پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز سه نخ جک E4S

محصول جدید

  • پنل دیجیتالی ساده

  • قابلیت تنظیم سرعت

  • تعیین موقعیت سوزن

  • دارای چراغ LED

  • دینام سر خود (سرو موتور)

  • قابلیت دوخت انواع پارچه های ظریف تا ضخیم

12,500,000 تومان

شرکت ایران جک
2020
چین
سردوزی پارچه های ظریف تا ضخیم
3
یک
نیمه کامپیوتری
یک
ریز
7000
دینام سرخود (سرو موتور)
بسته (اتوماتیک)
جلوی بدنه
دیجیتالی ساده
7000
چدن
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل ( تهران و کرج و حومه )

پدیده نوظهور شرکت جک، سردوز سه نخ E4S

شرکت جک یکی از تولید کنندگان چرخ خیاطی در چین است. این شرکت به دلیل طراحی و تولید محصولات جدید با قابلیت های متفاوت مشهور است. اگر شما هم محصولات جدید این شرکت را برای خرید در نظر دارید، با چرخ خیاطی سردوز سه نخ E4S آشنا شوید.

این ماشین دوخت یک پنل دیجیتالی دارد. این پنل برای تنظیم قابلیت های مختلفی طراحی شده است که در ادامه ذکر می گردد. با توجه به اهمیتی که سردوز های صنعتی برای هر کارگاه تولیدی دارند، برای خرید این نوع ماشین دوخت تعلل نکنید.

 شاید از نام این محصول به این مهم دست یابید که سردوز E4S در ادامه تولید ماشین های دوخت سردوز، یعنی سری E تولید گردیده است. سردوز های سری E شامل E4 و E3 می شود که در مدل های سه نخ، چهار نخ و پنج نخ طراحی و به بازار عرضه شده اند. اگر برای خرید سردوز سردرگم هستید و نمی دانید کدام یک از سردوز های موجود در بازار برای شما مناسب است، باید به تناسب پارچه ای که قصد دوختش را دارید، کالای مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سردوز های سه نخ که در دو نوع خانگی و صنعتی برای خرید وجود دارند. این نوع سردوز ها برای دوخت پارچه های کشی و تریکو مورد استفاده قرار می گیرند.

تبدیل سردوز سه نخ به چهار نخ و پنج نخ!

همانطور که ذکر کردیم، سردوز ها برای پارچه های مختلفی طراحی شده اند. سردوز سه نخ E4S قابلیت جدیدی را برای کاربر فراهم کرده است. این قابلیت به این صورت است که چرخ به وسیله یک اهرم در سه حالت برای دوخت پارچه های خیلی ظریف مثل تور، پارچه متوسط کشی و پارچه ضخیم مثل جین، تنظیم می گردد.

اگر قصد دوخت پارچه های نازک و ظریف را دارید، اهرم را در درجه A تنظیم کنید. برای دوخت پارچه های متوسط، درجه M و پارچه های ضخیم را با تنظیم درجه روی H بدوزید.

در چرخ خیاطی های سردوز مشابه برای تغییر کاربری آن ها باید از افراد متخصص کمک بگیرید یا سوزن چرخ را تعویض کنید. با E4S این امکان به راحتی برای اپراتور فراهم می شود که به صورت مستقل کاربرد چرخ را تغییر دهد.

بازدهی بالا با چرخ خیاطی سردوز سه نخ E4S

چرخ خیاطی سردوز سه نخ E4S با استفاده از یک شفت اصلی به صورت یک سره و بدون رابط، موتور را به چرخ متصل می کند. این قابلیت طراحی شده تا سرعت چرخ به میزان قابل توجهی افزایش یابد. با افزایش سرعت دوخت بازدهی چرخ بالا رفته و تولید لباس یا کار در حال دوخت افزایش می یابد و در نتیجه سود تولیدی یا کارگاه نیز به تناسب آن افزایش می یابد.

تامین امنیت و سلامت کاربر با چرخ خیاطی سردوز سه نخ E4S

چرخ خیاطی سردوز سه نخ E4S با پنل دیجیتالی که دارد خطا ها و موقعیت های پیش آمده را به کاربر نشان می دهد. این چرخ خیاطی سردوز در هنگام بروز مشکل برای حفظ سلامت و ایمنی کاربر از فعالیت باز می ایستد و خطا را توسط صفحه نمایش به اپراتور اطلاع می دهد.

 صرفه جویی در مصرف برق، هزینه کم تر!

ماشین های دوخت صنعتی به دلیل استفاده مداوم و طولانی از برق زیادی استفاده می کند. برای استفاده کم تر از برق باید تمهیداتی در طراحی آن در نظر گرفته شود. یکی از نکاتی که باعث مصرف برق کم تر در این نوع سردوز شده، دینام سرخود (سرو موتور) است. این نوع موتور تا 70 درصد در مصرف برق صرفه جویی می کند.

علاوه بر نوع موتور مناسبی که در این چرخ تعبیه شده، چرخ خیاطی بعد از عدم استفاده در مدت زمان مشخصی به صورت اتوماتیک خاموش می گردد. به این ترتیب از مصرف بی رویه برق نیز جلوگیری می شود.

تعیین موقعیت سوزن در انتهای دوخت

بالا یا پایین ماندن سوزن در انتهای خط دوخت، امکانی است که در هر یک از این دو موقعیت، کارکرد به خصوصی برای کاربر فراهم می آورد. این امکان با سردوز  E4S برای اپراتور فراهم می شود که به انتخاب خودش، سوزن بالا یا پایین بماند و دست کاربر را برای جا به جا کردن پارچه باز بگذارد.

چرا باید سردوز سه نخ جک مدل E4S را بخریم؟

سردوز E4S یکی از محصولات جدید شرکت جک بوده و تقریبا می توان آن را دسته بندی چرخ خیاطی های نیمه کامپیوتری قرار داد. با پنل دیجیتالی این محصول، امکاناتی به اپراتور داده می شود که در هنگام استفاده تجربه لذت بخشی داشته باشد. اگر شما هم قصد دوخت پارچه های تریکو و کشی را در کارگاه خود دارید و بازدهی و سود بالا در اولویت شماست، این سردوز مناسب شماست.

چه تفاوتی بین سردوز E4S جک و E4 وجود دارد؟

شاید بتوانید حدس بزنید که سردوز E4S نمونه به روز شده و پیشرفته سردوز E4 می باشد. بعد از استقبال و رضایتی که مشتریان از سردوز سری E نشان دادند، شرکت جک به طراحی و تولید سری جدید و به روز شده این محصول اقدام نمود که در سرعت و بازدهی از درجه بالاتری برخوردار باشد. 

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت