پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز چهار نخ جک E4S

محصول جدید

 • پنل دیجیتالی ساده

 • قابلیت تنظیم سرعت

 • تعیین موقعیت سوزن

 • قابلیت دوخت انواع پارچه های ظریف تا ضخیم

 • دارای چراغ LED

 • دینام سر خود (سرو موتور)

تماس بگیرید 65228565-021

شرکت ایران جک
2020
چین
دوخت پارچه های ظریف تا ضخیم
4
یک
نیمه کامپیوتری
دینام سرخود (سرو موتور)
بسته (اتوماتیک)
جلوی بدنه
دیجیتالی
5500
چدن
ارسال به سراسر کشور تحویل و نصب و اموزش و پرداخت درب منزل (تهران و کرج و حومه)

سه کارکرد هم زمان در چرخ خیاطی سردوز چهار نخ E4S جک!

شرکت جک در سال 2003 میلادی به طور رسمی تاسیس شد. این شرکت به تولید ماشین های دوخت صنعتی برای دوخت هر چه بهتر البسه و ملزومات پارچه ای پرداخته است. فعالیت این شرکت نامدار چینی به گونه بوده که توانسته کاپ برتری رقابت در عرصه تولید چرخ خیاطی را برای سال های طولانی، به دست آورد. هر ساله ماشین های دوخت زیادی از این شرکت وارد بازار می گردد. یکی از جدید ترین ساخته های جک، سردوز چهار E4S می باشد.

بعد از سردوز های سری E3 , E4 و C4 که هر یک در کاربرد های سه نخ، چهار نخ و پنج نخ طراحی شده اند، شرکت جک به تولید نسل جدیدی از سردوز هایش اقدام نمود.هر یک از سردوز های نام برده شده با توجه به تعداد نخ کاربردیشان، قابلیت دوخت جنس پارچه به خصوصی از نازک تا ضخیم با بافت گوناگون را دارند. 

اگر اپراتور قصد تبدیل چرخ خیاطی سردوز چهار نخ به سه نخ را داشته باشد، کافی ست با باز کردن یک سوزن، کاربری آن را تغییر دهد. اما برای تبدیل سردوز سه نخ به چهار نخ باید حتما از یک فرد متخصص کمک بگیرد.

قابلیتی که سردوز چهار نخ E4S دارد، امکان تبدیل این چرخ از چهار نخ به پنخ، در مواقع ضروری است.به این ترتیب که اپراتور به راحتی و بدون نیاز به تعمیرکار می تواند چرخ را برای دوخت انواع پارچه تنظیم کند. پس می توان گفت شما با خرید یک سردوز چهار نخ، می توانید به صورت سه نخ و پنج نخ نیز از آن استفاده کنید.

چگونه از سردوز چهار نخ E4S به صورت سه نخ و پنج نخ استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم سردوز ها برای دوخت پارچه ها در بافت های مختلف طراحی شده اند. در ابتدای امر تاسیس یک تولیدی پوشاک باید با تعیین جنس پارچه ای که قصد تولیدش را دارید، چرخ خیاطی های صنعتی تخصصی، میاندوز، راسته دوز و البته سر دوز متفاوتی بخرید.

سردوز چهار نخ E4S با داشتن یک اهرم تنظیم کننده، قابلیت دوخت انواع پارچه های سبک، متوسط و سنگین را به کاربر می دهد. این اهرم در تنظیمات زیر قابل سامان دهی است. تنظیم این اهرم در اشکال زیر امکان پذیر می باشد:

 • درجه A: این درجه برای دوخت پارچه های نازک مثل تور، بدون ایجاد چین و چروک و جمع شدگی روی پارچه طراحی گردیده است.
 • درجه M: برای دوخت پارچه های متوسط و سنگین که یکی از نمونه های آن پاره کشی است.
 • درجه H: اگر قصد دوخت پارچه های ضخیمی مثل جین را دارید، اهرم چرخ را در این درجه تنظیم کنید، تا دوخت های صاف و قدرتمند داشته باشید.

{برتری چرخ خیاطی سردوز چهار نخ E4S نسبت به سردوز چهار نخ E4}

شرکت جک برای تولید محصولات جدید، به توسعه و به روزرسانی ماشین های دوخت سابق خود اقدام کرده است. یکی از سردوز هایی که توسعه یافته و امکانات جدیدی برای آن تعریف شده است، سردوز E4 می باشد. این سردوز جدید با نام E4S وارد بازار شده است و تفاوت ها و برتری هایی نسبت به E4 دارد.

1- پاسخ سریع به عملکرد اپراتور در هنگام شروع و ترمز: این قابلیت باعث افزایش سرعت و بهره وری هر چه بیشتر اپراتور می گردد.

2- کاهش میزان صدا و چرخش سبک تر موتور: هر چه صدای چرخ خیاطی کم تر باشد و نرم و روان تر کار کند، برای استفاده در آپارتمان و محیط های کوچک کارگاه های تولیدی مناسب تر هستند.

شفت یکپارچه چرخ خیاطی، برای افزایش سرعت عملکرد 

موتور چرخ با استفاده از یک شفت (استوانه) یک سره به چرخ متصل می گردد. این شفت در چرخ خیاطی های با ساخت و طراحی قدیمی تر با استفاده از یک رابط این دو را به هم وصل می کند. با وجود شفت یک سره، سرعت دستگاه افزایش می یابد. همچنین در دوام و پایداری آن اثرگذار است.

سیستم روغن رسانی پیشرفته، خیاطی بدون نشت روغن!

سیستم روغن رسانی چرخ خیاطی های صنعتی در دو نوع بسته (اتوماتیک) و کارتل طراحی شده اند. سیستم روغن رسانی با کارتل به این شیوه عمل می کند که یک محفظه (کارتل) در زیر چرخ تعبیه گشته که روغن درون آن ریخته می شود. راسته دوز هایی مثل A2 و A4 جک با این سیستم روغن رسانی را انجام می دهند. ایرادی که این نوع روغن رسانی دارد امکان نشت روغن و کثیف شدن صفحه کاربری و پارچه است.

این مشکل با سیستم روغن رسانی بسته حل شد. این سیستم با استفاده از یک محفظه درون چرخ و لوله های مخصوص روغن را به قسمت های مورد نیاز می رساند. همه سردوز ها از جمله سردوز E4S جک با سیستم بسته (اتوماتیک) روغن رسانی را انجام می دهند. در نهایت به صورت کلی همه سردوز های کامپپیوتری با استفاده از قابلیتی که میل سوزن در مکش روغن دارد، از نشت روغن به پارچه جلوگیری می کند. 

*امکاناتی که پنل کاربری چرخ خیاطی سردوز چهار نخ E4S در اختیار اپراتور قرار می دهد.

چرخ خیاطی های تولید شده شرکت جک در سه نوع ساده، نیمه کامپیوتری و تمام کامپیوتری تولید می شوند. اولین گروه سردوز های ساده هستند که صرفا دارای یک دینام سرخود دارند. دوم سردوز هایی که دارای یک پنل دیجیتالی ساده هستند و امکان تنظیم سرعت و... را به کاربر می دهند. سومین گروه نسل جدید سر دوز ها و به صورت کلی ماشین های دوخت صنعتی می باشند که قابلیت هایی مثل پایه بلند کن خودکار و سر نخ زن خودکار و... را برای اپراتور را فراهم می آورد.

چرخ خیاطی چهار نخ E4S یک پنل دیجیتالی ساده دارد. استفاده از این پنل برای همه کاربران راحت خواهد بود. امکاناتی که با استفاده از این پنل قابل تنظیم است شامل موارد زیر می شود:

 1. تنظیم سرعت دوخت
 2. بازگشت به تنظیمات کارخانه
 3. تنظیمات چراغ LED
 • این پنل با اتصال کابل، برای ارتقاء و به روزرسانی سیستم آن مهیا می شود.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت