پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز کامپیوتری چهار نخ جک C3

محصول جدید

  • تنظیم سرعت

  • تنظیم موقعیت سوزن

  • سیستم برگشت روغن

  • نخ قطع کن خودکار

  • پایه بلند کن خودکار

  • دینام سرخود (سرو موتور)

  • دارای چراغ LED

تماس بگیرید 65228565-021

شرکت ایران جک
2018
چین
پارچه تریکو، کشی،استرج، شلوار ورزشی، تی شرت و...
4
2
کامپیوتری
DC*27
دو
ظریف تا ضخیم
7 میلیمتر
یک
5800
دینام سرخود (سرو موتور)
بسته
جلوی بدنه
کامپیوتری
505.360.565
30 کیلوگرم
چدن
تخته پایه، بسته سوزن، دفترچه لوازم، روغن، کاور، آنتن، پیچ گوشتی، پنس
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل ( تهران و کرج و حومه )

سردوز کامپیوتری چهار نخ C3 مظهر پیشرفت در تکنولوژی ساخت شرکت جک!

چرخ خیاطی سردوز چهار نخ C3 از محصولات کامپیوتری شرکت مشهور جک در چین است. این شرکت با بررسی و در نظر داشتن نیاز های کاربران چرخ خیاطی و اهمیت سرعت، دقت و کیفیت در دوخت به تولید این سردوز کامپیوتری اقدام ورزیده است.

همانطور که عنوان C3 گویاست، این محصول در دسته سردوز های کامپیوتری قرار می گیرد. به این ترتیب امکاناتی به صورت خودکار و اتوماتیک در اختیار کاربر قرار می گیرد. این سردوز با 5800 دوخت در یک دقیقه 35 تا 70 درصد بازدهی را افزایش می دهد. در نهایت استفاده از این سردوز کامپیوتری به سود بیشتر کارگاه تولیدی شما کمک می کند.

{آیا سردوز کامپیوتری چهار نخ C3 برای کارگاه شما مناسب است، یا خیر؟}

برای تاسیس یک کارگاه تولیدی نیاز به مجموعه ای از ماشین های دوخت صنعتی دارید. چرخ خیاطی و دستگاه های صنعتی مورد نیاز برای هر کارگاه تولیدی متفاوت است. اما لازم است بدانید که برخی از ماشین های دوخت صنعتی مثل راسته دوز ، میاندوز و البته سردوز از اساسی ترین و اولین کالا های مورد نیاز برای هر کارگاهی است.

سردوز ها با توجه به جنس و پارچه ای که قصد دوختش را دارید در دسته های سه نخ، چهار نخ و پنج نخ قرار می گیرند. چرخ خیاطی سردوز چهار نخ از پر فروش ترین و پر استفاده ترین سردوز هاست. اگر شما قصد دوخت لباس های ذکر شده در زیر را در کارگاه خود دارید، این سردوز انتخاب خوبی برای شما خواهد بود:

*پارچه های تریکو، کشی، استرج، شلوار، لباس ورزشی و... در بافت های ظریف تا متوسط.

سنسوری برای جلوگیری از آسیب رسانی به پارچه

همانطور که می دانید علاوه بر راسته دوز و میاندوز، چرخ خیاطی سردوز از انواع ماشین های دوخت ضروری و اساسی برای هر کارگاهی است. سردوز هم زمان با برش لبه پارچه با استفاده از یک تیغ تیز، دوخت های زیگزاگ (هفت و هشتی) منظمی بر آن می زند. با این کار علاوه بر آرایش و نظم و ترتیب دادن به پارچه، از ریش ریش شدن پارچه، خصوصا پارچه های حساسی همچون حریر و ابریشم جلوگیری می شود. 

ویژگی های فنی منحصر به فرد سردوز چهار نخ C3 برای دوخت دقیق

  • ویژگی های جدیدی برای سردوز چهار نخ C3 طراحی شده است. این امکانات باعث استفاده بهتر و راحت تر کاربر می شود. یکی از این وبژگی ها داشتن یک شفت یک سره است. کار این شفت اتصال موتور به میل اصلی دستگاه است. در محصولات مشابه این شفت به وسیله یک رابط به دستگاه متصل می شد. با اتصال شفت به صورت یک سره و بدون رایط هم از هدر رفتن انرژی در دستگاه جلوگیری می شود و هم دستگاه صدا و لرزش کم تری تولید می کند.

  • از دیگر ویژگی های فنی چرخ خیاطی C3 دینام سرخود (سروو موتور) است. این موتور یکی از دو نوع موتور به کار رفته در ماشین های دوخت صنعتی است. همه سردوز ها دارای این نوع دینام هستند. این دینام علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق تا 70 درصد، صدا و لرزش کم تری نیز دارد.

  • سیستم روغن رسانی بسته از دیگر ویژگی های فنی این سردوز می باشد. با استفاده از این سیستم روغن درون چرخ ریخته می شود و مشکلات روغن رسانی با کارتل را ندارد. این مشکلات شامل نشت روغن به پارچه و صفحه کار پیش بر می شد که چهار نخ C3 آن ها را ندارد. 

تنظیم سرعت دوخت برای کاربران مبتدی و حرفه ای

چرخ خیاطی سردوز چهار نخ C3 امکانات مختلفی به کاربر می دهد. یکی از ویژگی هایی که این سردوز داراست، قابلیت تنظیم سرعت دوخت است. با تنظیم این ویژگی به وسیله پنل، سرعت دوخت کم یا زیاد می شود. این قابلیت برای دوخت پارچه های حساسی مثل حریر مناسب است، با استفاده از کاهش سرعت دوخت، از آسیب رسانی به پارچه جلوگیری می شود.

ضمن اینکه افزایش سرعت دوخت برای کاربران حرفه ای تر یا دوخت های ساده و راسته مورد استفاده قرار می گیرد.

پنل کاربری را مجددا تنظیم کنید!

چرخ خیاطی های سردوز کامپیوتری مثل C3، C4 و C5 جک دارای یک پنل تمام کامپیوتری هستند. این پنل برای تنظیمات چرخ در هنگام دوخت طراحی شده است. یکی از مشکلاتی که شاید برخی از کاربران در استفاده از این پنل با آن مواجه شوند، امکان به هم خوردن تنظیمات باشد به شیوه ای که نتوانند از تنظیمات به راحتی استفاده کنند. به این منظور یک دکمه برای بازگرداندن سیستم به تنظیمات کارخانه طراحی شده است.

بلند شدن پایه سردوز C3 جک به صورت اتوماتیک، با فضای عملیاتی بزرگ

چرخ خیاطی سردوز چهار نخ C3 جک به صورت کامپیوتری طراحی شده است. یکی از ویژگی هایی که سردوز های کامپیوتری مثل مدل C3 ، C5 و C4 دارند، پایه بلند کن خودکار است. پایه این سردوز محصول شرکت جک بعد از خط دوخت مورد نظر، به صورت خودکار بالا می رود و نیازی به بالا بردن مکانیکی توسط اپراتور نیست. این عملکرد به افزایش بازدهی هر چه بیشتر کارگاه تولیدی شما کمک می کند.

پایه سردوز C3 به صورتی طراحی شده که از 6 تا 27 میلیمتر پارچه را برای دوخت قبول می کند. این فضای عملیاتی بزرگ برای دوخت پارچه های ضخیم و با حجم بالا تا چند لایه مورد استفاده قرار می گیرد. 

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت