پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی میان دوز نان بنگ مدل 500D

محصول جدید

  • تنظیم سرعت

  • تنظیم موقعیت سوزن

  • امکان تنظیم طول دوخت

  • توقف سوزن اتوماتیک

  • مجهز به سیستم تنظیم نخ

  • سیستم روغن رسانی بسته

  • سرو موتور (دینام سرخود)

  • دارای چراغ LED 

17,500,000 تومان

ISO9001| استاندارد اروپا CE
فروشگاه امیر دوخت
2020
چین
دوخت پارچه تریکو و تیشرت
2 الی 5
مکانیکی
9-14 (TV*63)
3
7 میلی متر
تک پایه
قلاب
4200 دور
دینام سرخود (سرو موتور)
کارتل
4200
چدن
پیچ گوشتی، روغن، آنتن مخصوص، بسته سوزن، هولدر گوشی
نصب و آموزش در محل فروشگاه یا منزل / تحویل کالا و پرداخت مبلغ در محل (در تهران و کرج و حومه)

چرخ خیاطی صنعتی 500D، میاندوز شرکت جدید نان بنگ با قطعات اصل شرکت

چرخ خیاطی میاندوز 500D یکی از ماشین های دوخت صنعتی شرکت جدید نان بنگ چین می باشد.این میاندوز توسط کمپانی نان بنگ طراحی گشته که قطعات آن به صورت اصلی و توسط خود شرکت نان بنگ تولید شده است.این امر موجب شده که قطعات از هماهنگی کامل با دستگاه برخوردار باشند.همچنین قطعات یدکی محصول در نمایندگی های معتبر این کمپانی موجود است.

صرفه جویی در مصرف برق و تنظیم سرعت با موتور دینام سرخود (سرو موتور)

موتور دینام سرخود که به سرو موتور نیز مشهور است جدید ترین نوع موتور در چرخ خیاطی های صنعتی می باشد.این نوع موتور با صدا و لرزش کمی که دارد برای استفاده در آپارتمان ها مناسب است ضمن اینکه با به کارگیری این نوع موتور تا 70 درصد در مصرف برق صرفه جویی می گردد.

به علاوه این نوع موتور امکان تنظیم سرعت دوخت را به کاربر می دهد.هرچقدر اپراتور تسلط بیشتری در دوخت داشته باشد می تواند سرعت دوخت را افزایش دهد.ضمن اینکه در زمان دوخت پارچه های حساسی مثل حریر و ابریشم یا دوخت قسمت های حساس لباس، این سرعت کاهش می یابد. 

دوخت دو لبه بدون نیاز به بالا بردن سوزن با میاندوز 500D نان بنگ

تنظیم موقیت سوزن برای این طراحی شده است که در حین دوخت چیز هایی مثل نوار یا زیپ، بدون نیاز به بالا بردن پایه و تنها با جا به جایی موقعیت سوزن دو لبه را بدوزید به این شیوه وقت و انرژی کم تری برای دوخت صرف می گردد.

چرا به چرخ خیاطی میاندوز احتیاج دارید؟

چرخ خیاطی های صنعتی به صورت تخصصی برای کار های متفاوت و متمایزی طراحی گردیده است.یکی از اساسی ترین آن ها در تولیدی ها، میاندوز ها هستند.چرخ خیاطی میاندوز دو دوخت یکسان و موازی بر روی پارچه می زند و نمای دوخت زیبایی به لباس می دهند.میاندوز ها در تولیدی هایی مثل دوخت پارچه های کشی و تریکو از جمله لباس بچه و لباس ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.

میاندوز ها در سه مدل ساده، نیمه کامپیوتری و تمام کامپیوتری طراحی و تولید شده اند که چرخ خیاطی 500D نان بنگ از نوع ساده آن هاست.

سیستم روغن رسانی بسته در چرخ خیاطی میاندوز 500D چه مزیت هایی دارد؟

یکی از انواع سیستم های روغن رسانی، سیستم روغن بسته یا اتوماتیک می باشد که در میاندوز 500D به کار برده شده است.سیستم روغن رسانی بسته مزیت هایی نسبت به روغن رسانی با کارتل دارد که می توان به کثیف نشدن صفحه و پارچه و تمیز ماندن روغن اشاره نمود.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت