پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز جک F4

محصول جدید

 • دارای پنل ساده دیجیتالی

 • امکان دوخت تک بخیه

 • سرقائمی زن دستی

 • دارای کلید ایمنی

 • تنظیم موقعیت سوزن

 • تنظیم سرعت دوخت

 • دینام سرخود (سرو موتور)

 • مقاوم در برابر نوسان ولتاژ برق

9,400,000 تومان

استانداردCE اروپا /استاندارد جهانی PSE /ایزو 9001 /ایزو 14000 از شرکت TUV
فروشگاه امیر دوخت
2017
چین
جین / پیراهن کتان / شلوار کتان / شلوار پارچه ای / لباس زیر / لباس بچه گانه
2
یک
نیمه اتوماتیک
DB.1 شماره 8 تا 19
یک
ظریف تا معمولی
5 میلی متر
یک
ریز
5000
سرو موتور
تمام روغن
کنار بدنه
دکمه ای
645×248×550
38 کیلوگرم
چدن
میزپایه، آنتن، روغن، پیچ گوشتی، دفترچه، سوزن
ارسال به سراسر کشور و تحویل وپرداخت و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)

راسته دوز F4 جک، از ساده ترین و پرفروش ترین راسته دوزهای بازار ایران!

چرخ خیاطی راسته دوز F4 از ماشین های دوخت صنعتی شرکت جک می باشد که با موتور دینام سر خود یا سرو موتوری که دارد، تا 70 درصد در مصرف انرژی برق صرفه جویی می کند و با صدا و لرزش کم برای استفاده در آپارتمان گزینه مناسبی است و همچون همه چرخ خیاطی های صنعتی سرعت و کیفیت دوخت بالایی دارد به همین سبب، در کارگاه های تولیدی محصولی محبوب و کاربردی است.

بدنه چرخ خیاطی راسته دوز F4 از جنس چدن بوده و استحکام و دوام بالایی دارد، با پنلی ساده برای انواع کاربر ها از مبتدی تا پیشرفته قابل استفاده است.

قیمت چرخ خیاطی راسته دوز F4، قیمتی منطقی و مناسب!

همانطور که در عنوان ابتدایی ذکر کردیم، مدل F4 دارای ساختمان و طراحی ساده است و هر کس در هر مقطع از حرفه خیاطی، توانایی کار با آن را دارد، با توجه به سادگی این راسته دوز، قیمت آن نیز به نسبت سایر مدل های مشابه معقول تر و مناسب تر است.

برتری راسته دوز های سری F نسبت به سری 9000 جک!

از جهت کاربرد نمی توان تفاوتی بین مجموعه F با سری راسته دوز های 9000 جک قائل شد، تنها تفاوتی که می توان از این مدل ها یاد کرد، طراحی و رنگ بندی بدنه است، چرخ خیاطی های راسته دوز سری F دارای طراحی و ترکیب رنگ جدید تری نسبت به 9000 می باشند.

ویژگی های این محصول دینام سرخود JACK :

 • سیستم تنظیم سرعت دوخت: وقتی سرعت دوخت قابل تنظیم باشد، می توان به راحتی دوخت پارچه های حساس و ظریف را انجام داد یا در هنگام استفاده توسط کاربران مبتدی سرعت را کاهش داد و به صورت کلی سرعت را کنترل کرد.

 • تنظیم موقعیت سوزن: در زمان دوخت، این امکان وجود دارد که هنگام تغییر مسیر دوخت بدون حرکت پارچه این کار به آسانی انجام گیرد.

 • اهرم دوخت معکوس: اهرم قرار گرفته بر روی بدنه برای این طراحی شده است که در زمان نیاز برای محکم کردن ابتدا و انتهای دوخت مورد استفاده قرار بگیرد، با فشار دادن این اهرم، جهت حرکت دوخت برمی گردد. 

 • تنظیمات چراغ LED: چراغ LED برای دوخت با دقت بیشتر طراحی شده است و در حین دوخت قسمت هایی که نیاز به دقت بیشتری دارد برای اپراتور واضح و قابل دیدن خواهد بود.

 • دوخت تک بخیه: این نکته قابل اشاره است که کار با پنل کاربری چرخ خیاطی راسته دوز F4 بسیار ساده است که هر کسی توانایی تنظیم و کار با آن را خواهد داشت، به علاوه در مجله امیر دوخت می توانید از فیلم های آموزشی نحوه استفاده از راسته دوز جک بهره ببرید. 

اشتباه رایج خریداران در هنگام خرید راسته دوز های F8 ، F4 و F10

یکی از نکاتی که در هنگام خرید راسته دوز جک به شما کمک می کند، اشاره به این نکته است که هیچ کدام ازسه مدل راسته دوز F10 و F8 و F4 از جهت کیفیت و کارایی و حتی سال ساخت با یکدیگر تفاوتی نمی کنند، پس؛

با توجه به اینکه این سه محصول هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند، از جهت قیمت نیز هیچ فرقی با هم نمی کنند و صرفا سری تولید آن ها متفاوت است.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت