پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی میان دوز کامپیوتری نان بنگ مدل 500D-UT

محصول جدید

  • پنل کامپیوتری

  • پایه بلند کن خودکار

  • نخ قطع کن خودکار

  • تنظیم سرعت

  • توقف خودکار سوزن

  • دینام سرعت (سرو موتور)

31,000,000 تومان

ISO9001|استاندارد اروپا CE
فروشگاه امیر دوخت
2020
چین
برای دوخت پارچه تریکو و کشی
2 الی 5
یک
کامپیوتری
9-14 (TV*63)
3
7 میلیمتر
تک پایه
قلاب
4200دور
سرو
کارتل
پنل بغل
کامپیوتری
602*450*675 میلی متر
49 کیلوگرم
چدن
پیچ گوشتی، روغن، بسته سوزن، آنتن، هولدر گوشی
نصب و آموزش در محل فروشگاه یا منزل / تحویل کالا و پرداخت مبلغ در محل (در تهران و کرج و حومه)

میاندوز کامپیوتری 500DUT نان بنگ انتخاب دوست داران چرخ خیاطی های با تکنولوژی روز!

شرکت نان بنگ یک کمپانی نو ظهور در زمینه تولید چرخ خیاطی های صنعتی می باشد.این شرکت با شناسایی دانش روز و عملکرد رقبا به طراحی و تولید ماشین های دوخت صنعتی با تکنولوژی کامپیوتری اقدام نمود که یکی از این محصولات چرخ خیاطی میاندوز 500D-UT نان بنگ می باشد.

میاندوز 500DUT در کدام دسته بندی میاندوز ها قرار می گیرد؟

به صورت کلی چرخ خیاطی های میاندوز در سه نوع ساده، کامپیوتری و تیغ دار تولید شده اند.هر کدام کارکرد به خصوصی دارند و دارای مزایایی نسبت به مدل های دیگر هستند. 

میاندوز 500DUT نان بنگ با داشتن پسوند UT در دسته چرخ خیاطی های کامپیوتری قرار می گیرد که برخی از قابلیت های آن به وسیله سیستم کامپیوتری و بدون نیاز به عملکرد مکانیکی اپراتور صورت می پذیرد.این عملکرد های اتوماتیک، در ادامه شرح داده خواهد شد.

کاربرد چرخ خیاطی میاندوز در نوع دوخت و پارچه

اگر به لبه لباس هایتان توجه کنید در آستین و پایین تی شرت و شلوار ها و به صورت کلی لباس های از جنس تریکو و کشی دو دوخت موازی، مرتب و یکسان زده شده است.این دو خط دوخت موازی، توسط یک چرخ خیاطی میاندوز بر روی لباس شما نقش بسته است.چرخ خیاطی میاندوز دوختی محکم و نمایی زیبا به لباس می دهد.

میاندوز کامپیوتری 500DUT انتخاب آنان که هزینه و وقتشان را ارج می نهند.

همانطور که گفته شد میاندوز ها در سه نوع ساده با دینام سرخود، کامپیوتری و تیغ دار در بازار وجود دارند.500DUT نان بنگ از نوع کامپیوتری آن ها بوده و مزیتی که این نوع میاندوز ها دارند در سرعت و دقت بالا و صرفه جویی در هزینه می باشد.اگر شما هم برای هزینه و انرژیتان ارزش قائل هستید، ما به شما میاندوز 500DUT را پیشنهاد می کنیم.

کارکرد های کامپیوتری میاندوز نان بنگ 500D-UT 

همانطور که گفته شد، میاندوز نان بنگ 500DUT در دسته کامپیوتری (اتوماتیک) ها قرار می گیرد.قابلیت هایی که سیستم کامپیوتری این محصول در اختیار اپراتور قرار می دهد، شامل موارد زیر می شود.این موارد به صورت خودکار و بعد از تنظیم سیستم، بدون نیاز به دخالت مستقیم اپراتور انجام می شود که همین قابلیتی در صرفه جویی هزینه و انرژی است.

1- نخ قطع کن خودکار

این کارکرد که در چرخ خیاطی های کامپیوتری وجود دارد، برای صرفه جویی در مصرف نخ، بسیار کاربردی است.عملکرد این سیستم به این صورت است که بعد از دوخت یک دور از لبه تی شرت یا... به صورت خودکار نخ قطع می گردد و نیازی به صرف زمان یا استفاده از یک نیروی مستقل برای بریدن نخ های اضافی نیست.

2- پایه بلند کن خودکار

مزیتی که این قابلیت به اپراتور می دهد این است که پایه بدون نیاز به چرخاندن توپی یا جا به جا کردن سوزن، پایه بلند شده و برای دوخت بعدی آماده می گردد.این قابلیت به سرعت در دوخت می افزاید. 

گارانتی و قطعات اصلی چرخ خیاطی 500DUT شرکت نان بنگ

آنچه در خصوص چرخ خیاطی و به صورت کلی محصولات خانگی اهمیت دارد قطعات اصلی آن است به گونه ای که در صورت نیاز و پس از چندین سال استفاده از آن ها اگر نیاز به تعویض بود، قطعات به صورت اصلی در بازار موجود باشند.قطعات 500DUT توسط خود شرکت بزرگ نان بنگ تولید گشته و در نمایندگی های معتبر آن به فروش می رسند.

علاوه بر قطعات اصلی، گارانتی محصول تا مدت زمان مشخصی در قالب خدمات، به مشتریان ارائه می گردد. 

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت