پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی سردوز ژانومه استوک baby lock

محصول جدید

  • ساخت کشور ژاپن 
  • کیفیت بالای قطعات و دوخت بسیار تمیز 

  • قابلیت دوخت دونخ و سه نخ 

  • انتن سر خود و مناسب برای انواع دوک ها 

5,200,000 تومان

ژاپن
سردوزی انواع پارچه های ظریف ، معمولی و کشی
2
2
1300
8 کیلوگرم
فلزی
ارسال به سراسر کشور

چرخ خیاطی استوک به چه معناست؟

در ابتدا قبل از معرفی این چرخ خیاطی سردوز ژاپنی به بررسی کلمه استوک می پردازیم و اینکه به چه محصولاتی و چرا استوک گفته می شود.

در نگاه اول شاید در نظر شما منظور از چرخ استوک ، دست دوم یا کار کرده باشد. ولی در صنعت فروش چرخ خیاطی این دو با هم متفاوت هستند و عموماً چرخ های استوک به مواردی که توسط خود کمپانی برای مثال در اینجا ژانومه ژاپن تولید شده باشد و نه در داخل کشور بلکه در کشور مبدا مورد استفاده بوده اند اطلاق می شود.

نکته دیگری که در خرید چرخ استوک باید در نظر داشه باشید این است که قیمت‌گذاری آن ها بر اساس میزان کارکرد و سلامت چرخ تعیین می‌شود و نمی‌توان یک قیمت واحد را برای تمام آن ها در نظر گرفت.

نکته بعدی این می باشد که قیمت بالاتر به معنای برخورداری از کیفیت بالاتر نیست و حسن کار و صداقت فروشنده نیز در این بین تأثیرگذار می باشد.

پس در خرید انواع چرخ خیاطی چه آکبند و چه استوک و کارکرده توجه داشته باشید که حتما از فروشگاه های معتبر خریداری انجام شود.

در خصوص انتخاب چرخ استوک در مجله امیر دوخت مطالبی قرار دارد که شما را در این راه راهنمایی می کند و می توانید با بهره گیری از آن بهترین انتخاب را داشته باشید.

بررسی چرخ خیاطی سردوز بی بی لوک

سردوز  استوک بی بی لوک دارای دو نخ بوده و برای سردوزی کارهای ظریف مانند مقنعه ، شال و روسری و از این دست محصولات و نیز کاربری خانگی مورد مصرف قرار می گیرد. یک نخ آن توسط سوزن استفاده می‌شود و دیگری از طریق قلاب و حرکت رفت و برگشتی آن مصرف می شود.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این سردوز در میان کاربران ، نخ کشی ساده و همچنین استفاده راحت از آن است که در در مواقع تعویض نخ یا پاره شدن آن کاربر را دچار تشویش و نگرانی نمی‌کند.

سردوز دو نخ بیبی لوک ژانومه در هنگام استفاده صدای کمی تولید می کند که این موارد از ویژگی‌هایی محسوب می‌شود که آن را به یک سردوز خانگی خوب تبدیل کرده است.

البته به دلیل کیفیت بالایی که دارد به آن چرخ سردوز نیمه صنعتی نیز می‌گویند. از میان چرخ های سردوز استوک موجود در بازار بابی لوک ژانومه از جایگاه والایی برخوردار است. از دلایل این محبوبیت می‌توان به بدنه مستحکم و تمام فلزی آن اشاره نمود.

کاربرد سردوز استوک Baby Lock

برخی آموزشگاه های خیاطی و کارگاه های کوچک به دلیل دوام بالا و کیفیت فوق العاده ای که به واسطه قطعات ژاپنی اصل ایجاد شده است از این محصول استفاده می کنند

به وسیله سردوز بیبی لوک می توانید انواع پارچه های نازک و متوسط و کشی مثل تریکو را بدوزید و دوخت حاصل کاری بسیار تمیز و زیبا است.

نحوه قیمت گذاری سردوز بیبی لوک به چه صورت است؟

قیمت سردوز بی بی لوک استوک ژانومه بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود. فروش و امیر دوخت در درجه بندی های متفاوتی این سردوز را عرضه می‌کند که بر اساس میزان سلامت قیمت‌گذاری شده اند و شما می توانید طبق بودجه خود آن ها را تهیه فرمایید.

این محصول با رنگ های سبز سفید صورتی و ...در بازار موجود می باشد و می توانید آن ها را با نام‌های مامی لوک ، بابی لوک و بیبی لوک بیابید.

آیا این محصول با توجه به استوک بودن، گارانتی نیز دارد؟

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت