پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز چهار نخ کینگتکس UH9004

محصول جدید

 • صدا و لرزش کم

 • دارای دینام بزرگ

 • قابلیت دوخت با 4 نخ

 • قابلیت دوخت با دو سوزن

 • سیستم تمام روغن بسته

 • پهنای دوخت تا 7 میلی متر

 • ارتفاع پایه تا 5.5 میلی متر

 • دوخت پارچه های ظریف و ضخیم

تماس بگیرید

استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
شرکت پیشرو
2008
تایوان
سردوزی
4
2
سیستم تمام روغن بسته
7 میلی متر
5 تا 7 میلی متر
50.40.55
38 کیلوگرم
چدن
آنتن، کاور، روغندان، فیلتر روغن، پیچ گوشتی، آچار، پنس، قاب محافظ، سوزن، دفترچه راهنما
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و آموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)
قطعات با کیفیت و ساخت خود شرکت

کینگتکس چهار نخ UH9004

شرکت کینگتکس از تولیدکنندگان چرخ خیاطی صنعتی در جهان است و در کشور تایوان قرار دارد که از سال 1963 به تولید چرخ خیاطی های صنعتی با کیفیتی پرداخته است.یکی از محصولات شرکت کینگتکس ، چرخ خیاطی سردوز UH9004 می باشد که از درجه کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و از بهترین سردوز های صنعتی در بازار به حساب می آید.

شرکت کینگتکس طراحی اکثر مدل های تولید شده این شرکت را به وسیله مهندسین و تکنسین های خود شرکت انجام می دهد و در این زمینه یک شرکت پیشرو بوده و طرح های جدید و نویی را به بازار دوخت عرضه می نماید.

چرخ خیاطی سردوز به صورت کلی از مهم ترین ماشین های دوخت صنعتی در هر کارگاه تولیدی است که بودن آن در هر خط تولیدی لازم و ضروری می باشد.

چرخ خیاطی سر دوز چهار نخ کینگتکس UH9004

سوالات متداول

چرا بعضی از سردوز های چهار نخ برای دوخت پارچه های ضخیم و بافت مناسب نیست؟

در اکثر سردوز های چهار نخ فاصله دوخت دو سوزن از هم و همچنین تیغ نسبت به سوزن اول خیلی کم طراحی شده است و قلاب در مواقعی که قطر پارچه زیاد باشد، قادر به حرکت درست و دوخت سوزن دوم نیست، در این نوع سر دوز ها چون قابلیت دوخت پهن و با فاصله وجود ندارد، برای پارچه های ضخیم و بافت مناسب نیستند. 

چه تفاوتی بین سردوز های دو، سه، چهار و پنج نخ وجود دارد؟

به صورت کلی سردوز ها برای دوخت لبه های لباس ها مورد استفاده قرار می گیرند و با دوخت های هفت و هشتی که بر لبه های دوخت می زنند، از ریش شدن پارچه جلوگیری می کنند و دوختی تمیز و مرتب به کاربر می دهند.
سر دوز ها در مدل های دو، سه، چهار و پنج نخ طراحی و تولید شده اند، تفاوت کاربرد این مدل ها در این موارد است:
 • سردوز دو نخ: قابلیت دوخت با دو نخ، بیشتر در سر دوز های خانگی وجود دارد و فقط برای دوخت لبه های پارچه های ظریف مثل روسری به کار می آید.
 • سردوز سه نخ: سر دوز های سه نخ در دو نوع صنعتی و خانگی وجود دارند که بسته به نوع پارچه و حجم کاری که قصد دارید بدوزید مدل های مختلفی دارند.
 • سردوز چهار نخ: چرخ خیاطی های سر دوز چهار نخ برای دوخت پارچه های تریکو، کشی، استرچ کاربرد دارد و در همه تولیدی های پیرهن، لباس ورزشی، لباس زیر و... یک ماشین دوخت ضروری است.

چرخ خیاطی چهار نخ UH9004 از دوخت با کیفیتی برخوردار است و با سرعت بالایی که دارد برای کارگاه های تولیدی بسیار کاربردی است، لوازم هایی که در چهار نخ UH9004 به کار رفته است توسط خود شرکت کینگتکس تولید شده که موجب هماهنگی قطعات گردیده و بر امتیازات آن می افزاید.

سیستم روغن دهی چرخ به این صورت طراحی شده که توسط لوله های قرار گرفته در زیر بدنه، روغن به اندازه کافی در همه قسمت ها به اندازه مناسب پخش می گردد.

مزیت چرخ خیاطی سردوز چهار نخ کینگتکس UH9004 نسبت به محصولات مشابه

اول کیفیت این برند در زمینه قطعات و کارکرد از سایر برند ها تا حد قابل توجهی بالاتر است، دوم اینکه صدای کم و سرعت بالایی در دوخت دارد.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت