پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی سردوز خانگی نیولایف 1155

محصول جدید

 • دوخت 2 نخ، 3 نخ و 4 نخ

 • بازو آزاد

 • نخ کشی آسان

 • دارای کار پیش بر قابل تنظیم

 • مجهز به میکرو سوییچ ایمنی

 • دارای محفظه جمع آوری پرز

8,200,000 تومان

استاندارد CE اروپا، استاندارد GC آلمان
کاچیران
2019
تایوان
پس دوزی، ژور دوزی، سردوزی
مکانیکی
1000 دور در دقیقه
تا ۵ میلی متر
تا ۶ میلی متر
1000 دور در دقیقه
362*230*453
8.2 كیلوگرم
آلمینیوم
مبدل دو نخ، انگشتی دوخت، جعبه سوزن، برس، پیچ گوشتی کوچک و بزرگ، کاور، نخ بر، انبر نخ کشی، آچار، پوشش قرقره، دیسک قرقره، نگهدارنده قرقره، جای ابزار، راهنمای کشش
ارسال به سراسر کشور پرداخت و تحویل و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)
باز شدن هر دو درب جلویی

چرخ خیاطی سردوز نیولایف 1155

چرخ خیاطی 1155 نیولایف یکی از دو مدل سردوز محصول کاچیران است که در رنگ سفید تولید شده و به نسبت سر دوز های دیگر وزن زیادی ندارد. در عین حال لرزش کم و دوخت با کیفیتی دارد.

چرخ خیاطی 1155 نیولایف با استفاده از یک تیغ تیز پارچه را بریده و مرتب و تمیز می دوزد.با دوخت های هفت و هشتی چرخ خیاطی سردوز ، تار و پود پارچه باز نمی شود.

درب جلویی بدنه برای نخ کشی آسان باز می شود و دارای میکروسوییچ ایمنی می باشد که در هنگامی که در باز شود چرخ کار نمی کند و از آسیب احتمالی جلوگیری می کند.

سوالات متداول

1.ویژگی منحصر به فرد مدل 1155 نسبت به مدل 1131 چیست؟

ویژگی متفاوت و مهمی که چرخ خیاطی 1155 دارد، نخ کشی بسیار آسان می باشد که با ترسیم نقشه و اجزای در دسترس کار نخ کشی ساده خواهد بود.

2.چگونه می توان از چرخ خیاطی 1155 به عنوان دونخ یا سه نخ استفاده کرد؟

اگر قصد داشته باشید چرخ خیاطی سر دوز را به حالت سه نخ تغییر دهید، باید یکی از سوزن ها را بسته به پهنای عرض دوختی که می خواهید، باز می کنیم (اگر سوزن سمت راست باز شود سه نخ پهن و در صورت باز شدن سوزن سمت چپ سه نخ باریک می شود). اگر بخواهید چرخ را دو نخ کنیم، وقتی یکی از سوزن ها را باز می کنید به وسیله اهرم مخصوصی که همراه چرخ است، قلاب سمت راستی به حالت بدون نخ استفاده می شود و دیگر احتیاجی به نخ کشی ندارید.

چرخ خیاطی سردوز نیولایف 1155

اولین سردوز خانگی با قابلیت باز شدن دو درب جلویی

قابلیتی که مدل 1155 نیولایف دارد این است که هر دو درب جلوی بدنه باز می شود و با باز شدن درب محافظ تیغه که در زیر کار پیش بر قرار گرفته، امکان نخ کشی آسان، تمیز کردن چرخ و دسترسی پیدا کردن به اجزای چرخ برای تعمیر را راحت می کند.

گردونه هایی که روی بدنه قرار دارد با رنگ های متفاوتی طراحی شده است.هر رنگ گردونه، مربوط به یک نخ می باشد که منتهی به یک اهرم به خصوص می شود.رنگ بندی مجزای گردونه ها باعث کمک کردن به خیاط می شود تا بتواند نخ مورد نظرش را شل و سفت کند.

ویژگی های کاربردی چرخ خیاطی سردوز کاچیران از این قرار هستند:


 • دارای گردونه تنظیم عرض دوخت: به وسیله این گردونه می توانید تیغ سر دوز را باریک یا پهن کنید و عرض سر دوز به تناسب آن کم و زیاد می گردد.

 • گردونه دوخت پارچه های کشی و استرچ (لیور): پارچه های کشی و استرچ به دلیل بافت به خصوصی که دارند در زمان دوخت لیز می خورند و نظم انطباقشان به هم می خورد با استفاده از این گردونه، پارچه زیر و رو منطبق با هم دوخته می شوند.

 • دارای گردونه تنظیم فشار پایه: فشار پایه در بافت های ظریف و ضخیم باید متفاوت باشد، در زمان دوخت پارچه های ظریف با استفاده از این گردونه فشار پایه را زیاد و برای دوخت پارچه های ضخیم فشار را کم کنید.

 • کار پیش بر قابل تنظیم: یکی از گردونه هایی که روی بدنه چرخ خیاطی قرار گرفته، گردونه تنظیم طول دوخت است که با تنظیم این گردونه، کار پش بر جا به جا می شود و طول دوخت تغییر می کند.

 • دارای سی دی آموزشی و دفترچه راهنمای فارسی: برای آموزش نحوه استفاده از چرخ خیاطی ، می توانید به نمایندگی های معتبر کاچیران مراجعه کنید و از آموزش های کارشناسان آن استفاده نمایید همچنین دفترچه آموزشی و سی دی به زبان فارسی از اقلام همراه محصول است.

مزیت چرخ خیاطی سروز 1155 نیولایف نسبت به محصولات مشابه

 1. نخ کشی آسان
 2. باز شدن هر دو درب جلویی بدنه

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت