پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

اتو پرس دومنا SP2100

محصول جدید

 • دارای فیلتر ضد رسوب

 • دارای صفحه پرس نسوز

 • آماده شدن ظرف 3 دقیقه

 • امکان قفل کردن درب پرس

 • خروجی بخار 90 گرم در دقیقه

 • تقویت بخار 140 گرم در دقیقه

 • سیستم خاموش شدن خودکار

 • دارای گردونه تنظیم درجه حرارت متناسب با جنس پارچه

تماس بگیرید

استاندارد CE اروپا
شرکت ایده آل
فرانسه
12 کیلو گرم
دفترچه فارسی، سی دی آموزشی، کارتریج، فیلتر، ابر، دستگیره قابل نصب برای حمل، کابل
فیلتر ضد رسوب
2200 وات
3 دقیقه
75 میلی لیتر

اتو پرس sp2100

شرکت دومنا اولین شرکت تولید کننده اتو بخار در دنیاست.یکی از این اتو بخار ها که فیلتر ضد رسوب هم دارد، اتو پرس 2100 می باشد که کوچک و قابل حمل بوده و مشکل کمبود جا برای کاربر را به همراه نخواهد داشت و امکان قرار گیری در هر جا و روی هر میزی فراهم می کند.به صورت کلی برند دومنا که یک شرکت فرانسوی در زمینه تولید محصولات خانگی به خصوص اتو است، به خوشنامی و کیفیت بالای محصولات شهرت دارد.

یک چراغ ترموستات روی بدنه قرار گرفته که بعد از روشن کردن اتو در زمان داغ شدن و آمادگی اتو در دمای انتخاب شده، چراغ راهنما خاموش می گردد و به شما خبر آمادگی اتو را می دهد که دو حالت نشسته و ایستاده امکان اتو کشی را فراهم می کند.

صفحه پرس (صفحه داغ شونده) نسوز بوده و در 3 دقیقه از زمان روشن کردن اتو داغ و آماده اتو کشی می گردد.فیلتر ضد رسوبی که دارد از رسوب گرفتن اتو جلوگیری می کند. در صورت رسوب گیری اتو خروجی بخار به مقدار زیادی کاهش می یابد و از کیفیت اتو کشی نیز می کاهد.

اتو پرس دومنا sp2100

فیلتر ضد رسوب اتوی 2100 دمونا چه کاربردی دارد؟

از آنجا آب لوله کشی کشورمان، ایران از درجه کیفیت پایینی برخوردار می باشد، فیلتر ضد رسوب برای اتو توسط شرکت دمونا طراحی گردیده است تا با رسوب گیری اتو، کیفیت بخار دهی و در نتیجه اتو کشی را کاهش ندهد.

اتو پرس 2100 دارای یک دسته نگهدارنده می باشد که در بسته اقلام همراه محصول وجود دارد.دو گردونه بر روی بدنه قرار گرفته است:

 1. یکی از گردونه ها، دسته نگهدارنده را قفل می کند و امکان جا به جایی اتو برای کاربر فراهم می گردد، همچنین برای کنترل خودکار بخار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. گردونه دوم برای تنظیم کیفیت دمای پرس متناسب با جنس پارچه طراحی گردیده است و در جنس های البسه زیر تنظیم می گردد:
 • الیاف نایلونی
 • ابریشم مصنوعی، ابریشم، پشم
 • کتان

با فیلتری که درون دستگاه قرار می گیرد مشکل رسوب گیری وجود نخواهد داشت، تغییر رنگ تمامی مواد داخل فیلتر به مرور زمان نشان از آن دارد که  طول عمر فیلتر به پایان رسیده و نیاز به تعویض دارد.

نکته: استفاده از آب مقطر برای پر کردن مخزن اتو، طول عمر فیلتر ضد رسوب را تا یک الی دو سال افزایش می دهد.

همانطور که گفته شد اتو پرس 2100 دومنا بعد از اینکه سه دقیقه از وصل کردن به برق گذشت، برای اتو کشی آماده می گردد.با قرار دادن صفحه داغ شونده در حالت نیمه باز، بخار به صورت خودکار تولید می گردد، برای پرس کردن لباس لازم است پرس را که فشار 45 کیلوگرمی وارد می کند، برای چند ثانیه بسته نگه دارید تا سطح لباس به خوبی پرس گردد.

نکات نگهداری از اتو پرس 2100 دمونای

برای نگهداری صحیح و افزایش دوام اتو برای تمیز کردن آن، حتما سطوح و قسمت های بیرونی آن را با مقدار کمی صابون تمیز نموده و با یک پارچه لطیف پاک کنید.

ممکن است در طی مراحل اتو کشی لکه هایی روی صفحه داغ شونده باقی بماند که شامل ذرات الیاف یا مواد شوینده می شود، برای پاک کردن آن ها وقتی هنوز صفحه گرم است آن را با یک کاغذ محکم یا پارچه نرمی که کرک پس ندهد صفحه را پاک کنید، از پاک کردن صفحه با مواد شوینده قلیایی، پودر و سیم ظرفشویی بپرهیزید.

مزیت این محصول نسبت به محصولات مشابه

 1. فیلتر ضد رسوب
 2. وزن مناسب

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت