پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز سه نخ زوجی 950E

محصول جدید

 • وجود پنل ساده
 • سروو موتور ( 70 % صرفه جویی در مصرف برق )

 • سیستم تنظیم سرعت 

 • سیستم تعیین موقعیت سوزن 

 • دارای چراغ LED

 • ارتفاع پایه 5.5

 • طول دوخت تا 7 میلیمتر

 • دارای نمایشگر سطح روغن

تماس بگیرید

ISO9001 |استاندارد اروپا
فروشگاه امیر دوخت
2019
چین
برای پاکسازی قسمت اضافی پارچه ،جلوگیری از نخ کش شدن پارچه ،دوخت پارچه های تریکو،لباس زیر
3
(9-16 )DC*27
1
4 لایه تریکو
7 میلی متر
1
قلاب
سروو موتور
کارتل داخلی
بغل
دکمه ای
3 میلی متر
5000 دور
36 کیلو گرم
چدن
پیچ گوشتی / تخته پایه / آچار آلن / یه بسته سوزن / آنتن مخصوص / یک لیتر روغن /
ارسال به سرار کشور ، آموزش برای کرج و تهران

جدیدترین سردوز سه نخ برند زوجی

کمپانی زوجی با به کارگیری خلاقیت و علم متخصصان حرفه ای چینی تمامی مراحل تولید را برای خلق محصولاتی با کیفیت و طراحی زیبا به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.این بار نیز با تولید سردوز سه نخ 950E یکی از پرکاربردترین و ارزان ترین چرخ خیاطی های صنعتی را به صنعت نساجی عرضه کرده است.

کاربرد سردوز3 نخZJ_950E

خیاطان با تجربه برای دوخت پوشاکی با کیفیت مطلوب و همچنین حفظ ظاهر زیبایی پارچه از ماشین دوخت سردوز در جهت دوخت لبه های پارچه به صورت کوک های زیگزاگ زنجیره ای ظریف و محکم،استفاده می کنند.

چرخ خیاطی سردوز سه نخ ساده زوجی به وسیله یک سوزن و دوقلاب دوختی تمیز،زیبا و مستحکم را بر روی پارچه های تریکو،لباس زیر،پیراهن و شلوار پارچه ای پیاده کرده همچنین اضافه پارچه در حین دوخت و دوز توسط تیغه ای که در سمت راست سوزن قرار دارد بُریده می شود تا عمل پاکدوزی البسه به نحو احسن صورت گیرد.

آیا سردوز زوجی در خانه هم قابل استفاده است؟

در گذشته چرخ های صنعتی محدود به استفاده در کارگاه ها و کارخانجات بودند اما با فناوری در نوع دینام دستگاه ها،این محدودیت از بین رفت و ماشین های دوخت صنعتی با در برداشتن دینام سرخود برای خیاطان خانگی نیز مورد استفاده قرار گرفتند.

نوع موتور چرخ خیاطی صنعتی سردوز ZJ-950E سروموتور می باشد که به علت بی صدا و بی لرزش بودن قابلیت استفاده در هر مکانی را دارا می باشد،مکانیزم دینام سرخود به گونه ایست که تا 71درصد مصرف برق را کاهش می دهد تمام این ویژگی ها موجب شده تا محصول فوق بهترین و به صرفه ترین گزینه برای خرید باشد.

کارایی پنل ساده تعبیه شده بر روی دستگاه

 1. روشن،خاموش کردن چراغ LED و تنظیم حالت های مختلف نور برای دید بهتر و بالا رفتن دقت اپراتور.
 2. تنظیم سرعت دوخت،تا کاربر سرعت دستگاه را هر طور که قادر به کنترل آن است تنظیم کند.
 3. تعیین جایگاه سوزن،امکان مشخص کردن مکان قرار گیری سوزن در انتهای دوخت که می توان برای جلوگیری از شکست سوزن،آن  را در بالاترین موقعیت قرار داد.

نکته قابل توجهی که ماشین دوخت سردوز سه نخ ZJ-950E را از دیگر رقیبان بازار متمایز کرده جایگاه پنل می باشد،پنل چرخ خیاطی صنعتی سردوز زوجی بر روی بدنه قرار گرفته اما برند های دیگر پنل را زیر دستگاه نصب کرده اند که این امر باعث هماهنگی بهتر و سرعت بالاتر اجزای دستگاه ZJ_950E در پیروی از دستوراتی که دوزنده به بُرد و پنل وارد می کند،می شود.

افزایش طول عمر دستگاه

با روغن کاری مرتب و به موقع می توان هم مدت زمان کارکرد چرخ را افزایش داد هم دوختی روان و بدون مشکل را به ارمغان آورد،در هنگام روغن ریزی باید به صفحه نمایشگر دقت نمود که سطح روغن بین L و H باشد و کم و زیاد نباشد تا دستگاه از عمری مفید با عملکردی عالی برخوردار شود.

دوخت لبه تزئینی

ماشین دوخت سه نخ زوجی با ایجاد دوختی محکم از ریش شدن پارچه جلوگیری می کند علاوه بر این با استفاده از نخ های تزئینی کوک های هفت و هشتی زیبایی را بر لبه پارچه می دوزد و موجب تزئین پوشاک می گردد.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت