پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021
اتو

اتو :

از اتو در صنعت پوشاک برای بسته بندی و وکیوم البسه و صاف کردن پارچه مورد استفاده قرار می گیرد که بنا به نیاز افراد به دو دسته  

1. اتو بخار خانگی :

همیشه افرادی که در جامعه با لباس های اتو کشیده و بدون چروک را می بینیم لذت کافی از دیدار آنها در ذهن انسان باقی می ماند که لازمه آن وجود یک اتو بخار مخزن دار و یا اتو پرس با کیفیت در منزل می باش...

اتو :

از اتو در صنعت پوشاک برای بسته بندی و وکیوم البسه و صاف کردن پارچه مورد استفاده قرار می گیرد که بنا به نیاز افراد به دو دسته  

1. اتو بخار خانگی :

همیشه افرادی که در جامعه با لباس های اتو کشیده و بدون چروک را می بینیم لذت کافی از دیدار آنها در ذهن انسان باقی می ماند که لازمه آن وجود یک اتو بخار مخزن دار و یا اتو پرس با کیفیت در منزل می باشد .

اتو بخار مخزن دار :

اتو های مخزن دار خانگی جدید ، از یک مخزن کوچک با حجم یک یا دو لیتر آب به همراه یک دسته تشکیل می شود که برای اتو کاری و وکیوم لباس های شخصی در منزل کافی و مناسب است .

اتو بخار پرس :

گاهی تعدادی از افراد برای اتو کردن لباس های خود در منزل از اتو پرس همراه با بخار استفاده می کنند که کار با این مدل پرس ها به دلیل ثابت بدون اندازه کفی کمی مشکل و مثلا برای بخار یقه و لبه آستین سخت است ولی در عین حال برای اتو کاری سطوح صاف مثل پرده و یا ملحفه خیلی مناسب است.

2. اتو بخار صنعتی یا کارگاهی:

برای بهتر شدن بسته بندی  دوخت لباسها ، در کارگاه های صنعتی از اتو های با حجم بالا و فشار بخار مناسب استفاده می شود که یکی از ویژگی این اتو ها قابلیت استفاده مدت زمان طولانی در طی تمام طول روز و همزمان حجم بخار کافی می باشد. 

اتو بخار مخزن دار  :

این مدل اتو ها حجم معینی آب و بخار می گیرد که گاهی هنگام  تولید و یا گاهی برای بهتر شدن دوخت مورد استفاده قرار می گیرد که ویژگی مهم آنها سریع آماده شدن و در عین حال فشار بخار پر قدرت می باشد .

اتو بخار پرس:

در بعضی از کار گاه های تولیدی مثل تولید پیراهن و یا لباس با پارچه های تریکویی از اتو های پرس برای شکل دادن به یقه و یا قسمت های لایه دار استفاده می شود.

دیگ بخار :

در تولیدی های بزرگ استفاده از اتوی مخزن دار که از برق برای تولید بخار استفاده می شود مقرون به صرفه نیست به همین دلیل از دیگ های بخار با حجم بالا و سیستم گرمایشی با مشعل گاز سوز و دیگ متصل به آب شهری استفاده می کنند  ویژگی این مدل دیگ ها ی بخار استفاده همزمان 3- 4 و یا  تعداد بیشتری دسته اتو می باشد

قیمت اتوهای بخار :

قیمت اتو های بخار به سه عامل اصلی بستگی دارد :1. کشور سازنده 2.حجم مخزن  3. کاربرد 4. برند دستگاه به طور مثال اتو بخار های مخزن دار سیلتر ترک که به تازگی مدل های مشایه به همین نام ولی با کیفیتی کاملا متفاوت در بازار موجود است.

بهترین اتو مخزن دار:

هر شخص و یا تولید کننده ای بنا بر سطح نیاز ، نوع کار و بودجه باید اتو بخار مخزن دار خود را انتخاب نماید.

بیشتر

اتو 

 • پرس

  اتو پرس چیست؟

  همیشه برای اتو کشی در منزل مشکلاتی برای افراد وجود داشته است. در طی سال های دور افراد از اتو هایی مثل اتو زغالی، اتو سنگی و بعد اتو های دستی معمولی استفاده کرده اند. رفته رفته برای اتو کشی راحت اتو پرس و اتو مخزن دار تولید و به بازار عرضه شد.

  برای استفاده از اتو پرس باید پارچه را روی میز پهن کنید و پرس را روی آن قرار دهید. با استفاده از این نوع اتو هم خط اتو ایجاد می کند و هم اتوکشی به صورت کامل را انجام می دهد. با استفاده از این نوع اتو، کار در سریع ترین زمان ممکن انجام می گردد. از این نوع اتو می توان به صورت خشک نیز استفاده کرد. هنگام استفاده از اتو پرس برای اتوکشی، پارچه برق نمی افتد و بافت پارچه آسیب نمی بیند.

  نحوه کار اتو پرس

  اتو پرس ها با ایجاد بخار ممتد و تحت فشار قرار دادن پارچه، همه چروک های سطح آن را به صورت عمقی از بین می برند. برخی از این اتو ها با داشتن یک درجه تنظیم کننده انواع پارچه ها را از نازک تا متوسط اتوکشی می نمایند. ضمن اینکه میز مخصوص آن ها در حالت های مختلف نشسته و ایستاده قابل تنظیم است. میزان بخار اتو نیز با استفاده از درجات تنظیم کم و زیاد می شود. برخی از این محصولات دارای فیلتر آب نیز هستند به این ترتیب از رسوب گیری دستگاه، ناشی از ناخالصی آب و همچنین ریزش رسوب و ایجاد لکه های سفید بر روی لباس های تیره جلوگیری می کنند.

  اتو پرس ها در دو نوع تولید می شوند:

  • بخار: این نوع اتو پرس با استفاده از بخار آب، پارچه ها را صاف و اتو می کند و برای همه نوع پارچه ای مناسب هستند.
  • خشک: مدل خشک اتو پرس فقط برای پارچه های نخی و ضخیم مناسب است.

  برند های تولید کننده اتو پرس

  با توجه به اهمیت و کاربردی که این نوع اتو دارد، شرکت های مختلفی به تولید اتو پرس اقدام کرده اند هر یک از این برند ها از درجه کیفیت و کاربرد متفاوتی برخوردار است و با توجه به قدرتی که دارد برای جا های متفاوت و حجم کار متفاوتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برند هایی که بهترین اتو های پرس را تولید می کنند:

  • النا پرس سوئیس
  • دومنا فرانسه
  • رادکس فرانسه
  • ژانومه ژاپن و چین
  • نیولایف تایوان
 • مخزن دار

  اتو مخزن دار و کاربرد آن

  برای استفاده از اتو های معمول یا آب داخل مخزن آن ها ریخته می شد و یا آب به شکل بخار و به وسیله شلنگ ها داخل دسته انتقال پیدا می کرد. به این ترتیب دسته با حرارت داغ می شد و برای اتوکشی مورد استفاده قرار می گرفت. این روند هم باعث مصرف زیاد انرژی و کیفیت پایین در اتوکشی می شد و هم زمان زیادی را صرف می کرد، به این دلیل که بعد از استفاده در مدت کوتاهی، آب درون مخزن سرد می شد و باید دوباره روند گرم شدن آب برای استفاده طی می شد. در نتیجه وقت و انرژی و در نهایت هزینه زیادی نیز صرف می کرد، ضمن اینکه بخار کمی نیز تولید می کرد.

  به دلیل وجود همه این مشکلات اتو مخزن دار تولید شد.

  نحوه کار اتو مخزن دار

  اتو های مخزن دار همانطور که از اسمش پیداست یک مخزن آب دارد. آب در این مخزن داغ و بخار می شود. بخار تولید شده توسط شلنگ به دسته اتو منتقل می گردد. بدین ترتیب طول عمر اتو تا حد زیادی افزایش می یابد و انرژی برق تا 60 درصد کاهش پیدا می کند و حجم بخار بیشتری برای اتو کاری تولید می گردد. به دلیل داشتن مخزن، با حجم آب مشخص در مدت طولانی تری نسبت به اتو های دیگر قابل استفاده است. هر چقدر حجم دیگ بزرگ تر باشد، مقدار بخاری که تولید می شود نیز بیشتر خواهد بود و در نتیجه کارایی دستگاه نیز افزایش می یابد.

  مزیت های اتوی مخزن دار

  در بین انواع اتوی موجود در بازار اتو مخزن دار مزیت های زیادی نسبت به اتو های در مدل دیگر دارد که شامل موارد زیر می گردد:

  • مدت طولانی تری قابل استفاده است.
  • انرژی برق کم تری استفاده می کند.
  • به دلیل اینکه لازم نیست دسته اتو خیلی داغ شود، روی پارچه ایجاد سوختگی یا براقی نمی کند.
  • حجم بخار بیشتری تولید می گردد.

  برند های تولید کننده اتو مخزن دار

  • دومنا
  • استرلوکس
  • سیلتر
  • روتوندی
  • باتیستلا
 • دیگ بخار

  دیگ بخار و کاربرد آن

  اتو کشی لباس از اهمیت بالایی برخوردار است. اتو کردن لباس چه در منزل و چه در کارگاه های تولیدی اهمیت زیادی دارد. در گذشته برای اتو کشی از روش ها و شکل های مختلفی برای این کار استفاده می کردند. این روش های ابتدایی شامل اتو های زغالی و اتو های سنگی می شود تا اینکه رفته رفته اتو های معمولی که در هر خانه ای هستند تولید شد. با پیشرفت صنعت دوخت و استفاده از چرخ خیاطی صنعتی در کارگاه های تولیدی، حجم دوخت نیز افزایش یافت. درنتیجه اتو های معمولی پاسخگوی نیاز های کاربران نبود.

  اگر فردی مرتب هستید و اتوی لباس را جزو اصول خوش پوشی می دانید و یا قصد تجهیز یک تولیدی پوشاک را دارید، اتوی دیگ بخار مناسب شماست. از دیگر اتو هایی که می توان از آن ها نام برد، اتو مخزن دار و اتو پرس می باشند. 

  هر یک از اتو های نام برده شده با داشتن قدرت و سرعت بالایی که دارند، برای سود و بهره وری بالا مناسب هستند. در ادامه درباره یکی از اتو های نام برده شده با عنوان دیگ بخار توضیح کافی را خواهیم داد.

  *دیگ بخار به گونه ای طراحی شده که با داشتن یک دیگ که آب در آن ریخته می شود بخار کافی را برای صاف کردن و اتوکشی پارچه، تولید کنند. ویژگی منحصر به فردی که این اتو دارد، استفاده توسط چندین کاربر به صورت هم زمان می باشد. در نتیجه در هزینه تا حد زیادی صرفه جویی می شود. این نوع اتو ها فشار بالا و زیادی دارند. به دلیل کیفیت بالا در اتو کشی و قدرت زیاد گزینه مناسبی در کارگاه های تولیدی، شرکت های صنعتی و خشکشویی ها هستند.

  تفاوت دیگ بخار با اتو مخزن دار

  اتو های مختلفی برای تسهیل کار اپراتور و تولیدی ها برای اتو کشی طراحی و تولید شده اند. اتوی مخزن دار یکی از این مدل هاست که شباهت بسیار زیادی با اتوی دیگ بخار دارد. به این دلیل که هر دو دارای یک مخزن یا دیگ برای ریختن آب و تبدیل آن به بخار هستند. اما دیگ بخار تفاوت هایی نیز با اتوی مخزن دار دارد که شامل موارد زیر می گردد:

  • استفاده هم زمان چند کاربر از اتو

  چه شرکت هایی دیگ بخار تولید می کنند؟

  • بویلر

جستجوی پیشرفته
 • مشاهده سریع
  7,000,000 تومان موجود است

  سیستم قطع خودکار بخارسیستم ضد چکهکفی از جنس تفلونمجهز به صفحه نسوزبدون برق انداختن بر روی پارچهامکان تنظیم میزان بخاردهیدارای سیستم ضد رسوب

  7,000,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  کشور سازنده ایتالیا مخزن آب نا محدودجنس کفه نسوزمناسب برای مصارف خانگی ، خیاط های کت شلوار دوز ، مزون ها ، کارگاه ها 

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  مجهز به سیستم بخار خودکارمخزن آب 3/5 لیتری در کمترین زمان آماده اتو کشی می شودمجهز به صفحه نسوزبدون شفق و برق انداختن برروی پارچهمجهز به صفحه نمایشگر

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  سیستم ایمنی غیر قابل پیچش برای ایمنی کودکانقابلیت 4 ساعت استفاده متوالی مدت زمان اماده شدن 12 دقیقهپر قدرت و بادوام با کیفیت اروپاییکفی کرمخروجی بخار قابل تنظیم  سیستم انحصاری بوستر جهت تشدید بخارمخزن آب گرم استیل ضد زنگ با المنت بیرونیمناسب مصارف خانگی ، مزون و تک دوز ها

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  توقف تولید

  ساخت کشور ایران دارای دو شیر بخار و کلید دوپلسیستم قطع کن خودکارسیستم ضد چکهبخاردهی عمودی4 لیتری

  توقف تولید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  ساخت کشر ترکیه قابلیت اتو کشی به صورت ایستاده صفحه نمایشگر چراغ هشدار دهنده اتمام اب سیستم تنظیم فشار بخار سیستم امنیت 6 مرحله ایی 

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  با دوام قدرتمند با کیفیت اروپاییتنظیم بخار خروجیسیستم ایمنی غیر قابل پیچش برای ایمنی کودکانقابلیت استفاده 4ساعت متوالیزمان آماده شدن  12 دقیقهمناسب مصارف خانگی و مزون کیفیت بالای موتور و لوازم داخلیمخزن آب گرم استیل ضد زنگ با المنت بیرونی

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  فراتر از انتظار مناسب برای منازل و مزون هانشانگر سطح آب جهت جهت تعیین آب مورد نیاز برای هر برنامه اتو کشیتنظیم اتوماتیک فشار خروجی بخارپخش بخار و مرطوب کردن پارچه از قسمت زیر اتو و رفع چروک ها از قسمت جلو اتوبخش بخار "DUO": برای از بین بردن کامل چروک هادارای خروجی بخار به دو صورت زیر و مقابل

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  8,200,000 تومان موجود است

  سیستم ضد چکهتنظیم خروجی فشار بخاردارای آنتن چپ دست و راست دستجداکننده بخار از آب دارای کاور ABSکفی نسوزبخاردهی به مدت 5 ساعت1450 واتصرفه جویی در مصرف برق

  8,200,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  7,400,000 تومان موجود است

  سیستم بخاردهی متوالیدارای صفحه جدا کننده آب از بخارصفحه نمایشگر میزان آبمجهز به سیستم ضد چکهامکان تنظیم میزان خروجی بخارمصرف حداقل انرژیدارای کفی نسوز و با کیفیتسرعت بالا در تولید بخار

  7,400,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  دارای مخزن بخار لوله بخار نسوز دسته ی ارگنومیک دارای درجه قابلیت تنظیم درجه بخار قسمت قرار گیری دسته اتو سرعت بالا نسبت به خانگی

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  4,200,000 تومان موجود است

  دارای مخزن بخارلوله بخار نسوزدسته ی ارگونومیکقابلیت تنظیم درجه بخارسرعت و قدرت بالا در اتوکشیساخت ایران

  4,200,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  7,500,000 تومان موجود است

  قابلیت تنظیم بخار آباتو کشی مداوم تا 5 الی 6 ساعت آماده به کار در کمتر از ۱۲ دقیقه کفی نسوزخاموشی خودکار در صورت بی آبیقابلیت بخار دهی عمودیسیستم ضد چکه رده انرژی A+

  7,500,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  3,900,000 تومان موجود است

  چراغ هشدار بخارسوپاپ اطمینانکابل نسوز اتصال بدنه به دستهسوئیچ تزریق بخارفشار بخار 2.5 باریایجاد بخار کامل در  8دقیقهدفترچه راهنما به زبان فارسی

  3,900,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  4,000,000 تومان موجود است

  دیگ در داخل بدنه دستگاهدکمه روشن کننده برای دیگ و اتوچراغ هشدار بخارسوپاپ اطمینانکابل نسوز اتصال بدنه به دستهسوئیچ تزریق بخارفشار سنج 2.5 باریبدنه استیل

  4,000,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  9,500,000 تومان موجود است

  قابلیت باز شدن دهانه برای اتوکشی پارچه های حجیمصفحه بالا آلمینیومی و صفحه پایین چدنیدارای مکانیزم خروج بخار از زیر اتوامکان پر کردن آب در حین استفادهدارای صفحه مسطح برای اتوکشیگنجایش مخزن 750 میلی لیترمناسب برای تمامی پارچه هامجهز به بوستر تشدید بخاردارای فیلتر ضد رسوب

  9,500,000 تومان
  موجود است
ارتباط واتس اپ امیر دوخت