پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

قیچی قد زن نان بنگ مدل NB-D108

محصول جدید

  • سرعت بالا در برش

  • دارای فنر شوتینگ

  • ریل 240 سانتی متری

  • دارای پایه طاقه

  • ریل قابل جمع شدن

  • دارای پایه بلند کن ریل

7,500,000 تومان

ایزو 9001، ایزو 14000، استاندارد CE اروپا
فروشگاه امیر دوخت
2020
چین
برای برش قدی در تولیدی جین، کتان، پیراهن، شلوار، تریکو، کت و شلوار، لباس زیر
مکانیکی
فلزی
پیچ گوشتی، سنگ تیز کن، دفترچه محصول
ارسال به سراسر کشور
550 وات
A
220 ولت

معرفی قیچی برش NB-D108

قیچی های قد زن در دو نوع دستی و اتوماتیک طراحی و تولید شده اند. قیچی برش NB-D108 از انواع قیچی های دستی تولید شده در شرکت نان بنگ محصول کشور چین است.نان بنگ از شرکت هایی است که به طراحی و تولید قیچی های قد زن و برش با کیفیت بالایی اقدام کرده است تا هم از جهت سرعت و هم از جهت کیفیت در برش به کاربران کمک کند.

کلیه قطعات قیچی قد زن NB-D108 توسط شرکت نان بنگ طراحی و تولید گردیده است که این امر نشان از هماهنگی هر بیشتر قطعات با محصول دارد و امتیازی است که محصولات نان بنگ برای مشتری به ارمغان اورده است.

مشکل کار با قیچی های دستی 

یکی از مراحل دوخت لباس و ملزومات پارچه ای که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است، برش پارچه می باشد.از اولین و ابتدایی ترین اقدامات برای برش و طراحی، پهن و آماده کردن پارچه بر روی میز برش و خط کشی برای برش نهایی می باشد. 

در روش های معمولی پارچه پس از پهن شدن روی میز به وسیله قیچی های دستی و به صورت نا منظم بریده می شد و این کار وقت و نیروی کار زیادی را می طلبید ولی با استفاده از قیچی های قدزن این مشکل برطرف گردید و سرعت پهن کردن پارچه و برش انتهای آن به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرد.

قیچی قد زن NB-D108 چگونه کار می کند؟

همانطور که گفته شد، قیچی قدزن NB-D108 از انواع دستی قیچی هاست. نحوه کار این قیچی به این شیوه است که طاقه بر روی قسمت نگهدارنده طاقه قرار می گیرد و با باز کردن پارچه روی میز، این امکان را به شما می دهد که قسمت مورد نظر برای برش را روی ریل آن قرار دهید، با فشار دست، قیچی مسیر رفت را روی ریل می پیماید و پارچه بریده می شود و با برخورد قیچی به فنری که در انتهای ریل قرار دارد قیچی بر می گردد، برای برش مجدد ابتدا با اهرم مخصوص ریل را از روی میز بلند کرده و بر روی لبه پارچه قرار می دهیم که هم پارچه را نگه داشته و هم برای برش بعدی آماده باشد.

گارانتی و تعمیرات امیر دوخت

در زمان خرید قیچی قد زن نان بنگ مدل NB-D108 از فروشگاه امیر دوخت ، به عنوان یکی از نمایندگی های شرکت نان بنگ ، برگه گارانتی 2 ساله ای به خریدار تقدیم می گردد که در طی این 24 ماه کلیه تعمیرات و سرویس محصول توسط کادر مجرب تعمیرات امیر دوخت انجام می گردد.

مزیت قیچی قد زن NB-D108 نسبت به محصولات مشابه

  1. کلیه قطعات، توسط خود کارخانه تولید می شود در نتیجه هماهنگی بالایی بین قطعات دستگاه وجود دارد و از استهلاک دستگاه می کاهد.
  2. اهرم بالا برنده ریل برای قرار گیری راحت روی پارچه.
  3. قیمت مناسب.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت