پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی راسته دوز کامپیوتری جک A4E

محصول جدید

 • پنل کامپیوتری سخنگو به زبان فارسی

 • ابداع موتور پله ایی

 • انجام عملیات سرقائمی توسط پنل

 • قابلیت تنظیم گام دوخت تا 0/1 میلی متر

 • نوآوری کوک گره ایی

 • به صرفه ترین راسته دوز کامپیوتری از جهت میزان مصرف نخ

 • قابلیت رمز گذاری پنل 

تماس بگیرید

استانداردCE اروپا /استاندارد جهانی PSE /ایزو 9001 /ایزو 14000 از شرکت TUV
ایران جک
2020
چین
جین / پیراهن کتان / شلوار کتان / شلوار پارچه ای / لباس زیر / لباس بچه گانه
2
یک
تمام کامپیوتری سخنگو
1
تک پایه
سه گانه
سرو موتور ( دینام سرخود )
بر روی بدنه
دکمه ایی
چدن
تخت و پایه / آنتن / روغن / پیچ گوشتی / دفترچه / 1 بسته سوزن /
ارسال به سراسر کشور و تحویل وپرداخت و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)

معرفی جدیدترین ماشین دوخت کامپیوتری بازار ؛ راسته دوز جک مدل A4E

جک یکی از شرکت‌های شناخته شده‌ای است که سال‌هاست در کشور ایران فعالیت داشته و در کنار سایر کمپانی های ساخت چرخ خیاطی صنعتی به رقابت می‌پردازد.

هر ساله شاهد یک بازنگری کلی در رابطه با خط تولید این شرکت هستیم که امسال نیز در زمینه های ( راسته دوز ، سردوز ، میان دوز و... ) تغییراتی اساسی ایجاد نمود .

پس از راسته دوز های کامپیوتری مدل A5 ، A4 ، A2S مهندسین شرکت جک با ایجاد تغیراتی بنیادین اقدام به تولید سری E نمودند که مصرف کننده در این مجموعه از مزایای تلفیق اجزای مکانیکی چرخ با سیستم هوشمند کامپیوتری به طور کامل بهره می برد .

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز کامپیوتری جک A4E

ویژگی های منحصر به فرد راسته دوز سخن گو جک مدل A4E

در راسته دوز کامپیوتری سخن گو ابتکاراتی صورت گرفته که این چرخ را حتی نسبت به مدل های تمام کامپیوتری نسل قبل خود مانند : راسته دوز A6F و... متمایز می کند .

ابداع موتور پله ایی در راسته دوز A4E جک و فواید آن برای اپراتور

هر خیاط یا دوزنده ایی در نگاه اول متوجه حذف اهرم سرقائمی و گردونه ساعتی تنظیم گام دوخت ، بر روی بدنه این چرخ خواهد شد ، که زین پس در این دستگاه عملیات بست ( سرقائمی ) و تنظیم درجه گام دوخت توسط پنل صورت می گیرد .

این ابداع بزرگ شرکت جک علاوه بر زیبایی بصری ، مزیت های فراوانی هم در زمینه کاربری و کیفیت ایجاد نموده است .

1- قابلیت تنظیم طول گام دوخت حتی تا 0/1 میلی متر :

در راسته دوز های گذشته که با سیستم مکانیکی دوخت های بست انجام می شد گام های دوخت صرفا از شماره 2 به بالا عمل می کردند ضمن اینکه شماره های 1 و 0/5 عملا بدون استفاده بودند .

 ولیکن با سیستم هوشمند تعبیه شده درون راسته دوز A4E جک تمامی کنش ها دقیق و احتساب شده صورت می گیرد لذا در اجرا عملیات گام دوخت نیز این اصل صدق می کند و دستگاه میتواند به راحتی کوک های ریز را حتی تا 0/1 میلی متر انجام دهد . 

نکته ایی که وجود دارد امکان قفل کردن یا رمز گذاشتن برای این قابلیت است که بسیار در کارگاه های تولیدی کاربردی است .

2- انجام عملیات سرقائمی بدون صدا :

با انتقال سیستم مکانیکی سرقائمی به موتور پله ایی ، دستگاه دیگر هنگام انجام عملیات بست صدا یا به اصطلاح نویز ایجاد نمی کند زیرا تمام کنش ها توسط سیستم کامپیوتری راسته دوز A4E انجام می گیرد؛ اما در سری های قبل این اقدام به صورت مکانیکی و با انتقال نیرو اهرم ها صورت می گرفت .

3- دوخت سرقائمی منظم و متراکم بر روی هم :

یکی دیگر از مزایای موتور پله ایی ، قابلیت ایجاد بست های متراکم و زیبا است بدین صورت که کاربر هر تعداد بست یا سرقائمی بزند تمامی دوخت ها بر روی هم منظم سوار می شوند اما در سری های قبل مانند ( راسته دوز 9150 ,.. ) با فشار اهرم سرقائمی چرخ دنده ها ضریب خطایی در رفت و برگشت دوخت دارا بودند که این امر باعث می شد همواره کوک سرقائمی در ابتدا و انتهای پارچه برآمده و بدشکل باشد .

این ویژگی فوق العاده راسته دوز فول اتومات A4E جک برای کارگاه هایی مثل (مزون ها ، تولیدی های کت شلوار ، جین و...)بسیار کاربردی و مناسب است ، به طور کلی این محصول به کسانی که به زیبایی دوخت قسمت های حساس ( یقه ،جیب ، آستین و...) اهمیت می دهند بسیار پیشنهاد می شود .

 و اما نتیجه ساخت یک موتور مجزا برای حرکت کاربر در راسته دوز کامپیوتری جک مدل A4E ...

در راسته دوز کامپیوتری جک مدل A4E موتوری مجزا ( پله ایی ) تعبیه گشته که صفحه کاربر را به طور اختصاصی حرکت می دهد در نتیجه دستگاه قابلیت دوخت مدل دار را هم دارد ، به عبارت دیگر چرخ الگوپذیر شده و می تواند تعداد و اندازه کوک را تنظیم نماید .

این ویژگی مهم ترین مشخصه چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز کامپیوتری جک مدل A4E می باشد .

کوک گره ای جایگزین دوخت سرقائمی ؛ ابداعی دیگر از شرکت جک

خیاطان در اول و آخر کار با کوک سرقائمی ( بست ) دوخت های پارچه را محکم می نمایند بدین صورت که با فشار بر روی اهرم سرقائمی یا کلید تعبیه شده بر روی پنل ، دستگاه به صورت رفت و برگشتی کوک های ممتد می زند .

این عملیات دو نقص عمده دارد :

 • مصرف نخ بسیار که مسلما باعث بالا رفتن هزینه می شود
 • دوخت های ممتد که ظاهر دوخت را بدشکل می نماید 

نوآوری که در راسته دوز تمام کامپیوتری جک مدل A4E ایجاد شده جایگزینی برای سرقائمی اول و آخر است که کوک های متراکمی ایجاد می کند بدین صورت : سوزن بر روی پارچه در جا زده و نخ های بالا و پایین را بهم گره میزند یا به اصطلاح قفل می کند در نتیجه ظاهر پارچه آراسته ، محکم و همچنین مصرف نخ تا حد چشم گیری کاهش میابد .

متحرک بودن هردو تیغ راسته دوز تمام کامپیوتری جک مدل A4E 

در راسته دوز سخنگو A4E سیستم سرنخ زن به گونه ی دیگری نسبت به سری های قبل مانند راسته دوز A2S و... عمل می کند .

سیستم سرنخ زن با استفاده از دو تیغ صورت می گیرد که در گذشته یک تیغ ثابت و تیغ دیگر متحرک بود اما در این محصول جدید برند جک هر دو تیغ متحرک هستند که با برخورد دو تیغ نخ میانشان قطع میگردد .

نتیجه این امر :

 • کاهش مصرف نخ فاهشی است که در طول مدت زمان کاملا مشهود است .
 • حداقل نخ ممکن بر روی پارچه به جا می ماند که به هرچه آراسته تر شدن کار کمک می کند .

با تمام ویژگی های فوق محصول جدید شرکت جک مناسب چه تولیدی هایی است ؟

این محصول برای افرادی که به تمیزی و ظرافت دوخت اهمیت می دهند بسیار مناسب است در نتیجه ما به کارگاه های تولیدی ( لباس های شیک و مجلسی ، پیرهن ، پارچه های نما دار ، کت شلوار و... ) پیشنهاد می کنیم .

سایر مشخصات راسته دوز کامپیوتری جک مدل A4E

به طور کلی راسته دوز های کامپیوتری تمام ویژگی های یک چرخ خیاطی صنعتی اتومات را دارا می باشند که مدل A4E نیز از این قائله مستثنی نمی باشد مانند ( پایه بلند کن اتومات ، نخ قطع کن خودکار ، سرقائمی اتومات ، سخن گو ، شمارشگر بخیه ، تنظیم موقعیت سوزن ، تنظیم سرعت ) 

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت