پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته نازک دوز ژوکی مدل 9000BSS

محصول جدید

  • نازک دوز
  • کم صدا ولرزش
  • کامیپیوتری
  • تمام اتومات
  • دارای پنل کاربر پسند
  • بسیار نرم وخوش دست

29,000,000 تومان

ISO 9001| استاندارد اروپا CE
فروشگاه امیر دوخت
2020
چین
برای دوخت پارچه های ظریف مانند حریر
1
(DB*1(9-18
1
2 لایه جین
5
تک پایه
ریز
سرو
کارتل
بالا
دکمه ای
5000 دور
پیچ گوشتی / روغن / یک بسته سوزن / آنتن مخصوص

ضخیم دوز ژوکی

تعریف چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز 9000BSS ژوکی

چرخ خیاطی راسته دوز  ژوکی مدل 9000BSS از معدود راسته دوز های رایج است که انواع پارچه های نازک ، کشی ، استرج  و تا حدودی ضخیم را بدون هیچ گونه تنظیمات تخصصی و فقط با تعویض یک عدد سوزن دوخته و کیفیت آن هیچ تغییری نمیکند .
از ویژگی های راسته دوز ظریف 9000BSS ژوکی سیستم روغن کاری آن است که قسمت فوقانی بدون روغن و در حالت خشک طراحی شده و هیچ نگرانی بابت روغن ریزی وجود ندارد .
از دیگر مزایای این مدل راسته دوز ژوکی پایه بالابر اتومات بی صدا ، نخ قطع کن ، همراه با بخیه شمار و سرقائمی زن اتومات است .
چرخ خیاطی راسته دوز ظریف دوز ژوکی از هماهنگی مناسبی بین قطعات فنی و الکترونیکی برخوردار است که نتیجه طراحی منحصر به فرد شرکت ژوکی ژاپن می باشد .

تعمیر چرخ خیاطی

گارانتی راسته دوز ژوکی

محصولات ژوکی در فروشگاه امیر دوخت یک سال گارانتی بدون قید وشرط دارند .اما افرادی که از این نوع چرخ خیاطی با کیفیت استفاده می کنند می دانند تا مدت طولانی بدون کوچترین نقص کار خواهد کرد .

سرویس و تعمیرات راسته دوز ژوکی

مجموعه امیر دوخت تمامی مراحل تعمیرات و سرویس محصولات ژوکی را کاملا بر عهده میگیرد .

فروشگاه اینترنتی امیر دوخت مفتخر است به بیش از 25 سال تجربه در زمینه فروش ماشین‌های دوخت و تعمیر تخصصی انواع چرخ خیاطی‌های صنعتی و خانگی ، همچنین بزرگ ترین نمایندگی محصولات جک ، ژانومه ، زوجی ، برادر ، تیپیکال ، سان استار ، سیروبا ، اس جی جم سی ، کاچیران ، نیولایف ، کینتکس ، ژوکی ، هیکاری ، جویتا ، سیلتر ، باتیسلا ، سیمرغ ، انواع اتوهای مخزن دار ترک ، ایتالیایی و فرانسه ، دیگ‌های بخار و مکشتخت و قایقی ) ، قیچی‌های برش ( عمود و گرد ) ، فیوزینگ ، پرچ دکمه ، مبل چرخ‌های خانگی و... در غرب استان تهران می باشیم.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت