پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

دستگاه نواربر سه تیغ فیروز SN2500

محصول جدید

  • قابلیت تنظیم عرض نوار

  • برش انواع پارچه ظریف تا ضخیم

  • قابلیت استفاده از یک تا سه تیغ

  • قابلیت تعویض تیغ و صفحه الماس (غلطک)

17,500,000 تومان

امیر دوخت
ایران
برش نواری شکل انواع پارچه های ظریف تا ضخیم
مکانیکی
نصب و آموزش در محل فروشگاه یا منزل / تحویل کالا و پرداخت مبلغ در محل (در تهران و کرج و حومه)

با دستگاه نواربر سه تیغ فیروز SN2500 نوار هایی صاف و یک دست ببُرید!

تولیدی های پوشاک به چرخ خیاطی های صنعتی مختلفی از راسته دوز تا چرخ های صنعتی مثل مادگی دوز نیاز دارند. این چرخ خیاطی های صنعتی به تناسب جنس پارچه و حجم کار در مدل های ساده ، کامپیوتری و نیمه کامپیوتری انتخاب می شوند. اما باید توجه داشت که فقط ماشین های دوخت صنعتی از نیازمندی های یک کارگاه نیست. بلکه دستگاه های صنعتی مختلفی مثل دستگاه نوار بر می توانند در رتبه دوم ملزومات یک کارگاه باشد، دستگاه نوار بر فیروز یکی از این دستگاه های صنعتی است.

از نمونه استفاده این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • لباس های تریکو
  • لباس بچه گانه
  • لباس زیر

علاوه بر تولید هایی که نام بردیم، بعضی از افراد به خرید این نواربر ها اقدام می کنند که تولیدی ندارند، اما تولید کنندگان برای برش نوار ها به آن ها مراجعه می کنند تا برش نوار ها را به آن ها بسپرند.

آیا دستگاه نواربر سه تیغ فیروز مناسب تولیدی شما هست یا خیر؟

در ابتدا باید بدانید که نحوه کار دستگاه نواربر سه تیغ SN2500 به چه صورت است:

برای دوخت بعضی از لباس ها نیاز به نوار هایی در اندازه های مختلف داریم. دستگاه های نوار دوز برای همین کار طراحی گردیده است. برای بریدن نوار طاق پارچه را بر روی لوله نگدارنده قرار می دهند. تیغ دستگاه بعد از تنظیم اندازه برش نوار، پارچه هایی با اندازه تعیین شده می برند. پارچه به صورت کج راه بریده می شود. به این ترتیب از کش آمدن پارچه های کشی مثل تریکو جلوگیری می شود.

دستگاه برش دهنده نوار، قابلیت تنظیم دستگاه از 1 سانتی متر تا حدود 10 سانتی متر را دارا هستند.

دستگاه برش نوار سه تیغ فیروز برای برش بعضی از پارچه و البسه مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه برای لباس هایی که نیاز به نوار هایی از جنس خود پارچه دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه نواربر چینی بخریم یا ایرانی؟

همانطور که گفته شد، دستگاه های نواربر برای برش نوار های در اندازه های مختلف طراحی شده است. این دستگاه توسط دو کشور ایران و چین، تولید و در اختیار کاربران قرار گرفته است. شاید خریداران در هنگام انتخاب این دو دستگاه اندکی دچار سردرگمی شوند.

لازم می دانیم که این نکته را در خصوص نواربر های ایرانی و چینی ذکر کنیم تا بتوانید بهتر دستگاه مورد نظرتان را انتخاب نمایید. دستگاه های نواربر چینی فقط با یک تیغ پارچه ها را به نوار های در قطع مشخص می برند. اما دستگاه های نوار بر ایرانی فیروز قابلیت بریدن نوار با یک تا سه تیغ را به صورت هم زمان دارا هستند. برخی از این دستگاه ها می توانند تا 24 ساعت بی وقفه کار کنند. 

پس اگر زمان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است و هم چنین حجم کار بالایی دارید، نوار بر ایرانی فیروز مناسب شماست. 

ارتباط واتس اپ امیر دوخت