پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز پنج نخ جک E4

محصول جدید

  • پنل دیجیتالی روی بدنه

  • فن خنک کننده

  • تنظیم سرعت

  • تنظیم موقعیت سوزن

  • مجهز به روغن کاری اتوماتیک (بسته)

  • دوخت پارچه های ظریف تا ضخیم

  • ارتفاع پایه از 6 تا 27 میلی تر

  • دینام سر خود ( سرو موتور )

  • چراغ LED سه گانه

تماس بگیرید

ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
شرکت ایران جک
2018
چین
دوخت پارچه هایی پیرهنی، شلوار ، مانتو ، لباس کار و...
5
تک کاربر
نیمه کامپیوتری
DC X 27(11-18)
2
ظریف دوز
5500SPM
دینام سر خود (سرو موتور)
بسته
جلوی بدنه
دیجیتالی ساده
525.360.510
35 کیلوگرم
چدن
میزپایه فابریک / آنتن مخصوص دستگاه / روغن 1 لیتری / پیچ گوشتی / دفترچه لوازم / 1بسته سوزن / قیچی سرنخ زن/کاور/اچار/تیغ یدکی/پیچ سوزن
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)

معرفی و بررسی چرخ خیاطی سر دوز پنج نخ جک مدل E4 

کمپانی چرخ خیاطی جک که یکی از تولید کنندگان مشهور چرخ خیاطی های صنعتی در این حوزه است در سال 2018 از سردوز های صنعتی خود با نام سری E4 رونمایی کرد که این مجموعه در مدل های 3 نخ ، 4 نخ و 5 نخ تولید و عرضه گشته است .

سردوز پنج نخ E4 جک یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین چرخ خیاطی صنعتی در بازار ایران است ، که نسبت به سری های قبل این شرکت ، تفاوت هایی را داراست .

علت عمده تفاوت قیمت و کیفیت سردوز پنج نخ جک مدل E4 با سایر مجصولات مشابه در ابتکاری است که مهندسین آلمانی این کمپانی در آن به کار برده اند .

ابتکار جدید مهندسین شرکت جک در سردوز های سری E4 

سردوز های صنعتی سری های قبل برند جک مانند : سری E3 ، 800، 798 جایگاه پنل و برد در زیر میز قرار گرفته بود که مدار های الکترونیکی از زیر میز به داخل دستگاه کشیده شده اما در سردوز صنعتی مدل E4 پنل و برد الکترونیکی درون چرخ تعبیه گشته است که هماهنگی و تطابق پذیری بین اجزای دستگاه بسیار بالا رفته در نتیجه کیفیت محصول تا حد چشمگیری افزایش پیدا کرده است .

پنلی برای تنظیم موقعیت سوزن و سرعت 

چرخ خیاطی سر دوز 5 نخ جک دارای یک پنل دیجیتالی ساده می باشد که هر کسی قادر به استفاده از آن هست.این پنل دیجیتالی دو امکان را برای اپراتور فراهم می نماید:

1- تنظیم موقعیت سوزن: این ویژگی برای مواقعی که اپراتور قصد جا به جایی پارچه زیر کار را دارد مورد استفاده قرار می گیرد، با این امکان نیازی به در آوردن پارچه از زیر میل پایه نیست.

2- تنظیم سرعت: دیگر قابلیتی که به صورت علامت + و - بر روی پنل نمایش داده شده و نسبت به مهارت افراد میتواند تنظیم گردد ویژگی تنظیم سرعت دستگاه است، همچنین هنگامیکه در قسمت های حساس کار قرار دارید یا پارچه مورد نظرتان به دقت بیشتری نیاز دارد می توانید به راحتی عملیات دوخت خود را انجام دهید .

*نکته قابل ذکر این است در پنل سردوز E4 قابلیتی تعبیه گشته است تا هنگامیکه تنظیمات دستگاه دچار اختلال شد بتوان دستگاه را به حالت اولیه بازگرداند .

فضای تغذیه بزرگ مزیتی برای دوخت انواع پارچه 

سردوز پنج نخ جک مدل E4 به راحتی قابلیت قبول پارچه تا 27 میلی متر را داراست که این ویژگی دست کاربر را برای دوخت پارچه های ضخیم باز می کند .

خواب هوشمند و دینام سر خود E4 جک قابلیت هایی برای مصرف برق کم تر

با وجود چرخ خیاطی E4 پنج نخ جک تا حد زیادی می توانید در مصرف برق صرفه جویی کنید.

یکی از امکاناتی که مهر تاییدی بر این ادعاست به کار بردین دینام سر خود می باشد که مصرف برق را تا 70 در صد کاهش می دهد و البته صدا و لرزش بسیار کمی نیز دارد.قابلیت دومی که موجب کاهش مصرف برق در سر دوز E4 پنج نخ می شود خاموش شدن چرخ بعد از نیم ساعت سکون ممتد است .

طراحی منحصر به فردی برای توپی چرخ خیاطی سر دوز E4 جک

توپی سر دوز E4 پنج نخ به گونه طراحی شده است که جای انگشت گذاری به راحتی روی آن واضح و مشخص است و انگشت های اپراتور روی آن جای می گیرد.توپی چرخ دارای یک فن خنک کننده است که به خنک کردن روغن چرخ خیاطی و البته موتور آن کمک می کند .

همچنین با قرار دادن فن خنک کننده درون توپی از ایجاد صدا جلوگیری می نماید .

سیستم برگشت روغن میل پایه 

یکی دیگر از طراحی های ویژه ایی که در سردوز های صنعتی مدل E4 ایجاد گشته است ، اصلاح سیستم روغن رسانی دستگاه است بدین صورت که با تعبیه شلنگی در قسمت میل سوزن اضافه روغن را به دستگاه باز میگرداند که این امر از کثیفی پارچه و چرخ جلوگیری می کند .

سردوز پنج نخ جک E4 برای چه کارهایی مناسب می باشد ؟

به طور کلی سردوز پنج نخ فقط در قالب صنعتی تولید می شود و چرخی به نام سردوز خانگی پنج نخ وجود ندارد .

سردوز های صنعتی پنج نخ به این صورت عمل می کنند : علاوه بر کوک های هفت و هشت مانندی که بر لبه پارچه میزند یک دوخت راسته با نخ مجزا بر روی پارچه می دوزد که باعث مستحکم شدن کار می شود .

باتوجه به نوع دوخت سردوزهای پنج نخ این دستگاها مناسب کارگاه های تولیدی : پیرهن ، شلوار ، مانتو ، لباس کار و... است که عمدتا مواد مصرفیشان  پارچه های ضخیم خشکی مانند ( جین ، کتان و... ) می باشد .

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت