پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی دکمه دوز جک مدل 1377E

محصول جدید

 • سروو موتور با صرفه جویی انرژی (دینام سرخود)

 • قابلیت دوخت با تعداد سوزن مشخص

 • برش قسمت اضافی نخ

 • سرعت بالا

 • دوخت ضربدری

 • کم صدا و لرزش

 • قابلیت نصب فک برای دکمه پایه دار

 • دوخت انواع دکمه های ریز و بزرگ

تماس بگیرید 65228565-021

ISO 9001 ، استاندارد اروپا
ایران جک
2020
چین
برای دوخت انواع دکمه بر روی انواع لباس
1
نیمه کامپیوتری
TQ×1 11-18
1
چند لایه پارچه کتان
قلاب
1500
سروو موتور
نیمه روغن
بر روی بدنه
دکمه ای
1500 دور
550*390*360
40 کیلو گرم
چدن
تخته پایه /پیچ گوشتی/آنتن مخصوص / کاور /یک لیتر روغن /یک بسته سوزن / کاسه مخصوص دکمه
ارسال به سراسر کشور

نقد و بررسی چرخ خیاطی صنعتی دکمه دوز جک 1733E

امروزه دکمه ها در اکثر لباس ها و شلوارها به چشم می خورند که چه از جنبه کاربرد و چه زیبایی دارای نقش پررنگی هستند و جدا کردن آن ها از استایل روزانه، کار بسیار دشواری خواهد بود.

بر اساس همین در تولیدی های پوشاک به وجود چرخ های دکمه زن نیاز داریم، آن ها با قدرت، سریع و تمیز دکمه ها را بر روی پارچه می دوزند. اگر این کار بخواهد به طور عادی و با نخ و سوزن  انجام شود علاوه بر خستگی و فرسودگی برای نیروی کار مستلزم زمان زیادی هم خواهد بود.

فرایند توسعه چرخ JK-T1377 دینام سر خود

دینام سرخود دکمه زن جک از ابتدا با این نام شناخته نمی‌شد، در این بخش با بررسی سیر تکامل این چرخ ؛ به آشنایی و تشخیص راحت آن کمک خواهیم کرد.

JK-T1377D

مدل دینام سرخود های اولیه به رنگ سفید یکدست در بازار رواج داشتند و از پنل جداگانه که روی میز تعبیه می شد بهره می‌بردند. قابلیت‌های تنظیم نوع دوخت نیز از روی اهرم و به صورت مکانیکی انجام می شد.

این مدل از دکمه دوز ها با اضافه شدن پایه بلند کن و یک موتور به روی شفت اصلی نسبت به مدل 1377 ارتقاء داده شد.

JK-T1377E

این مدل سری بعدی بود که به بازار آمد و از بهبود سری قبلی یعنی مدل d حاصل شده بود. در این سری تغییر میان انواع دوخت بسیار ساده شده بود و موتور به داخل بدنه انتقال پیدا کرده بود و انتقال انرژی از پدال به بدنه به صورت اتوماتیک انجام می‌شد.

پنل این سری ها هم از روی میز  بر روی بدنه منتقل شده و به آن متصل است.

این کار کاربری و دسترسی را بسیار ساده تر می کرد. همچنین آپشن های ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می داد.

JK-T1377E با رنگ آبی

از همکاری شرکت جک با شرکت‌های اروپایی مثل آلمان و باز طراحی محصولاتش رنگ آبی به صورت ترکیبی با رنگ سفید قبلی به چرخ های خیاطی افزوده شد.

در نتیجه این خلاقیت، محصولات جک بسیار زیبا و چشم نواز شدند. این محصول با سری قبلی خود که با همین نام عرضه می‌شد ولی رنگ سفید یکدست داشت تفاوتی از لحاظ کارایی و عملکرد ندارد و تنها تفاوت آنها ظاهر فیزیکی شان می باشد.

تکنولوژی موتور

این محصول از تکنولوژی موتور دایرکت درایو استفاده می نماید که عملکردی صاف ، ثابت و بدون لرزش بر خلاف نوع تسمه ای ارائه می نماید. این نوع موتور به بدنه اصلی به طور مستقیم متصل می گردد.

صرفه جویی انرژی

در چرخ های دینام سرخود تا ۷۰ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌شود به طوری که اگر تاکنون با استفاده از چرخ خیاطی های صنعتی دینام بزرگ ، برای مثال ۱۰۰ هزار تومان پول برق پرداخت می‌کردید این مبلغ به ۳۰ هزار تومان کاهش پیدا خواهد کرد.

این ویژگی با آلودگی کمتر محیط زیست در کاهش دمای کره زمین و حفظ حیات موجودات زنده نیز تاثیر گذار بوده است. و از آلودگی صوتی در محیط کار نیز جلوگیری می کند.

نحوه کار با چره دکمه زن 1377E

با قرار دادن دکمه در بین فک ، دکمه ثابت می‌شود. و پس از تنظیم سوراخ دکمه نسبت به سوزن فقط با فشار حداقلی به پدال کل فرایند دوخت انجام گرفته و فک آزاد می شود. لازم به ذکر است که این عمل با حداقل صدا و سرعت زیاد انجام می گیرد.

بعد از قرارگیری دکمه در بین پایه هایی که می توانند از حدود ۱۰ تا ۲۸ میلیمتر عرض از دکمه ها پشتیبانی کند و تنظیم نوع دوخت با تعداد سوزن مشخص ، دکمه توسط چرخ روی پارچه فیکس می شود.

الگوی اتصال دکمه ها

برای اتصال دکمه از سه الگو توسط این چرخ دکمه زن استفاده می شود :

 1. موازی دو سوراخ
 2. موازی چهار سوراخ
 3. چهار سوراخ ضربدری

به همین سبب است که در اصطلاح به اینکه چرخ خیاطی دکمه زن جک 3 کاره می گویند.

کاربرد چرخ خیاطی صنعتی دکمه دوز 1377E

در دوخت انواع دکمه های شلوار و پیراهن می توانید از این محصول استفاده کنید. از لحاظ نوع پارچه هم خیالتان راحت چون انواع مختلف نازک و ضخیم مثل کتان و پارچه های معمولی را ساپورت می کند.

برای جلوگیری از تحریک چشم و افزایش دقت دوخت نیز چراغ ال ای دی برای دکمه زن 1377 جک در نظر گرفته شده است که منطقه کار را به صورت استاندارد و با نور مناسب روشن می نماید.

بررسی پنل

پنل تعبیه شده بر روی دستگاه به شما امکان تعیین نوع دوخت و تنظیم سرعت چرخ دکمه دوز جک را می دهد سرعت این چرخ خیاطی ۱۵۰۰ دور می باشد که در کمترین زمان یعنی حدود 3 ثانیه اتصال دکمه به زمینه کار صورت می گیرد.

همچنین شما می توانید از طریق صفحه کنترل روی دستگاه برای پارامترهای دوخت برنامه‌ریزی داشته باشید.

تعیین حالات دوخت سه گانه از طریق صفحه کنترل یعنی پنل و همچنین اهرم کنار چرخ انجام پذیر است.

توانایی های دیگر دکمه دوز 1377E جک

توانایی‌ مثل قابلیت چرخش و تنظیم دستی دارد و همچنین با داشتن برش اتوماتیک نخ ابتدا و انتهای کار که سر نخ زن نیز شناخته می‌شود،  سرعت و کیفیت دوخت را بالا برده است.

علاوه بر این با ارتفاع قابل تنطیم از 5 تا 15 میلیمنری پایه از صفحه کار ، وسعت عمل بیشتری به کاربر می بخشد.

ضمانت کیفیت و خدمات

همانند سایر محصولات جک، دکمه زن جک نیز ۱۲ ماه گارانتی شرکتی دارد و در این مدت خدمات پس از فروش و سرویس توسط امیر دوخت به خریداران عرضه می‌شود .

پس، از خرید چرخ خیاطی دکمه دوز 1377E مطمئن باشید  زیرا امیر دوخت بهترین قیمت 1377E را به مشتریان خود عرضه کرده است.

آیا می توان از این چرخ در مواردی به جز دوخت دکمه استفاده کرد؟

در پاسخ به سوال شما باید بگوییم بله - با اتصال فک های مخصوص به چرخ دکمه دوز 1377E قابلیت های دیگری نظیر اتصال مارک به جوراب یا هر نوع دوختی که جنبه تزئینی داشته باشد و یا نیازمند شکافتن آسان است،را می توان به آن افزود. 

دوخت دکمه های پایه دار در سایز های مختلف نیز با تعویض فک مخصوص قابل انجام خواهد بود. به این صورت که فک اصلی باز شده و به جای آن فک دکمه پایه دار و صفحه متحرک جایگزین می شود و به این ترتیب شما این دست دکمه ها را نیز می توانید به راحتی بدوزید.

قابلیت مشخص کردن تعداد دوخت

تعیین تعداد دوخت یا تعداد سوزن به وسیله این چرخ خیاطی و از طریق پنل روی چرخ خیاطی صنعتی دکمه دوز 1377E قابل انجام است.

شما می توانید تعداد دفعات دوخت دکمه را مشخص کنید که عددی بین ۸ ، ۱۶ و ۳۲ است.

حرکت فک دکمه و برش نخ باعث افزایش سرعت باورنکردنی شده است. کار با این چرخ و پنل آن بسیار ساده و کاربردی بوده و تجربه‌ای راحت و دلنشین برای شما به ارمغان می آورد.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت