پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سه سوزن سه قلاب تخت نان بنگ D5Z3

محصول جدید

 • دوخت 3 خط موازی

 • دوخت رو به صورت کوک و دوخت پشت به صورت ذنجیره

 • قابلیت تنظیم نخ

 • دارای سروو موتور کم مصرف

 • ارتفاع پایه 10 میلی متر

 • امکان ذخیره برنامه

 • قرارگیری سوزن ها در فواصل یک چهارم

تماس بگیرید

ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
امیر دوخت
2020
چین
لب آستین ، درز کنار شلوار و پیراهن ، دم پا لباس ، حلقه آستین
6
1
مکانیکی
Tv X 5
3
6 میلی متر
8
1
قلاب
5500
سروو موتور
خشک
روی بدنه
آنالوگ
5500
602*450*675 میلی متر
60 کیلوگرم
چدن
میز و پایه ، پیچ گوشتی ، روغن ، سوزن ، دفترچه راهنما ، کاور
ارسال به سراسر کشور

آشنایی با چرخ خیاطی سه سوزن سه قلاب نان بنگ D5Z3

نان بنگ یک برند نوپا در تولید محصولات مرتبط با صنایع دوخت می باشد که در سال ۲۰۱۱ تاسیس شد و با پشتکار ، خلاقیت و تمرکز توانسته است به یکی از برترین های این حوزه بدل شود. محصولات این شرکت از کیفیت فوق العاده ای بهره می برند که به واسطه هماهنگی اجزای مکانیکی و نرم افزاری آن حاصل شده است؛ زیرا شرکت نان بنگ تمام قطعات و تکنولوژی مورد نیاز محصولاتش را خودش تولید می کند.

این برند از نو ظهوران تولید کننده ی چرخ خیاطی در ایران است که توسط امیر دوخت وارد کشور می شود و شما می توانید با خرید از ما بدون واسطه که منجر به افزایش قیمت است ، بهترین نرخ بازار را تهیه فرمایید و از خدمات پس از فروش برای مدت زمان ۲۴ ماه بهره ببرید.

در هنگام مراجعه به نمایشگاه ، کارشناسان ما اطلاعات تکمیلی با انواع پرسش های شما را در اختیارتان قرار می دهند.در صورت خرید آنلاین یز انواع فیلم ها و تصاویر آموزشی برای نصب و مونتاژ ، نحوه استفاده و غیره در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ویژگی ها و خوصوصیات منحصر به فرد

 • این محصول از سروو موتور بهره می برد که در مصرف انرژی تا حدود ۷۰ درصد صرفه‌جویی می‌نماید و از لرزش چرخ نیز تا حدود زیادی جلوگیری می کند که منجر به افزایش کیفیت دوخت خواهد شد. زیرا علاوه بر پاکیزگی ای که هنگام دوخت برای شما به ارمغان می آورد ، باعث حفظ تمرکز کاربر حین کار نیز می شود.
 • با تنظیم درجه این چرخ تا عدد ۸ ، می توانید کوک‌هایی تا طول ۴ میلی متر را اجرا نمایید.
 • پایه چرخ خیاطی 3 سوزن 3 قلاب نان بنگ تا حدود ۱۰ میلی متر از سطح صفحه کار ، قابلیت تغییر ارتفاع دارد و با این خصوصیت می‌توان کارها را به راحتی در زیر سوزن تنظیم نمود.
 • با قابلیت تنظیم سرعت چرخ بسته به نوع کاری که می خواهید بدوزید و ضخامت های مختلف پارچه ، می توانید سرعت مناسب برای کارتان را بیابید.
 • سیستم تنظیم نخ موجود در این " نان بنگ D5Z3 " به گونه ای طراحی شده است که برای قلاب و سوزن به صورت مجزا تنظیمات را اعمال می کند و به این ترتیب کمک می کند به درجه مورد نظر خود دست برسید.
 • برای افزایش میدان دید کاربران یک لامپ ال ای دی در این محصول تعبیه شده است تا از سلامت چشمان حین انجام کار اطمینان حاصل کند.

درباره ی پنل این چرخ و قابلیت های آن

پنل این دستگاه به طور ویژه برای محصولات نان بنگ طراحی و ساخته شده است که از طریق آن عواملی مانند موارد زیر را می شود کنترل نمود:

تنظیم سرعت اولیه

توسط این ویژگی شما می توانید انتخاب نمایید که در هنگام شروع کار با " چرخ نان بنگ سه سوزن سه قلاب " ، سرعت کمتری داشته باشد و چهار اولیه را با سرعت ۱۰۰۰ دور در دقیقه بدوزد و پس از آن سرعت را به تدریج افزایش دهد این امکان را موجب می شود تادقت در ابتدای کار و اطمینان از خارج نشدن نخ از سوزن افزایش یابد.

نور

علاوه بر خاموش و روشن نمودن چراغ می‌توانید آن را در سه درجه مختلف کم و زیاد نمایید تا بهترین حالت را برای کار فراهم کنید.

سرعت

بر اساس جنس و ضخامت پارچه های مصرفی می توان سرعت را تنظیم نمود تا شاهد بیشترین بازده باشیم

کلیدهای برنامه دوخت

چرخ خیاطی سه سوزنه سه قلاب نان بنگ این امکان را برای شما فراهم نموده است تا برنامه‌هایی دوخت مورد نظر خودتان را در آن ذخیره کنید و در هر بار استفاده با انتخاب شما برنامه اجرا شود

برای مثال شما می توانید تعداد دوره های مدنظر برای یک قسمت خاص را ذخیره کنید و در حافظ ثبت نمایید

پس از آن ، بعد از دوخت این تعداد مشخص ، چرخ از حرکت می ایستاد که از مزایای این کار می توان به دوخت تمیز و افزایش تیراژ تولید اشاره نمود.

اجرای سریالی دوخت

این وسیله امکان ذخیره ۱۵ برنامه دوخت به صورت همزمان را دارد. از این برنامه ها می توانید به صورت تکی یا سریالی استفاده نمایید که پس از اتمام هر مرحله به صورت خودکار برنامه بعدی را اجرا می نماید

قابلیت های چرخ خیاطی سه سوزن سه قلاب

از این چرخ ها برای دوخت سه الی دو خط موازی در کنار هم استفاده می شود که در مواردی مانند دوخت کناره جیب ها ، لبه تیشرت ها ، یقه ، آستین ، درز کنار لباس و شلوار و به طور کلی در هر قسمتی که نیاز به دوخت سه ردیف موازی داشته باشد استفاده می شود.

از ویژگی ها و قابلیت هایی که سه سوزن سه قلاب نان بنگ از آن ها برخوردار شده است می‌توان به مواردی همچون تنظیم موقعیت سوزن در ابتدا و انتهای کار ، بهره گیری از سروو موتور با لرزش و مصرف انرژی پایین ، قابلیت کنترل سرعت و برخورداری از پنل کاربری ساده اشاره نمود.

طول کوک های این چرخ خیاطی را تا ۵ درجه می توان تنظیم نمود که بسته به کار خود می توانید از کوک های ریز محکم تر و یا درشت و زیبا تر استفاده نمایید.

از شش نخ در دوخت بهره می برد که برای هر سوزن و قلاب به صورت مجزا می ‌تواند تنظیم گردد تا به اندازه مورد نظر کشش داشته باشد نخ ها از طرف مقابل چرخ نخ کشی می شود.

دوخت حاصل این چرخ و خیاطی سه خط موازی راسته کنارهم می باشد که از زیر به صورت زنجیر های متوالی دیده می شود. سوزن های آن در فواصل یک چهارم یکدیگر واقع شده‌اند یا به عبارت دیگر هر سوزن با کناری خود ، ۵ میلی متر فاصله دارد و از سوزن نوع TVxQ و شماره چهارده می توانید در این چرخ استفاده نمایید.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت