پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی پس دوز زوسان 1- CM-500

محصول جدید

  • کم صدا و کم لرزش

  • سبک و قابل حمل

  • قابلیت دوخت انواع پارچه ها 

  • قابلیت نصب روی میز های کوچک

تماس بگیرید

ISO 9001 استاندارد اروپا CE
شرکت ایران جک
2018
چین
دم پای شلوار، لبه پایین مانتو، کناره روسری و شال
یک
یک
مکانیکی
LW*6T
یک
3 تا 8 میلیمتر
1 پایه
قلاب
350 دوخت
150 وات پدالی
نیمه روغن
700 دور
12 کیلوگرم
چدن
پیچ گوشتی / بسته سوزن /آنتن نخ / روغن دان/ ذغال دینام /پدال / زانویی پایه /گیره مخصوص میز /
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل ( تهران و کرج و حومه )

پس دوز زوسان CM-500-1 یک چرخ خیاطی نیمه صنعتی سبک و قابل حمل

معمولا چرخ خیاطی صنعتی به گونه ای طراحی می شود که ابعاد بزرگ و وزن بیشتری نسبت به ماشین های دوخت خانگی داشته باشد. چرخ خیاطی های صنعتی به دلیل قدرت بالایی که دارند برای استفاده در کارگاه های تولیدی با حجم بالای دوخت و اهمیت به کیفیت، مناسب هستند. چرخ خیاطی پس دوز زوسان مدل CM-500-1 با حجم و وزن کمی که دارد به راحتی قابل حمل و جا به جایی است و یک محصول نیمه صنعتی محسوب می شود. این چرخ نیمه صنعتی پس دوز همانطور که از نامش پیداست برای پس دوزی کردن مورد استفاده قرار می گیرد.

پس دوزی یکی از انواع دوخت است که خیاطان با دست نیز این کار را انجام می دهند. این دوخت به گونه ای است که نخ های دوخت در یک طرف به سختی قابل مشاهده و رویت است. به همین دلیل برای کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این چرخ برای پس دوزی کردن پایین شلوار، پایین مانتو و قسمت جلوی کت و... مناسب و کاربردی است. پس دوزی دوخت های کوچک و ریزی هستند که به راحتی دیده نمی شوند.

کاربرد چرخ خیاطی پس دوز زوسان 

چرخ خیاطی های صنعتی مدل های مختلفی دارند. از نمونه های آن چرخ خیاطی های مهم و کاربردی مثل راسته دوز، میاندوز و سردوز است که با تکنولوژی های مختلفی مثل مکانیکی، نیمه کامپیوتری و تمام کامپیوتری تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این مدل ها در هر کارگاه تولیدی وجود دارد. برای تجهیز هر کارگاهی حداقل یک عدد از این چرخ ها وجود دارد و قابل استفاده است، فارغ از اینکه تولیدکننده چه نوع پوشاکی را تولید کند.

نوع دیگر چرخ خیاطی های صنعتی چرخ های تخصصی هستند، این ماشین های دوخت با داشتن قابلیت دوخت منحصر به فردی که دارند برای هر کارگاهی قابل استفاده نیستند. مثلا ماشین های دوخت تولید لباس ورزشی با ماشین های مورد استفاده و ضروری کارگاه شلوار جین متفاوت است. بنابراین برای تجهیز کارگاه تولیدی باید ابتدا نوع تولیدات خود را مشخص کنید.

چرخ خیاطی پس دوز زوسان در دو نوع صنعتی و خانگی در بازار وجود دارد. این محصول، از نمونه ماشین های دوخت صنعتی تخصصی است که در کارگاه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. از نمونه کارگاه هایی که احتمالا به این نوع چرخ خیاطی صنعتی نیاز دارند:

  1. تولیدکننده شلوار فاستونی
  2. تولیدی مانتو
  3. تولید کنندگان کت و شلوار
  4. مزون ها

امکان تغییر کاربری چرخ خیاطی پس دوز زوسان

همانطور که می دانید ماشین های دوخت صنعتی هر یک برای کاربرد به خصوصی طراحی شده اند. قابلیت ویژه ای که پس دوز زوسان مدل CM-500-1 دارد، این است که با تغییرات سطحی فنی قابلیت تغییر کاربری را برای اپراتور فراهم می نماید. این تغییرات با بستن فولدر برای دوخت پل کمر شلوار، تغییر پایه برای دوخت لبه های ظریف روسری و تعویض پایه و سیستم قلاب برای دوخت آستر شلوار فاستونی امکان پذیر می گردد. 

کاربرد های منحصر به فرد پس دوز زوسان CM-500-1 در دوخت

1- قابلیت تغییر تراکم دوخت: این امکان برای پارچه های مختلف مثل روسری یا شلوار فاستونی مهم و کاربردی است.

2- سطح دید دوخت بر روی پارچه: برای داشتن یک دوخت محکم می توانید پس دوز را به نحوی تنظیم کنید که لایه های بیشتری از پارچه اصلی را درگیر کند و یا در جایی که فقط به دوخت نیاز داریم می توانیم یک نخ از لایه زیرین پارچه را درگیر دوخت نمایید. (این نوع تنظیم برای این که دوخت روی پارچه اصلا دیده نشود، مهم است.)

3- قابلیت استفاده از نخ نامرئی یا ترویرا: در اکثر تولیدی های روسری و مزون از نخ نامرئی برای دوخت های حساس استفاده می شود و یا در بعضی از نوع پارچه ها به دلیل حالت کشی، مجبور می شوید که از نخ ترویرا استفاده کنید. این مدل قابلیت استفاده از هر دو نوع نخ را دارد.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت