پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی خانگی کاچیران زیگزاگ 2020 پلاس

محصول جدید

 • 23 مدل طرح دوخت

 • سوزن نخ کن خودکار

 • دارای جعبه محافظ

 • بدنه بازو آزاد با جعبه ابزار

 • دارای تیغه برشگر نخ

 • اهرم دوخت معکوس

 • اهرم کشش نخ

 • امکان تنظیم طول و عرض دوخت

3,600,000 تومان

کاچیران
2021
ایران
راسته دوزی، گلدوزی، دکمه دوزی، جا دکمه دوزی
2
یک
مکانیکی
یک
یک
نیم دور
860
4 میلیمتر
5 میلیمتر
23
860
فایبر گلاس
دفترچه راهنمای فارسی
ارسال به سراسر کشور و تحویل و پرداخت درب منزل (تهران و کرج و حومه)

رونمایی از چرخ خیاطی خانگی زیگزاگ 2020 پلاس کاچیران در سال 2021!

آنچه باعث شگفتی فروشندگان و کاربران چرخ خیاطی خانگی در سال جدید گردید، خبر تولید سری جدید چرخ خیاطی های کاچیران با عنوان زیگزاگ بود.یکی از این مدل ها زیگزاگ 2020 پلاس است که طراحی بدنه زیبا و شکیلی دارد، با 23 مدل طرح گلدوزی متنوع برای کاربران علاقه مند به گلدوزی انتخابی مناسب و دوست داشتنی خواهد بود.

چرخ خیاطی زیگزاگ 2020 پلاس از آن ماشین های دوخت خانگی است که طراحی بدنه آن به صورت بازو آزاد می باشد؛

حال بدنه بازوی آزاد 2020 پلاس چه کاربردی دارد؟

چرخ خیاطی های با بدنه بازو آزاد برای دوخت قسمت های کوچک لباس یا جاهایی از لباس که نیاز به چرخش دارد، طراحی شده است، مثلا مچ یا حلقه آستین، پایین شلوار، سجاف و لباس بچه گانه مواردی هستند که با استفاده از این طراحی راحت تر دوخته می شوند.بازوی آزاد به خصوص برای کاربران تازه کار بسیار کمک کننده است.

علاوه بر کاربرد بازوی آزاد در دوخت، یک فضای خالی درونش وجود دارد که برای قرار دادن ابزار خیاطی مثل سوزن، پایه، بشکاف و... مناسب است.

تفاوت چرخ خیاطی زیگزاگ 2020 کاچیران در طراحی ظاهر و بدنه چیست؟

طراحی ظاهر بدنه چرخ خیاطی زیگزاگ 2020 تفاوت هایی با مدل های پیشین مانند مجموعه چرخ خیاطی خانگی رز دارد که از جمله می توان به جای قرار گیری گردونه انتخاب طرح و طول دوخت اشاره نمود که بر خلاف مدل های رایج، که در روی بدنه قرار می گرفتند.

ویژگی های جدید :

شرکت ایرانی کاچیران ، بعد از چندین دوره تولید رز 220 پلاس ، چرخ خیاطی زیگزاگ 2020 را به خط تولید این کمپانی وارد کرد.با توجه به رضایتی که کاربران از چرخ خیاطی 220 پلاس رز داشتند، این محصول جدید با طراحی بدنه مدرن، تفاوت هایی با محصول پیشین داشت که از این قرار هستند:

 1. صفحه نمایش انتخاب طرح دوخت: یک گردونه با رنگ قرمز در کنار بدنه چرخ قرار گرفت است که در زیر توپی واقع شده و برای انتخاب طرح دوخت های گلدوزی به کار می رود.با چرخاندن گردونه طرح دوخت، کد طرح گلدوزی در صفحه نمایشگر روی بدنه نشان داده می شود، این ویژگی در سایر چرخ خیاطی های کاچیران وجود نداشت.
 2. امکان انتخاب سوزن وسط و سوزن کنار: این قابلیت برای دوخت قسمت هایی مثل نوار اریب، زیپ و... طراحی شده است.برای دوخت هر چه راحت تر این قسمت ها بعد از دوخت یکی از ضلع های نوار یا زیپ، کافی ست با تغییر موقعیت سوزن، ضلع بعدی را بدوزید، به این شیوه دیگر نیازی به جا به جایی پارچه زیر میل پایه نیست.

عنوان "پلاس" در چرخ خیاطی های خانگی به چه معناست؟

برخی از محصولات شرکت کاچیران دارای عنوان پلاس در انتهای نامشان هستند. چرخ خیاطی های خانگی که با عنوان پلاس به بازار عرضه می شوند، دارای دو ویژگی می باشند که سایر ماشین های دوخت خانگی بدون این عنوان، ندارند:

 • جعبه محافظ که هم امکان حمل و جا به جایی راحت را به کاربر می دهد و هم اینکه از چرخ در مقابل آسیب های احتمالی و گرد و غبار محافظت می نماید.
 • سوزن نخ کن خودکار قابلیت دیگری است که در چرخ خیاطی های با عنوان پلاس وجود دارد که در مدل 2020 پلاس نیز یافت می شود.سوزن نخ کن خودکار به خصوص برای کاربرانی که مسن هستند یا سوزن نخ کردن برای آن ها امری دشوار است بسیار کاربردی ست.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت