پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته ضخیم دوز ژوکی مدل 9000BSH

محصول جدید

  • نازک دوز
  • کم صدا ولرزش
  • کامیپیوتری
  • تمام اتومات
  • دارای پنل کاربر پسند
  • بسیار نرم وخوش دست

37,000,000 تومان

ISO 9001| استاندارد اروپا
فروشگاه امیر دوخت
2020
چین
مخصوص دوخت پارچه های ضخیم کتان و جین
1
(DB*1(9-18
1
7 لایه جین
5
تک پایه
ریز
سرو
کارتل
بالا
دکمه
5000 دور
پیچ گوشتی / روغن /سوزن / آنتن

ضخیم دوز ژوکی

چرخ خیاطی صنعتی راسته ضخیم دوز 9000BSH  ژوکی

چرخ خیاطی راسته دوز ژوکی ضخیم دوز 9000BSH برای دوخت انواع پارچه های ضخیم مانند کتان ، پشمی ، جین و حتی ضخیم تر مناسب است .
 از ویژگی های راسته دوز ظریف 9000BSS ژوکی سیستم روغن کاری آن است که قسمت فوقانی بدون روغن و در حالت خشک طراحی شده و هیچ نگرانی بابت روغن ریزی وجود ندارد .
از دیگر مزایای این مدل راسته دوز ژوکی پایه بالابر اتومات بی صدا ، نخ قطع کن ، همراه با بخیه شمار و سرقائمی زن اتومات است .
راسته دوز 9000BSS  ژوکی به دلیل قدرت بالا در دوخت و کیفیت عالی آن با نخ های شماره 2 و 3 و ضخیم تر از آن مورد استقبال قرار گرفته است همچنین از معدود مدل های بازار است که قدرت تیغ نخ قطع آن برای نخ های ضخیم مناسب بوده است .
از دیگر مزایای این راسته دوز ژوکی نوع کارپیش بر و پایه دوخت آن است که برای پارچه های ضخیم طراحی شده است .
چرخ خیاطی راسته دوز ضخیم دوز ژوکی از هماهنگی مناسبی بین قطعات فنی و الکترونیکی برخوردار است که نتیجه طراحی منحصر به فرد شرکت ژوکی ژاپن می باشد .

تعمیر چرخ خیاطی

گارانتی راسته دوز ژوکی

محصولات ژوکی در فروشگاه امیر دوخت یک سال گارانتی بدون قید وشرط دارند .اما افرادی که از این نوع چرخ خیاطی با کیفیت استفاده می کنند می دانند تا مدت طولانی بدون کوچترین نقص کار خواهد کرد .

سرویس و تعمیرات ضخیم دوز ژوکی

مجموعه امیر دوخت تمامی مراحل تعمیرات و سرویس محصولات ژوکی را کاملا بر عهده میگیرد .

فروشگاه اینترنتی امیر دوخت مفتخر است به بیش از 25 سال تجربه در زمینه فروش ماشین‌های دوخت و تعمیر تخصصی انواع چرخ خیاطی‌های صنعتی و خانگی ، همچنین بزرگ ترین نمایندگی محصولات جک ، ژانومه ، زوجی ، برادر ، تیپیکال ، سان استار ، سیروبا ، اس جی جم سی ، کاچیران ، نیولایف ، کینتکس ، ژوکی ، هیکاری ، جویتا ، سیلتر ، باتیسلا ، سیمرغ ، انواع اتوهای مخزن دار ترک ، ایتالیایی و فرانسه ، دیگ‌های بخار و مکشتخت و قایقی ) ، قیچی‌های برش ( عمود و گرد ) ، فیوزینگ ، پرچ دکمه ، مبل چرخ‌های خانگی و... در غرب استان تهران می باشیم.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت