمپ، چرخ خیاطی را به همراه برگه گارانتی به نمایندگی های معتبر تحویل دهید تا با مهر مخصوص، تاریخ گارانتی از آن زمان آغاز گردد.
قطعات یدکی اصل محصولات کاچیران در نمایندگی های معتبر، وجود دارد که با تولید این قطعات در کارخانه های داخل کشورمان ایران از قطعات غیر اصل محصولات بی نیاز خواهید بود.

مزیت های این محصول نسبت به محصولات مشابه

 1. کمپلت تمام دور
 2. کار پیش بر DFT
 3. سوزن نخ کن خودکار
 4. تنظیم موقعیت سوزن و عرض دوخت

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت