پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز سه نخ جک c4

محصول جدید

 • دارای پنل کامپیوتری

 • پایه بلند کن خودکار

 • تنظیم نخ خودکار

 • نخ قطع کن خودکار

 • امکان تنظیم سرعت دوخت

 • دینام سرخود (سرو موتور)

 • سیستم روغن بسته (اتوماتیک)

 • دارای چراغ LED در 8 شدت نور مختلف

تماس بگیرید

ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
شرکت ایران جک
2019
چین
دوخت کت و شلوار پارچه ای، لباس ورزشی، لباس های بیمارستانی، تی شرت
3
2
کامپیوتری
DC*27
1
ظریف تا متوسط
7 میلیمتر
یک
7000
دینام سر خود (سرو موتور)
بسته
جلوی بدنه
کامپیوتری
472*360*495
35 کیلو گرم
چدن
تخته پایه، آنتن، روغن، پیچ گوشتی، دفترچه لوازم، بسته سوزن
ارسال به سراسر کشور پرداخت و تحویل و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)

سردوز تمام کامپیوتری سه نخ C4 محصول شرکت خوش نام جک

شرکت جک یکی از کمپانی های خوشنام و محبوب تولید کننده چرخ خیاطی صنعتی در چین می باشد. این شرکت به تولید چرخ خیاطی های سر دوز در انواع مختلفی اقدام کرده است. یکی از سر دوز های کامپیوتری آن سه نخ تمام کامپیوتری C4 است که به دلایل زیر از صدا و لرزش کمی بر خوردار است و برای استفاده در آپارتمان گزینه مناسبی محسوب می گردد.

 • استفاده از شفت یک سره متصل به دستگاه که از صدا و لرزش کمی نسبت به محصولات مشابه با شفت دو تکه برخوردار است.
 • به کارگیری موتور سروو (دینام سر خود) که علاوه بر صدا و لرزش کم، استفاده از مصرف برق را تا 70 درصد کاهش می دهد و همین موجب صرفه جویی در هزینه ها می گردد.

سر دوز سه نخ C4 یک ماشین دوخت کاملا هوشمند است. تیغ تیزی دارد که می تواند ابتدا و انتهای نخ را به صورت اتوماتیک قطع کند. این تیغ می تواند قبل از شروع دوخت، نخ اضافی را ببرد و بعد دوخت را آغاز کند. بعد از اتمام دوخت نیز نخ هفت و هشتی را قطع می کند.

تامین ایمنی اپراتور و پارچه 

ایمنی چرخ خیاطی سر دوز C4 به دلیل استفاده از تیغ، بالاست. به این صورت که اگر پایه به درستی در جا قرار نگرفته باشد یا درب محافظ سوزن بسته نباشد، چرخ شروع به کار نمی کند و بدین ترتیب از آسیب رسانی به پارچه یا اپراتور جلوگیری می شود.

چرا سر دوز سه نخ بخریم؟

چرخ خیاطی سر دوز یکی از انواع ماشین های دوخت صنعتی می باشد که با دوخت های هفت و هشتی لبه پارچه، از ریش شدن پارچه خصوصا پارچه های حساسی مثل حریر جلوگیری می کند و به نوعی وظیفه آرایش لبه پارچه را نیز انجام می دهد.

سردوز های صنعتی در سه نوع سه نخ، چهار نخ و پنج نخ تولید شده و در بازار وجود دارند. چرخ خیاطی سه نخ C4 جک برای دوخت پارچه های تریکو و کشی مثل تی شرت و شلوار ورزشی، لباس های بیمارستانی و... مناسب هستند. اگر قصد تاسیس تولیدی لباس های ورزشی در حجم بالا را دارید، سر دوز سه نخ گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

امکانات پنل کامپیوتری سر دوز سه نخ C4 جک

همانطور که گفتیم چرخ خیاطی سر دوز C4 با قابلیت کامپیوتری بودن، یک پنل روی بدنه دارد که امکاناتی برای اپراتور فراهم می کند تا با سرعت هر چه بیشتر به دوخت پارچه ها با حجم بالا بپردازد.

نخ قطع کن خودکار: برای قطع کردن نخ های انتهای کار طراحی شده که سبب جلوگیری از هدر رفت نخ های اضافی و صرفه جویی در مصرف نخ و انرژی برای بریدن آن می گردد.

پایه بلند کن خودکار: که با این قابلیت بعد از دوخت، پایه به صورت خودکار بالا رفته و نیازی به بالا بردن پایه با پدال به صورت مکانیکی نیست. همین امر در وقت اپراتور صرفه جویی می کند و موجب بازدهی بیشتر کارگاه تولیدی می شود.

تنظیمات تیغ: می توان گفت تیغ یکی از اجزای مهم چرخ خیاطی سر دوز به حساب می  آید.در سردوز های کامپیوتری همچون C4 ، تیغ چرخ به صورت خودکار، یا با پدال قابل تنظیم است. زمان تلاقی دو تیغ و برش اضافه های نخ و بافت سردوز، نیز با استفاده از این چرخ قابل تنظیم می باشد.

اخطار میزان روغن: به صورت کلی روغن رسانی به چرخ از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع روغن به نوعی تغذیه چرخ محسوب می گردد و باید روغن به تمام اجزاء داخلی چرخ رسیده و از خرابی آن جلوگیری شود و یا در صورت کم شدن مقدار روغن این قابلیت در چرخ خیاطی C4 جک توسط پنل به اپراتور اعلام می گردد و به این شیوه از آسیب رسانی به دستگاه جلوگیری می شود.

اطلاع اخطار های پیش آمده در چرخ خیاطی: برای آگاه سازی اپراتور از اشکالاتی که در چرخ پیش آمده است، اخطار ها با کد های مخصوص (ERROR) در صفحه نمایش کامپیوتری دیده می شوند.

تنظیمات زبان: چرخ خیاطی سر دوز C4 یک پنل کامپیوتری سخنگو دارد که برای اطلاع دادن وضعیت دستگاه می توان این پنل را با زبان های مختلفی تنظیم کرد تا اپراتور به راحتی بتواند از آن استفاده کند.

تنظیمات ریست کردن دستگاه: در برخی مواقع به دلیل تنظیم مکرر پنل، اپراتور نیاز دارد که تنظیمات را به حالت اولیه کارخانه بازگرداند، دکمه ریست کردن یا برگشت به تنظیمات کارخانه برای این طراحی شده که کاربر در صورت نیاز تنظیمات آن را به حالت اول برگرداند و کلیه تغییرات ایجاد شده در سیستم به نوعی پاک شود.

چرخ خیاطی صنعتی سردوز سه نخ جک c4

سیستم روغن رسانی بسته با صفحه کاربری تمیز

سیستم روغن رسانی چرخ خیاطی در دو مدل کارتل و بسته وجود دارند.سر دوز سه نخ C4 با داشتن سیستم روغن رسانی بسته یا اتوماتیک، روغن را به پارچه نشت نمی دهد و توسط لوله ها و سیستم قرار گرفته درون بدنه، روغن را به خوبی به همه قسمت های مورد نیاز چرخ می رساند و آن را تغذیه می کند.

* تفاوت چرخ خیاطی سردوز C4 با سر دوز C5 جک *

سردوز هایی که به صورت کامپیوتری تولید شده اند، در دو نوع بادی و برقی وجود دارند. سردوز های بادی که مدل C5 جک یکی از آن هاست، برای کار کردن نیاز به پمپ باد و کمپرسور دارند. سر دوز C5 جک به دلیل داشتن این متعلقات نیاز به فضای بزرگ دارد، ضمن اینکه با وجود پمپ باد صدای زیادی نیز ایجاد می کند، در نتیجه برای کارگاه های بزرگ تولیدی پوشاک و ملزومات پارچه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

ولی چرخ خیاطی سر دوز سه نخ C4 با استفاده از برق کار می کند و متعلقات جاگیر دیگری ندارد، در نتیجه برای کارگاه های کوچک و حتی استفاده در آپارتمان که صدای کم چرخ اهمیت بالایی دارد، مناسب است.

این سر دوز سه نخ جک برای دوخت پارچه تا چه ضخامتی مناسب است؟

سردوز C4 جک قابلیت تنظبم پایه از 6 تا 27 میلی متر را دارد. به این ترتیب است که فضای تغذیه این چرخ کافی بوده و امکان دوخت پارچه های ضخیم تا چند لایه را به اپراتور می دهد.

سردوز سه نخ C4 را به چهار نخ تبدیل کنیم یا خیر؟

یکی از قابلیت هایی که سر دوز های سه نخ معمولی مثل E3 و E4 جک دارند، قابلیت تبدیل آن ها به چهار نخ است. به این ترتیب کاربر می تواند، پارچه های با بافت های کشی و استرچ را نیز بدوزد.

در سردوز های سه نخ کامپیوتری مثل C4 این امکان وجود ندارد که آن را تبدیل به چهار نخ کنیم. زیرا تبدیل آن به چهار نخ بر کیفیت دوخت و دستگاه تاثیر منفی خواهد گذاشت. در نهایت پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام خرید، متناسب با جنس پارچه سردوز مورد نظرتان را انتخاب کنید تا نیازی به تبدیل آن نداشته باشید.

سه حالت عملیاتی چرخ خیاطی سر دوز سه نخ C4 جک

کاربر چرخ خیاطی سردوز ممکن است بخواهد برای بالا بردن بهره وری و افزایش بازدهی، به صورت خودکار و اتوماتیک لباس ها را سر دوزی کند. گاهی نیز برای افزایش دقت در دوخت روش دستی و مکانیکی را ترجیح دهد. این قابلیت در سر دوز C4 وجود دارد که در سه حالت مختلف دوخت را انجام دهد.

 • کاملا هوشمند: این کارکرد بدین صورت عمل می کند که با قرار دادن پارچه زیر پایه، چرخ شروع به کار می کند و دوخت های زیگزاگی به لبه کار می زند. یک تیغ، بافت انتهای خط دوخت را متناسب با تنظیمات اپراتور قطع می کند و در نهایت کار آزاد می شود و چرخ خاموش می گردد.

 • نیمه هوشمند: در این شیوه بعد از گذاشتن پارچه زیر پایه، اپراتور با فشار دادن پدال، چرخ را برای دوخت حرکت می دهد. وقتی پارچه از روی سنسور دوم رد می شود، اپراتور با رها کردن پدال چرخ را خاموش می کند و با فشار معککوس پدال تیغ بافت انتهایی را قطع کرده و پایه بالا می رود و در نهایت کار آزاد می شود.

 • مکانیکی(دستی): در این شیوه کلیه مراحل بالا به وسیله اپراتور انجام می پذیرد. در ابتدا اپراتور پدال را به صورت معکوس فشار می دهد تا پایه بالا رود، بعد از دوخت خط مورد نظر، با رها کردن پدال چرخ خاموش می شود و در صورت نیاز اپراتور با زدن کلید تیغ بافت انتهایی را قطع می کند.   

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت