پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز سه نخ نان بنگ800D-3

محصول جدید

  • سیستم تنظیم سرعت

  • تنظیم موقعیت سوزن

  • مناسب پارچه های نازک ، متوسط و تا حدودی ضخیم 

  • به کارگیری فناوری نوین در روغن رسانی

  • دارای چراغ LED

  • دینام سرخود (سرو موتور)

  • مناسب برای ژور دوزی ( روسری، لباس عروس و.. )

تماس بگیرید

ISO 9001|استاندارد اروپا CE
فروشگاه امیر دوخت
2020
چین
برای دوخت لبه کار و برش قسمت های اضافی
سه نخ
نیمه کامپیوتری
9-14 (DC*27)
یک
7 میلی متر
تک پایه
قلاب
5000 دور
دینام سرخود (سرو موتور)
کارتل
دکمه ای
5000
470*3250*440
41 کیلوگرم
چدن
پیچ گوشتی، هولدر گوشی، آنتن مخصوص، روغن، سوزن
ارسال به سراسر کشور پرداخت و نصب و اموزش درب منزل(تهران و کرج و حومه)

سردوز سه نخ نان بنگ سری 800D

شرکت نان بنگ با تولید سردوز های سری 800D گامی جدی در جهت تحول تولید سردوز های صنعتی نمود . این سری در مدل های سه نخ ، چهار نخ و پنج نخ به بازار عرضه گشته که کاربران بتوانند متناسب با هر نوع پارچه ایی نیاز خود را مرتفع سازند .

ویژگی منحصر به فردی که برند نان بنگ را نسبت به تمامی رقبای چینی خود متمایز می کند مبحث مهم و اساسی قطعات یدکی آن است که در ادامه به طور مفصل به شرح آن می پردازیم .

یکی از مسائل اساسی که در تولید چرخ خیاطی های صنعتی وجود دارد قطعات مصرفی محصول است . این اصل از اهمیت بالایی برخودار است و دلیل سابقه درخشان محصولات گذشته مانند دورکوب ادلر ، برادر ، ژوکی و ... کیفیت بالای قطعات آن هاست . 

برند نان بنگ از معدود شرکت هایی است که تمامی مراحل تولید قطعات یدکی و سیستم های الکترونیکی را از 0 تا 100 به طور کامل به انجام می رساند. همین ویژگی باعث شده که قطعات مصرفی با دستگاه تطبیق پذیری قوی تری داشته باشند . همچنین لوازم یدکی این برند تمامی استاندارد های جهانی را در این حوزه دارا می باشد که دلیل هر چه محکم تری برای انتخاب آن است.

ثبت اختراع فناوری نوین روغن رسانی در چرخ خیاطی سر دوز سه نخ نان بنگ 800D-3!

چرخ خیاطی سر دوز 800D-3 از ماشین های دوخت صنعتی تولید شده در شرکت نان بنگ چین می باشد که همانطور که از نامش پیداست، از سر دوز های سه نخ تولید شده در بازار است.آنچه در سر دوز سه نخ نان بنگ وجود دارد و آن را از بعضی از سر دوز های موجود در بازار متمایز می کند، سیستم روغن رسانی منحصر به فرد آن است.

در سردوز های سری 800D نان بنگ  با طراحی قسمت فوقانی چرخ و تعبیه مخزنی برای پخش روغن به تمامی قسمت های داخلی دستگاه و همچنین وجود مجرایی در قسمت میل سوزن ، روغن اضافه را قبل از پس دادن به پارچه و ایجاد لکه و کثیفی می مکد و به دین ترتیب این مشکل ، که در اکثر سردوز های صنعتی وجود دارد را به راحتی حل می نماید .

دوخت یکدست و زیبا، رسالت چرخ خیاطی سر دوز 800D-3

به صورت کلی کاربردی که چرخ خیاطی های سر دوزی مثل 800D-3 دارند این است که بعد از برش لبه پارچه، دوخت های هفت و هشتی یکسانی بر آن بزنند؛ این دوخت های هفت و هشتی علاوه بر آرایش لبه ها از ریش شدن پارچه خصوصا پارچه های حریر و ابریشم جلوگیری می کند و به این شیوه دوام و استحکام دوخت را حفظ می نماید.

سردوز های 3 نخ مناسب پارچه های کشی و یا استرچ می باشد که در کارگاه های تولیدی تیشرت ترکیو و لباس های راحتی مورد استفاده قرار می گیرند .

دینام سرخود ، موتور چرخ خیاطی های نسل جدید

چرخ خیاطی های صنعتی جدید موجود در بازار ، با موتور های دینام سر خود یا سرو موتور تولید و به بازار عرضه گردیده اند.مزیتی که نسبت به نوع دینام بزرگ دارند موارد زیر می باشد:

  • صدا و لرزش بسیار کم که برای استفاده در آپارتمان مناسب و کاربردی است.
  • صرفه جویی در مصرف برق تا 70 درصد که در دراز مدت کاهش چشم گیر هزینه ها را به همراه می آورد.

تغییر موقعیت سوزن بدون جا به جایی پارچه

تغییر موقعیت سوزن امکانی است که در بعضی از ماشین های دوخت صنعتی  قرار دارد این قابلیت برای مواقعی که اپراتور قصد تغییر جهت دوخت را دارد ، کاربردی می باشد.با استفاده از قابلیت تعیین موقعیت سوزن هنگامی که پایه از روی کار بلند شود پارچه جا به جا نمی شود .

پنل داخلی تعبیه شده درون محصول 

برخلاف بعضی از سردوز های صنعتی که پنل به صورت جداگانه و در زیر میز قرار گرفته ، سردوز 800D نان بنگ پنلش داخلی و درون محصول جا گرفته است که این طراحی باعث بالا رفتن کیفیت دوچندان دستگاه گشته است زیرا ارتباط و هماهنگی بین مدارهای الکترونیکی با چرخ بهتر انجام می گیرد .

سردوز سه نخ به چه صورت کار می کند ؟

به طور کلی سردوز های سه نخ دارای یک تیغ برش و سه نخ برای دوخت لبه پارچه هستند بدین صورت که زمانی که پارچه زیر پایه قرار می گیرد و یک دوخت هفت و هشتی زده می شود و همزمان دستگاه با تیغ اظافات پارچه را آرایش می دهد .

تنظیم سرعت دوخت چرخ خیاطی سر دوز سه نخ 800D3 چه کاربردی دارد؟

امکان تنظیم سرعت دوخت برای مواقعی به کار می رود که اپراتور قصد دارد قسمت های حساس لباس یا بافت خاصی را بدوزد، کاهش سرعت دوخت به دقت و ظرافت هر چه بیشتر اپراتور کمک میکند.

تفاوت سیستم برگشت روغن سردوز های نان بنگ با سایر برند ها در چیست ؟

فناوری نوینی که نان بنگ درون سردوز های صنعتی خود به کار برده ایجاد مجرای مکنده است که روغن میل سوزن را به طور کامل می مکد و نمی گذارد ذره ایی روغن به پارچه نشت دهد .

اما در سایر برند ها این عملیات با ایجاد حفره ایی در میل سوزن انجام شده که احتمال نشت روغن را تا حدودی کاهش می دهد نه به طور کامل .

آیا سردوز های سه نخ نان بنگ 800Dقابلیت تبدیل به سردوز چهارنخ را دارند ؟

بله ؛ تمامی سردوز های سه نخ این قابلیت را دارند که سردوز سه نخ 800D نان بنگ نیز از این قائله مستثنی نمی باشد .

برای تبدیل سردوز سه نخ به چهار نخ تنها کافیست سوزن بند ، پایه و صفحه کار بر را تغییر بدهید و با استفاده از یک دستگاه از دو مزایا بهره ببرید .

سردوز صنعتی سه نخ برای چه نوع پارچه و کارهایی مناسب است ؟

سردوز صنعتی و یا حتی سردوز خانگی پایه و اساس یک کارگاه تولیدی و مزون است به همین علت باید در خرید آن بسیار دقت کرد .

اگر نوع جنس پارچه مصرفی شما ظریف ، متوسط و تا حدودی ضخیم است سردوز سه نخ جواب کار شما را می دهد .

موارد استفاده سردوز سه نخ اغلب در تولیدی های تیشرت ، ملحفه ،لباس های راحتی و... می باشد .

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت