پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی خانگی کاچیران زیگزاگ 2010

محصول جدید

  • نمایشگر طرح دوخت

  • گردونه انتخاب طرح دوخت

  • بدنه بازو آزاد با جعبه ابزار

  • اهرم دوخت معکوس

  • گردونه تنظیم کشش نخ

  • گردونه تنظیم طول دوخت

  • گردونه تنظیم عرض دوخت

  • دکمه دوزی و جا دکمه دوزی

  • دارای تیغه برشگر نخ

3,250,000 تومان

کاچیران
2021
ایران
راسته دوزی، گلدوزی
2
یک
مکانیکی
نیم دور
4 میلیمتر
5 میلیمتر
10
ارسال به سراسر کشور و تحویل و پرداخت درب منزل (تهران و کرج و حومه)
220 ولت

زیگزاگ 2010 کاچیران طرحی نو با کیفیت خوب سابق!

بعد از تولید و استقبالی که از چرخ خیاطی های سری رز شد، کاچیران به تولید محصولات جدیدی با طراحی بدنه متفاوت و زیبا اقدام ورزید که یکی از آن ها زیگزاگ 2010 می باشد. طراحی بدنه زیبا و شکیل از ویژگی هایی است که به صورت ویژه در زیگزاگ 2010 توسط طراحان مجرب و با سلیقه کاچیران به مرحله اجرا در آمده است.

بدنه محصول جدید کاچیران به صورت مستطیلی بوده که دست و پارچه به آسانی روی آن قرار گرفته و راحتی هر چه بیشتر اپراتور را در حین دوخت فراهم می کند. 

زیگزاگ 2010 کاچیران از چرخ خیاطی های گلدوزی خانگی این شرکت بوده و تا 10 مدل طرح گلدوزی را برای اپراتور به ارمغان می آورد.

سه ویژگی منحصر به فرد 2010 کاچیران

1- قرار گیری گردونه انتخاب طرح دوخت در کنار بدنه زیگزاگ 2010

در مدل های پیشین چرخ خیاطی های خانگی کاچیران مانند سری یاسمین همه گردونه ها بر روی بدنه قرار گرفته بودند ولی در چرخ خیاطی زیگزاگ 2010 محور طرح دوخت، در قسمت کناری بدنه و در زیر توپی جای گرفته است تا امکان تسلط بیشتر اپراتور در گزینش طرح های مختلف گلدوزی را فراهم آورد.

2- نمایشگر طرح دوخت ویژگی جدیدی که به سری زیگزاگ کاچیران اضافه شد

همانطور که گفته شد زیگزاگ 2010 کاچیران یک چرخ خیاطی گلدوزی با 10 طرح مختلف می باشد.برای مشاهده و انتخاب هر چه راحت تر اپراتور این طرح ها روی بدنه چاپ گردیده اند، به علاوه این طرح ها توسط گردونه قرار گرفته در کنار بدنه قابل انتخاب و تغییر می باشد، با چرخاندن این گردونه کد طرح مورد نظر در صفحه نمایشگر دایره ای شکلی نمایش داده می شود.

3- قابلیت انتخاب سوزن وسط و سوزن کنار

این ویژگی در همه چرخ خیاطی های جدید سری زیگزاگ کاچیران وجود دارد.قابلیت ذکر شده در زیگزاگ 2010 برای دوخت قسمت هایی مثل زیپ و نوار اریب مورد استفاده قرار می گیرد.مثلا وقتی قصد دوخت زیپ را دارید، بعد از دوخت یکی از خط های زیپ، کافی ست با تغییر موقعیت سوزن آن را به ضلع مقابل منتقل کرده و آن را بدوزید.

بدنه بازو آزاد یا جعبه ابزار!

بدنه بازو آزاد یکی از طراحی های بدنه چرخ خیاطی های خانگی در کارخانه های کاچیران است.همانطور که اسم بدنه، خود را معرفی می کند یک بازوی آزاد قابل جا به جایی به چرخ خیاطی متصل گردیده است که امکان دوخت سریع و راحت قسمت های حلقوی لباس مثل پایین شلوار، حلقه آستین و لباس هایی مثل لباس بچه گانه را به کاربر می دهد.

علاوه بر کاربرد در دوخت، بازوی آزاد بدنه به دلیل فضای خالی موجود در آن ابزار و لوازم چرخ خیاطی مثل سوزن، بشکاف، پایه و... را در خود جای می دهد.

چرخ خیاطی زیگزاگ 2010 چه تفاوتی با مدل 210 کاچیران دارد؟

با استقبالی که توسط کاربران چرخ خیاطی از سری رز شد، شرکت کاچیران به طراحی و تولید نسلی جدید از این سری همت گمارد.چرخ خیاطی زیگزاگ 2010 از نظر کیفیت و مشخصات فنی هیچ تفاوتی با مدل 210 رز ندارد، بلکه تنها در طراحی و ظاهر بدنه تفاوت هایی ایجاد گردیده است.

علاوه بر تفاوت در طراحی ساختمان، انتقال گردونه تنظیم طرح دوخت به کنار بدنه و قرار دادن نمایشگر انتخاب آن، از نظر کاربردی قابلیت تنظیم موقعیت سوزن را نیز به کاربر می دهد.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت