پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز کامپیوتری چهار نخ جک C5

محصول جدید

 • پنل کامپیوتری سخنگو

 • سیستم مکش نخ اضافی

 • پایه بلندکن خودکار

 • سر نخ زن خودکار

 • تنظیم سرعت دوخت

 • ارتفاع پایه 6 تا 27 میلیمتر

 • سیستم روغن بسته

 • دارای چراغ LED

تماس بگیرید 65228565-021

شرکت ایران جک
2019
چین
سر دوزی پارچه های معمولی
4
دو
کامپیوتری
DC*27
دو
تا چهار لایه جین
7 میلیمتر
یک
7000
دینام سرخود (سروو موتور)
بسته (اتوماتیک)
جلوی بدنه
کامپیوتری
7000
52/5*36*51 سانتی متر
34 کیلوگرم
چدن
کاور، دفترچه راهنما، پیچ گوشتی، آچار مخصوص، فیلتر روغن، کیسه مخصوص سیستم مکش نخ، شلنگ های باد و مکش
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل ( تهران و کرج و حومه )

عصر جدید تولید سردوز های صنعتی با سردوز کامپیوتری چهار نخ C5 جک!

چرخ خیاطی های سردوز صنعتی از ماشین های دوخت ضروری هر کارگاهی هستند. اهمیت سردوز ها به قدری زیاد است که حتی خیاطان در منزل نیز از نوع خانگی این چرخ ها خریداری می کنند. این سردوز ها از انواع معمولی مثل E3 جک آغاز می شوند و تا سردوز های نیمه کامپیوتری مثل 800D نان بنگ و در نهایت نسل جدیدی از چرخ خیاطی های سردوز صنعتی مثل مجموعه سه نخ، چهار نخ و پنج نخ C4 و البته سردوز تمام کامپیوتری C5 در بازار به فروش می رسند.

چرخ خیاطی سردوز چهار نخ C5 دارای یک پنل تمام کامپیوتری است. این پنل امکان تنظیم قابلیت هایی را برای اپراتور فراهم می کند. این تنظیمات به بهره وری و بازدهی بالای تولیدی کمک می کند.

سیستم مکش برای یک صفحه کاربری تمیز و بدون گرد و غبار

چرخ خیاطی صنعتی سردوز چهار نخ C5 جک قابلیت منحصر به فردی دارد. این قابلیت با عنوان سیستم مکش هوشمند شناخته می شود. این سیستم اینگونه عمل می کند که هم زمان با دوخت زیگزاگ و بریدن بافت آن، یک لوله مکش، اضافات نخ و پارچه های بریده شده به همراه پرز ایجاد شده را می کشد. این سیستم موجب تمیز کردن صفحه کاربری می شود و از کثیفی صفحه جلوگیری می کند. برخلاف سایر سردوز های معمولی ، نخ های زیگزال و برش های پارچه روی صفحه کارپیش بر جمع نمی شود.

شفت یک سره دستگاه، برای دوام بیشتر و سرعت بالاتر

موتور چرخ خیاطی با استفاده از یک شفت (استوانه) به میله اصلی و شفت خود دستگاه متصل می شود. این شفت در چرخ خیاطی های جدید جک مثل C4 و همچنین سردوز کامپیوتری چهار نخ C5 به صورت یک سره و بدون داشتن یک رابط اضافی این وظیفه را انجام می دهد. با این طراحی سه مزیت به چرخ اضافه شده است:

 • سرعت بالا در دوخت
 • صدای کم موتور
 • دوام بیشتر چرخ خیاطی

سردوز کامپیوتری چهار نخ C5 با طراحی پنلی برای سخن گفتن با شما!

همانطور که از عنوان محصول مشخص است، این سردوز یک چهار نخ کامپیوتری با پنل سخنگو است. این پنل قابلیت تنظیم در زبان های مختلفی مثل انگلیسی، ترکی و عربی را دارد. این پنل امکان تنظیمات مختلفی را به اپراتور می دهد.

زنگ هشدار این پنل در صورت بالا بودن پایه به صورت خودکار به صدا در می آید و اپراتور را آگاه می کند. این پنل دارای یک دکمه برای بازگرداندن به تنظیمات کارخانه است. در صورت بروز هرگونه سردرگمی و خطا در تنظیمات سیستم، اپراتور می تواند از این دکمه استفاده کند و تنظیمات آن را اصطلاحا (RESET) نماید.

کم ترین میزان نخی که به جا می ماند!

سردوز ها با دوخت های زیگزالی که به لبه پارچه می زنند، آن را از ریش شدن در امان نگه می دارند. این سردوز ها با استفاده از سر نخ زن خودکاری که با پنل فعال می شود، نخ ها را در انتهای دوخت می برد. این نخ ها با استفاده از سردوز کامپیوتری چهار نخ C5 در کوتاه ترین مقدار ممکن بریده می شود. هر چقدر میزان نخ به جا مانده کم تر باشد، دوخت تمیز تر و نما زیبا تر خواهد بود. در نهایت در مصرف نخ در دراز مدت نیز صرفه جویی می شود و تا 80% بازدهی را افزایش می دهد.

یک قابلیت منحصر به فرد که در سردوز چهار نخ C5 به کار رفته است، سیستم مکش هوشمند است. این سیستم هم زمان با برش لبه پارچه، این ضایعات را درون یک کیسه جمع می کند و از کثیف شدن صفحه کاربری جلوگیری می کند.

بازدهی بالا از اصول طراحی و ساخت چرخ خیاطی سردوز چهار نخ C5

موتور چرخ خیاطی صنعتی سردوز چهار نخ C5 جک در یک دقیقه 7000 دور میزند. به این معنا که می توانید 7000 دوخت (بخیه) در یک دقیقه با این سردوز بزنید. این تعداد دوخت در بین ماشین های دوخت صنعتی عدد قابل قبولی می باشد. با این تعداد دوخت در دقیقه تولید بالایی نیز خواهید داشت.

علاوه بر تعداد دوخت مناسب در دقیقه و میزان نخ کم به جا مانده، امکانات دیگری برای تولید بیشتر، بازدهی بالا تر و در نتیجه سود مالی افزون تر در این سردوز در نظر گرفته شده است. یکی دیگر از این موارد پایه بلندکن خودکار است.

*پایه بلندکن خودکار: با استفاده از این قابلیت بعد از دوخت خط مورد نظر، پایه به صورت اتوماتیک بالا رفته و نیازی به کنترل مکانیکی توسط اپراتور (همچون سردوز های معمولی) نیست. این امکان موجب می شود اپراتور با سرعت بالا به دوخت پارچه های بیشتری بپردازد.

چه تولیدی هایی به چرخ خیاطی سردوز چهار نخ C5 جک نیاز دارند؟

هر کارگاه تولیدی به تناسب جنس پارچه و کاری که تولید می کند، ماشین های دوخت متفاوتی نیاز دارد. برای تاسیس یک کارگاه حتما از نظرات و پیشنهادات یک کارشناس و مشاور مجرب در این حیطه استفاده کنید. تولیدی هایی که به سردوز C5 جک نیاز دارند، شامل موارد زیر می شوند:

 • تولیدی تی شرت
 • تولیدی لباس راحتی
 • تولیدی لباس ورزشی
 • تولیدی انواع لباس های بچه گانه

چرخ خیاطی صنعتی سردوز چهار نخ C5 جک چه تفاوتی با سردوز های سری C4 دارد؟

سردوز های صنعتی شرکت جک در کاربرد های گوناگونی طراحی و به بازار عرضه شده اند. این سردوز ها به تناسب تعداد نخ و کاربردشان، در دسته های مختلفی قرار می گیرند. سردوز های C4 از نوع معمولی سردوز های کامپیوتری است. نوع دیگر سردوز های کامپیوتری نیز وجود دارند که به صورت بادی طراحی شده اند. سردوز های بادی کامپیوتری نسبتا به نوع معمولی آن ها از حجم بیشتر و البته صدای بیشتری نیز برخوردارند. پس این نوع سردوز ها برای استفاده در کارگاه های تولیدی بزرگ به کار برده می شوند و البته قدرت بیشتری نیز دارند. پس سردوز های سری C5 برای استفاده در منزل و یا کارگاه های کوچک پیشنهاد نمی شود.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت