پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی خانگی ژانومه نیوهوم 1920

محصول جدید

  • بدنه بازو آزاد

  • دارای چراغ LED

  • 7 مدل طرح دوخت

  • سوزن نخ کن خودکار

  • دارای اهرم کشش نخ

  • دارای سیستم فشار پایه

  • دارای اهرم دوخت معکوس

  • دوخت دکمه و جادکمه (4 مرحله ای)

  • امکان دوخت پارچه های نازک تا ضخیم 

5,250,000 تومان

استاندارد CE اروپا، استاندارد جهانی PSE، ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
شرکت ژانومه
2018
تایلند
راسته دوزی، زیگزاگ، دکمه دوزی، جادکمه دوزی، زیپ دوزی، پس دوزی، پیچ دوزی، پلیسه دوزی
2
یک
مکانیکی
HA.1 14
یک
نیم دور
860
5 میلیمتر
4 میلیمتر
7
860
فایبر گلاس
جعبه محافظ، دفترچه فارسی، سوزن، صفحه کار پیش بر، ماسوره، بشکاف
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و آموزش و نصب درب منزل ( تهران و کرج و حومه )

ژانومه 1920

چرخ خیاطی خانگی ژانومه 1920 یکی از ماشین های دوخت گلدوزی با 7 مدل طرح دوخت می باشد که طراحی بدنه زیبایی داشته و مناسب بانوان خوش سلیقه ای است که قصد خرید چرخ خیاطی برای جهیزیه را دارند یا در ابتدای راه حرفه خیاطی هستند.

ویژگی های بدنه

چرخ خیاطی خانگی ژانومه مدل 1920 دارای بدنه بازو آزاد است به این معنا که یک بازوی قابل جا به جایی دارد که امکان قرار دادن قسمت های حلقوی لباس یا لباس های بچه گانه درون بازو و چرخش سریع و راحت آن را فراهم کرده است.

تک محوره بودن از دیگر ویژگی های 1920 ژانومه می باشد. محور قرار گرفته روی بدنه چرخ خیاطی برای انتخاب طرح های گلدوزی، به علاوه دوخت جا دکمه در 4 مرحله طراحی شده است.

نحوه قرار گرفتن نخ در قسمت های مختلف چرخ خیاطی بر روی بدنه با فلش مشخص شده است.این کار به نخ کشی هر چه سریع تر و راحت تر کاربر کمک می کند.

علاوه بر گردونه تنظیم طول دوخت، اهرم کشش نخ نیز بر روی بدنه قرار گرفته امکان کم و زیاد کردن میزان کشش نخ برای اپراتور فراهم گردد تا کیفیت دوخت بالا رفته و از جمع شدن نخ زیر پارچه جلوگیری شود.

چرخ خیاطی خانگی ژانومه 1920

شرکت ژانومه

کارخانه ژانومه در ابتدای امر در ژاپن تاسیس شد و بعد ها در کشور های تایوان و تایلند به تولیدات خود ادامه داد.ژانومه یکی از پر تولید ترین و پر رونق ترین کارخانه های تولید کننده در صنعت دوخت محسوب می شود که با به کارگیری دانش روز به شهرتی در سطح جهان دست یافته است. یکی از ماشین های دوخت خانگی ژانومه که در تایلند تولید گردیده است مدل 1920 می باشد.

ویژگی های عمومی

تقریبا همه چرخ خیاطی های خانگی ویژگی هایی عمومی را دارا هستند که ژانومه 1920 نیز از این قائده مستثنی نیست:

کاربرد های چرخ خیاطی 1920 ژانومه

سوزن نخ کن اتوماتیک: این قابلیت برای افرادی که سوزن نخ کردن برای آن ها یک چالش محسوب می شود، از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا سوزن نخ کردن برای برخی از افراد کاری دشوار است.

تنظیم فشار پایه: فشار پایه به تناسب جنس پارچه متفاوت خواهد بود.هر چقدر جنس پارچه نازک تر باشد، فشار پایه بیشتر و هر چه ضخیم تر باشد فشار پایه کمتر می شود. 

اهرم دوخت معکوس: دوخت با کیفیت از استحکام کافی برخوردار است.هر چقدر دوخت محکم تر باشد امکان شل یا شکافته شدن آن پایین می آید، اهرم دوخت معکوس یا سرقائمی زن برای این طراحی شده که با تغییر مسیر دوخت،

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت