پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز نان بنگ مدل 4G-B06

محصول جدید

 • دینام سرخود

 • قابلیت تنظیم سرعت

 • سیستم شمارش بخیه

 • سیستم اندازه گیری تعداد دوخت

 • تعیین موقعیت سوزن

 • نخ قطع کن خودکار

 • پایه بلند کن خودکار

 • سرقائمی زن خودکار

 • به همراه بلوتوث

تماس بگیرید

ISO9001|استاندارد اروپا CE
فروشگاه امیردوخت
2020
چین
شلوار پارچه ای، لباس زیر، لباس بچه گانه، پارچه های تریکو وکشی، پارچه های پیرهنی و مانتو
یک
یک
تمام کامپیوتری
DB×1 11-18#
یک
ظریف تا معمولی
5 میلی متر
یک
ریز
5000 دور در دقیقه
سرو موتور (دینام سرخود)
کارتل
راست بدنه
دکمه ای
680x 245x 570
چدن
تخته پایه، آنتن، پیچ گوشتی،روغن، هولدر گوشی، بسته سوزن، ماسوره، کاور
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و آموزش و نصب درب منزل ( تهران و کرج و حومه )

راسته دوز تمام کامپیوتری 4GB06

با پیشرفت روز افزون نیاز به پوشاک و سایر ملزومات پارچه ای، اهمیت سرعت و دقت در دوخت بالا رفت، به همین دلیل چرخ خیاطی های تمام کامپیوتری توسط شرکت های تولید کننده مختلفی در سراسر جهان طراحی و تولید گردید که یکی از این ماشین های دوخت، راسته دوز 4G-B06 است که در ادامه ویژگی ها و کاربرد های آن، به تفصیل شرح داده خواهد شد.

همانطور که گفته شد چرخ خیاطی راسته دوز 4GB06 نان بنگ یک راسته دوز کامپیوتری است که با پنل بزرگ و مجهزی که روی بدنه دارد، امکان کنترل تنظیمات مختلف را به اپراتور می دهد تا با سرعت و دقت هر چه بیشتر بتواند دوخت با کیفیت تر و تمیز تری را روی پارچه ایجاد کند.

یکی از ویزگی های فنی چرخ خیاطی راسته دوز 4GB06 ، داشتن دینام سرخود یا سرو موتور است.دینام سرخود یکی از دو نوع موتور تعبیه شده در ماشین های دوخت صنعتی است. مزیتی که موتور دینام سرخود دارد و در قیمت راسته دوز 4GB06 نان بنگ نیز اثرگذار است، مصرف برق پایین (صرفه جویی در مصرف برق) و صدا و لرزش بسیار کم (مناسب برای استفاده در آپارتمان) است.

سوالات متداول

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز 4GB06 چه تفاوتی با مدل 4GB07 دارد؟

چرخ خیاطی راسته دوز سری 4GB نان بنگ در دو مدل 4GB06 و 4FB07 طراحی و به بازار عرضه شده است.راسته دوز 4GB06 قابلیت دوخت پارچه های ظریف را دارد و اصطلاحا ظریف دوز است و نان بنگ 4GB07 برای دوخت پارچه های با بافت ضخیم طراحی و تولید گردیده است.

سیستم اندازه گیری تعداد دوخت چه کاربردی دارد و تفاوتش با سیستم شمارشگر بخیه چیست؟

سیستم اندازه گیری تعداد دوخت قابلیتی است که فقط در راسته دوز تمام کامپیوتری 4GB06 وجود دارد و به این شکل عمل می کند که بعد از دوخت قسمت مورد نظر در لباس، تعداد دوخت زده شده را شمرده و برای موارد بعدی می توانید آن تعداد دوخت را در سیستم تعریف کنید. 

ویژگی های چرخ خیاطی راسته دوز نان بنگ 4GB06

راسته دوز تمام کامپیوتری نان بنگ 4GB06 دارای یک پنل کامپیوتری است که قابلیت تنظیم و کنترل موارد زیر را دارد:

 • سیستم اندازه گیری تعداد دوخت
ویژگی منحصر به فردی که تنها در این محصول وجود دارد این است که می تواند تعداد دوخت های زده شده را بشمرد و به این ترتیب، کاربر می تواند تعداد دوخت به دست آمده را به چرخ داده و طبق آن در حجم انبوه با سرعت و تعداد دوخت مشخص تولید کند.
 • سیستم شمارش بخیه
این قابلیت برای این طراحی گردیده که کاربر بتواند با تعریف تعداد مشخصی بخیه سرعت و دقت در دوخت را بالا ببرد.این ویژگی برای کاربران کارگاه های تولیدی مناسب و کاربردی می باشد.
 • نخ قطع کن خودکار
با توجه به اینکه در حین دوخت، امکان مصرف بی رویه نخ وجود دارد، نخ قطع کن خودکار از مصرف زیاد نخ و صرف وقت و انرژی برای بریدن آن جلوگیری می کند.ضمن اینکه دیگر نیازی به یک نیروی مجزا جهت بریدن نخ های اضافه نیست، بنابراین هزینه های نیروی انسانی را نیز کاهش می دهد.
 • تنظیم سرعت
تنظیم سرعت دوخت این امکان را به کاربر می دهد که در صورت مبتدی بودن یا دوخت قسمت های حساس لباس یا پارچه های ظریف، سرعت دوخت را کاهش دهد.همچنین برای دوخت های معمولی و راسته و کاربران حرفه ای دوخت با سرعت بالا امکان پذیر است.
 • پایه بلند کن خودکار
با تنظیم این ویژگی این امکان وجود دارد که بعد از دوخت، بدون نیاز به حرکت دست یا پای اپراتور، پایه به صورت کاملا خودکار بلند شده و امکان جا به جا کردن پارچه زیر میل پایه فراهم می شود.
 • سر قائمی زن خودکار

سر قائمی زدن برای ایجاد دوختی با کیفیت، بسیار مهم و قابل توجه است.این قابلیت در چرخ خیاطی های معمولی به صورت دستی و مکانیکی توسط اپراتور انجام می شد، اما با وجود چرخ خیاطی های کامپیوتری ،کاربر می تواند بدون دخالت دست در تعداد دوخت مشخصی، ابتدا و انتهای آن را محکم کند، با این کار از شل شدن و شکافته شدن دوخت جلوگیری می شود.

 • کنترل تنظیمات کامپیوتری با تلفن همراه
با امکان بلوتوثی که راسته دوز کامپیوتری نان بنگ دارد می توانید با نصب برنامه مورد نظر و اتصال آن به چرخ، دستگاه را کنترل کنید و تنظیمات را از گوشی همراهتان انجام دهید.یکی از اقلام همراه چرخ خیاطی کامپیوتری 4GB06 هولدر یا نگهدارنده گوشی همراه است که برای انجام هر چه راحت تر این کار طراحی گردیده است.

مزیت چرخ خیاطی راسته دوز 4G-B06 نسبت به محصولات مشابه

اولا فن خنک کننده در بیرون دستگاه موجب خنک کردن بهتر چرخ خیاطی می شود، دوما سیستم اندازه گیری تعداد بخیه این امکان را به کاربر می دهد که تعداد دوخت به دست آمده را برای چرخ تعریف کند.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت