پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

میز مکش قایقی سیلتر 110

محصول جدید

 • دارای المنت گرم کننده
 • دارای فن خنک کننده
 • مناسب برای وکیوم کار کامل
 • سرعت بخش بسته بندی
 • گیرنده رطوبت اتو کشی
 • جلوگیری از چروک کار

4,790,000 تومان

ISO9001 استاندارد اروپا
فروشگاه امیر دوخت
2020
ایران
برای بسته بندی پوشاک
ارسال به سراسر کشور پرداخت و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)

میز مکش قایقی سیلتر 110 ، مناسب اتوکشی لباس های آماده

میز مکش قایقی 110 سیلتر برای اتو کشی طراحی شده است. اتو کشی یکی از مراحل تولید پوشاک است. اتو کشی توسط محصولات مختلفی انجام می گیرد. از دیرباز تا کنون اتو به شکل های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است. از نمونه های اتو که از پذشته مورد استفاده قرار می گرفت می توان به اتو زغالی و اتو سنگی اشاره نمود. رفته رفته اتو های معمولی خانگی طراحی شدند.

اتو های خانگی یکی از محصولاتی است که در مصارف خانگی کاربرد دارد. این اتو ها برای اتو کشیدن پارچه و لباس در حجم بالا پاسخگو نیستند. به همین دلیل با پیشرفت صنعت دوخت و تولید چرخ خیاطی های صنعتی پر قدرت و افزایش راندمان و بازدهی در کارگاه، اتو های پر قدرتی نیز تولید گردیده است. این اتو ها از قدرت کافی برای اتو کردن لباس ها در حجم زیاد، برخوردار هستند. از جمله اتو های پر قدرت، اتو مخزن دار و اتو پرس هستند. این اتو ها نیاز به یک میز دارند. با تولید میز مکش، هم این نیاز برطرف شد و هم کیفیت اتو کشی تا حد زیادی بالا رفت.

نحوه کار میز مکش قایقی سیلتر 110

میز های مخصوص اتو کشی معمول بدین شیوه عمل می کنند که با پهن کردن پارچه روی آن، اپراتور اتو را روی پارچه یا لباس می کشد و با قدرت بخار اتو، آن را صاف می کند و عمیق ترین چروک های لباس را از بین می برد.

برای استفاده از میز مکش اپراتور ابتدا باید اتو و لباس را بر روی میز آماده کند. بعد از پهن کردن لباس بر روی میز، یک پدال زیر میز قرار دارد که با فشار دادن پدال، بخار و رطوبت حاصل از اتوکشی جذب می شود و به نوعی با خشک کردن لباس، صافی حاصل از اتو کشی دوام بیشتری خواهد داشت. میز مکش یکی از تجهیزات تولیدی هایی است که لباس ها را بعد از اتمام کار، اتو کشی می کنند. اتو کشی با میز مکش از کیفیت بیشتر و بالا تری نسبت به اتو های معمولی دارد.

مزیت های اتو کشی با میز مکش

 1. صرفه جویی در زمان
 2. کیفیت بالای اتو کشی
 3. امکان اتو کشی دو لایه پارچه
 4. دوام اتو کشی
 5. بازدهی بالا

میز مکش قایقی چه تفاوتی با میز مکش تخت دارد؟

اتو کشی در صنعت دوخت از اهمیت زیادی برخوردار است. هر چقدر این مرحله به درستی و با کیفیت بالا انجام گیرد، لباس ظاهر زیباتری خواهد داشت. به همین دلیل است که اتو های مختلفی برای کاربرد های گوناگون طراحی و تولید شده اند. میز مکش یکی از محصولاتی است که به این منظور طراحی شده تا اتو کشی با بهترین کیفیت انجام گیرد.

به صورت کلی میز مکش در دو نوع تخت و قایقی طراحی و تولید شده است. هر یک از این دو محصول از نظر کیفیت و کارکرد هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوت این دو در ظاهر و کاربرد آن هاست. میز مکش تخت همانطور که از نامش پیداست یک صفحه تخت مستطیلی شکل دارد. این صفحه مسطح و بزرگ بوده و برای استفاده در اتوکشی لباس هایی مثل شلوار پیراهن زنانه و یا ملحفه کاربرد دارد.

اما میز مکش مدل قایقی طراحی بدنه متفاوتی دارد. این بدنه به گونه ای طراحی شده که مستطیلی و صاف نیست. میز مکش قایقی برای استفاده و اتو کشی لباس هایی که آماده شده اند و بعد از دوخت نیاز به اتو کشی دارند به کار می رود. طراحی بدنه میز به گونه ای است که لباس به راحتی درون میز پوشانده می ود و عمل اتوکشی را به راحتی انجام می دهد.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت