پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

مبل چرخ خیاطی خانگی سفید امیر دوخت

محصول جدید

  • جلوگیری از آسیب به ستون فقرات

  • آسانسوری

  • سبک و قابل حمل

  • اشغال فضای کم و در عین حال جا دار

  • چند کاره

  • مناسب برای انواع چرخ خیاطی خانگی

1,700,000 تومان

فروشگاه امیر دوخت
2020
ایران
برای چرخ خیاطی خانگی
25 کیلو گرم
ام دی اف
فایل
ارسال به سراسر کشور

چرا باید از مبل خیاطی استفاده کنیم؟

خیاطی به عنوان یک سرگرمی و فعالیت درآمدزا در بین مردم سراسر دنیا بسیار رایج است. مخصوصاً چرخ خیاطی های خانگی که بیشتر توسط بانوان مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده طولانی مدت از این محصول سبب ایجاد درد در قسمت هاییی از بدن مثل سر و گردن به خاطر نشستن زیاد و خم شدن روی کار می شود. جهت اجتناب از  آسیب های وارده مبل های خیاطی طراحی گردید.

ویژگی های منحصر به فرد مبل خیاطی امیر دوخت چیست؟

این محصول علاوه بر زیبایی و کاربرپسندی بسیار کاربردی و مناسب برای استفاده طولانی مدت از چرخ های خیاطی هستند و در کاهش آسیب‌های ناشی از استفاده جلوگیری می‌کند.

مبل چرخ خیاطی امیر دوخت دارای امکانات فوق العاده ای است که در خدمت رفاه کاربران ارائه می‌شود :

آسانسوری:

در اولین مورد می‌توان به آسانسوری بودن آن اشاره کرد که قابلیت مخفی شدن چرخ خیاطی ، زمانی که از آن استفاده نمی کنید را فراهم می کند. این امر برای جلوگیری از نفوذ گرد و خاک به چرخ خیاطی طراحی شده و در سلامت و طول عمر دستگاه تاثیر دارد.

کمجا:

با قابلیت تا شدن و قرار گیری صندلی به طور کامل در زیر میز ، در حالت عدم استفاده فضای کمی را اشغال می کند و موجب به هم ریختگی و بی نظمی محیط اطراف خود نمی شود.

نشیمن راحت:

صندلی در نظر گرفته شده دارای رو کوبی می باشد و در هنگام نشستن احساس راحتی را به دنبال دارد و در مدت زمان طولانی استفاده درد و ناراحتی ایجاد نمی‌کند. ارتفاع صندلی این محصول مناسب طراحی شده و کاملا ارگونومیک بوده که از آسیب به بدن حین کار و جلوگیری می‌کند.

صفحه باز شو:

با تعبیه صفحه باز شو در کنار میز چرخ خیاطی مزیت های زیادی به این مبل اضافه شده است که در ادامه به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

  • اضافه شدن محیط کار بیشتر که در هنگام دوخت امکان مانور بیشتری را به کاربر می دهد و از کشیدگی و آویزان شدن کار جلوگیری  می کند.
  • ایجاد فضای اضافه برای طراحی الگو و انجام فعالیت های اینچنینی را میسر می‌کند.
  • به عنوان میز لپ تاپ یا تحریر در حالت بسته می توان از آن استفاده کرد.

موقعت چرخ:

نکته قابل توجه است این می باشد که زمانی که چرخ به داخل می رود برای کسی که مقابل میز نشسته مزاحمت ایجاد نمی کند و پای فرد آزادانه در زیر میز قرار می گیرد.

جادار:

کشو های تعبیه شده در پایه صندلی امکان مدیریت اطلاعات و تجهیزات مثل قیچی ، نخ ، متر و غیره را برای کاربر فراهم می کند. کشو ها ریلی بوده و به راحتی باز و بسته می شود و فضای مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد.

چرا مبل چرخ خیاطی را از امیر دوخت بخریم؟

این قابلیت این را دارد که برای انواع چرخ خیاطی کف تخت و بازویی سپس و بر اساس سفارش شما طراحی و بهینه سازی می شود.

متریال استفاده شده در ساخت این مبلغ قابل انتخاب توسط خریداران است و می تواند مواردی مثل جنس چوب از نوع هایگلاس ام دی اف انتخاب نمایید که تمامی موارد و قیمت تمام شده تاثیر گذار است.

این که قابلیت هماهنگ شدن با دکوراسیون منزل و محل کار شما را از نظر رنگ دارد و بسته به انتخاب شما بین رنگ های سفید قهوه ای و کرمی تولید می شود.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت