پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز کامپیوتری جک A5W

محصول جدید

 • دارای سرو موتور

 • دارای سیستم سخنگو

 • نخ قطع کن خودکار

 • پایه بلند کن خودکار

 • تنظیم سرعت دوخت

 • تنظیم موقعیت سوزن

 • دارای پنل کامپیوتری

 • دارای محفظه بسته روغن

تماس بگیرید 65228565-021

دارای استاندارد CE اروپا ، ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
شرکت ایران جک
2019
چین
راسته دوز
2
یک
کامپیوتری
DB.1 شماره 9 تا 18
یک
تا 4 لایه جین
5 میلی متر
یک
تمام دور
4200
دینام سرخود (سرو موتور)
تمام روغن بسته
جلوی بدنه
کامپیوتری
65.25.55
43 کیلوگرم
چدن
میزپایه، آنتن، روغن، پیچ گوشتی، دفترچه، بسته سوزن، کاور، ماسوره
ارسال به سراسر کشور و تحویل و پرداخت درب منزل (تهران و کرج و حومه)

راسته دوز کامپیوتری A5W

شرکت جک به طراحی و تولید چرخ خیاطی های صنعتی می پردازد که یکی از آن ها چرخ خیاطی راسته دوز A5W می باشد و در دسته بندی ماشین های دوخت کامپیوتری جک قرار می گیرد.روی بدنه در قسمت جلو و رو به روی اپراتور، یک پنل کامپیوتری قرار دارد که در جای مناسبی برای دسترسی محسوب می شود .

چرخ خیاطی صنعتی A5W از راسته دوز های شرکت جک است که یک دوخت راسته و منظم روی لبه لباس می زند.عواملی که باعث محبوبیت چرخ خیاطی کامپیوتری جک گشته است، سرعت و دقت بالا در دوخت و پنل کامپیوتری ساده و کاربردی روی بدنه است که امکان تنظیم و بهبود کیفیت دوخت را مهیا می کند.

با سیستم سخنگوی چرخ خیاطی A5W، موقعیت ها و خطا های پیش آمده در چرخ به کاربر اطلاع داده می شود.نوع دینام این ماشین دوخت، دینام سرخود یا سرو موتور است که تا 70 درصد در مصرف برق صرفه جویی می کند و لرزش و صدای بسیار کمی دارد.

چرخ خیاطی A5W چه تفاوتی با A5 دارد؟

در چرخ خیاطی A5 یکی از تیغ های برش نخ متحرک و دیگری ثابت است، در نتیجه نخ به جا مانده روی کار تقریبا یک سانتی متر است، ولی در A5W هر دو تیغ متحرک بوده و حدود نیم سانتی متر نخ، به جا می ماند.

ویژگی های بدنه

چرخ خیاطی A5W دارای بدنه چدنی است که نشان از استحکام بالای محصول دارد.پورت های USB توسط یک صفحه محافظت می گردد و از آسیب احتمالی به آن ها جلوگیری می شود. 

سیستم روغن رسانی که یکی از بخش های مهم در نگهداری دستگاه محسوب می شود، در چرخ خیاطی A5W به صورت بسته است، مزیتی که این سیستم روغن رسانی دارد این است که به پارچه و صفحه کار نشت نمی کند و پرز و آشغال ها به درون روغن نفوذ می کند.همچنین به دلیل داشتن سیستم هشدار دهنده میزان روغن، کم یا زیاد بودن آن به اپراتور اطلاع داده می شود. 

ویژگی های چرخ خیاطی کامپیوتری A5W

از کارکرد هایی که چرخ خیاطی کامپیوتری راسته دوز جک دارد این موارد قابل اشاره هستند:

 • پایه بلند کن خودکار: A5W دارای سیستم پایه بلند کن خودکار است و به این شیوه عمل می کند که بعد از دوخت به صورت خودکار، پایه از روی پارچه بلند می شود و با انتخاب این قابلیت نیازی به بلند کردن به صورت مکانیکی و با پا نیست.

 • سر قائمی زن خودکار: علاوه بر اهرم سرقائمی زن مکانیکی که روی بدنه قرار گرفته، با تنظیمات پنل ابتدا و انتهای دوخت دوباره دوخته و مستحکم می گردد و به این صورت از شل شدن و باز شدن دوخت جلوگیری شود.

 • نخ قطع کن خودکار: بعد از دوخت، با تیغه مخصوص نخ اضافی قطع می گردد، با این قابلیت هم از مصرف بی رویه نخ جلوگیری می گردد و هم نیازی به یک نیروی انسانی برای قطع کردن و بریدن نخ های اضافی بر جا مانده نیست.

 • سیستم چشم الکترونیکی: سیستمی به نام چشم الکترونیک بر روی چرخ خیاطی A5W طراحی و قرار داده شده که به محض آماده کردن پارچه برای دوخت، پایه به صورت خودکار بلند شده و کار را زیر آن قرار می دهد.

مزیت های این محصول نسبت به محصولات مشابه

 1. صدای پایه بلند کن در این نوع چرخ خیاطی کامپیوتری نسبت به مدل های مشابه بسیار کم و تقریبا بی صداست.
 2. به دلیل متحرک بودن هر دو تیغ نخ قطع کن، نخ به جا مانده روی پارچه بسیار کوتاه است و دیگر نیازی به بریدن مجدد نیست.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت