پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز سه نخ جک E4

محصول جدید

 • پنل دیجیتالی ساده

 • تنظیم سرعت دوخت 

 • تعیین موقعیت سوزن

 • سیستم برگشت روغن

 •  فن خنک کننده

 • چراغ LED سه گانه

 • سیستم روغن بسته

 • سرو موتور (دینام سر خود)

تماس بگیرید

ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
شرکت ایران جک
2017
چین
پیراهن پارچه ای / شلوار پارچه ای / کت و شلوار
3
تک کاربر
نیمه کامپیوتری
عدد DC X 27(11-16)2
1
ظریف دوز،معمولی و ضخیم
5500SPM
سروو موتور(70%صرفه جویی در برق )
472*360*495
35 کیلوگرم
چدن
میزپایه فابریک / آنتن مخصوص دستگاه / روغن 1 لیتری / پیچ گوشتی / دفترچه لوازم / 1بسته سوزن / قیچی سرنخ زن/کاور/اچار/تیغ یدکی/پیچ سوزن
ارسال به سراسر کشور پرداخت و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)

سر دوز سه نخ E4 جایگزین 800D و 798 شد!

چرخ خیاطی های سر دوز مدل 798 و 800D از سر دوز های تولیدی پیشین در برند چرخ خیاطی جک بودند. رفته رفته این دو مدل از خط تولید شرکت جک خارج گشته و برچسب توقف تولید بر آن ها زده شد . سال 2018 که سال تحول عظیم در کمپانی جک نام گرفت این شرکت با همکاری طراحان آلمانی تغیراتی شگرف در ظاهر و باطن تمامی محصولات اعم از : راسته دوز ، میان دوز ، و... به وجود آوردند .

سردوز های سری E حاصل این حرکت می باشند که بسیار مورد استقبال مشتریان و نمایندگی های سراسر دنیا گشته است . این مجموعه بنا به تفاوت هایی که دارند به دو دسته تقسیم می شوند :

 1. سردوز صنعتی E3 جک
 2. سردوز صنعتی E4 جک

هر کدام از این دو سری در مدل های 3 نخ ، 4 نخ و 5 نخ تولید و عرضه گشته اند که در این مطلب به توضیح سردوز های سه تخ E4 می پردازیم .

به صورت کلی سر دوز های سه نخ به این صورت عمل می کنند که با تیغ لبه پارچه را آرایش و با دوخت هفت و هشتی منظم از ریش لبه آن جلوگیری می نماید .

علت تفاوت قیمت سردوز های صنعتی سری E4 با E3 جک ؛ پنل پنهان 

بعد از سری E3 شرکت جک اقدام به تولید مجموعه جدیدی نمود به نام سردوز صنعتی E4 ، که تفاوت هایی با سری های قبل دارا بودند.

در سردوز های مدل E3 پنل دیجیتالی به همراه برد الکترونیکی در زیر میز قرار گرفته اما در سری E4 جایگاه پنل و برد تغییر و بر روی چرخ تعبیه گشته است که این امر به تطابق پذیری هر چه قوی تر دستگاه با پنل منجر شده است .

صفحه کاربر جدید به همراه سیستم روغن رسانی نوین سردوز E4

 سیستم روغن رسانی جدیدی برای این مدل طراحی شده است که بعد از روغن رسانی به میل پایه و نواحی اطراف، روغن بر می گردد و از پس دادن روغن به پارچه زیر کار جلوگیری می شود، این نوع سیستم روغن رسانی امکان کثیف کردن روغن را به صفر می رساند.

صفحه کاربر مدل E4 به دلیل طراحی ویژه ایی که دارد برای انواع پارچه های نازک و ضخیم و حتی ترکیو یا کشی بدون تغییر در ارتفاع کاربر قابل استفاده است و نخ کشی در این مدل آسان تر برای کاربران انجام می شود .

یک چرخ خیاطی با دو قابلیت سه نخ و چهار نخ!

نکته ای که درباره چرخ خیاطی های سر دوز سه نخ وجود دارد امکان تبدیل آن ها به چهار نخ برای دوخت پارچه های کشباف و استرج است.به این شیوه با خرید سر دوز سه نخ E4 می توانید آن را به چهار نخ تبدیل کنید که این امکان با تغییر سوزن بند ، صفحه و پایه  به وجود می آید .

چرخ خیاطی سر دوز سه نخ E4 برای چه کسانی مناسب می باشد؟

چرخ خیاطی های سر دوز به صورت کلی برای افرادی که تولیدی لباس و ملزومات پارچه ای دارند کاربردی است . سر دوز سه نخ E4 برای تولیدی های پوشاکی مثل تی شرت و به صورت کلی پارچه های کشی ، تریکو ، ملحفه و در کل پارچه هایی که نیاز به لبه دوزی دارند در ضخامت نازک و متوسط و تا حدودی ضخیم مناسب است.

همچنین سردوز های سه نخ برای مزون دوز ها بسیار کاربردی است به دو علت :

 • مناسب دوخت ژور ( روسری )
 • مناسب دوخت نخ ماهی ( لباس عروس )

خواب هوشمند امتیاز دیگری برای صرفه جویی در مصرف برق!

همانطور که گفتیم چرخ خیاطی سر دوز E4 جک مصرف برق کم تری نسبت به مدل های پیشین دارد.لازم به ذکر است که یکی از قابلیت های E4 این است که اگر اپراتور تا 30 دقیقه از چرخ استفاده نکند، به صورت خودکار خاموش می گردد که همین امر از مصرف بی رویه برق جلوگیری می کند.

امکان برگشت به تنظیمات کارخانه ؛ دیگر نگران برهم خوردن برنامه های دستگاه نباشید !

قابلیتی که در سردوز های پنج نخ E4 برند جک وجود دارد امکان برگشت به تنظیمات کارخانه ( RESET ) است که با نگه داشتن دو کلید + و - دستگاه تمام برنامه های وارد شده به چرخ را به حالت اولیه باز میگرداند .

وجه مشخصه چرخ خیاطی سر دوز سه نخ E4

 • تنظیم سرعت دوخت: این قابلیت در دو مورد کاربرد دارد: 1- برای افراد تازه کار که نیاز دارند آهسته پارچه را حرکت بدهند و همچنین برای افراد حاذق که با سرعت بالا کار می کنند . 2- متناسب با جنس پارچه سرعت دوخت نیز تغییر می کند جنس های ظریفی مانند حریر که حساس هستند باید با سرعت کم دوخته شوند ، همچنین دوخت قسمت های حساسی مانندگوشه های یقه ، آستری جیب و... که به دقت بیشتری نیازمند است .  

 • تعیین موقعیت سوزن: این قابلیت برای مواقعی که قصد تغییر جهت دوخت را دارید یا برای دوخت دو لایه پارچه طویل و تنظیم سردوزدقیق لبه ها روی یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت