پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021
چرخ خیاطی

تاریخچه ی ورود چرخ خیاطی به ایران

اولین چرخ خیاطی توسط یک شخص انگلیسی ساخته شد و در دوره ی قاجار وارد ایران شد و مانند هرچیز نو و تازه ای، مردم در مقابل استفاده از آن مقاومت کرده و معتقد بودند سوزن به بافت پارچه آسیب می زند و باعث ناپایداری پارچه می شود.

اما رفته رفته مردم به اهمیت دوخت پارچه با چرخ خیاطی پی بردند و به مرور با توجه به اهمیت چرخ ...

تاریخچه ی ورود چرخ خیاطی به ایران

اولین چرخ خیاطی توسط یک شخص انگلیسی ساخته شد و در دوره ی قاجار وارد ایران شد و مانند هرچیز نو و تازه ای، مردم در مقابل استفاده از آن مقاومت کرده و معتقد بودند سوزن به بافت پارچه آسیب می زند و باعث ناپایداری پارچه می شود.

اما رفته رفته مردم به اهمیت دوخت پارچه با چرخ خیاطی پی بردند و به مرور با توجه به اهمیت چرخ خیاطی صنعت دوخت، پیشرفت کرد.

 

نحوه ی کار چرخ خیاطی

چرخ خیاطی ماشینی است که توسط یک قطعه ی تنظیم کننده­ ی نخ، نخ را به سمت کمپلت هدایت می کند، نخ در کمپلت دور می زند و همزمان با نخ پایینی که توسط ماسوره در ماکو تعبیه شده، قلاب می شود، نخ قلاب شده بالا می آید و یک دوخت انجام می شود و در نهایت دنده ها، پارچه یا اصطلاحا کار در حال دوخته شدن را به سمت عقب به حرکت در می آورند.

حد فاصل حرکت یک سوزن تا سوزن بعدی، یک دوخت نامیده می شود.اندازه ی حرکت، 1 تا 7 میلی متر، بسته به نوع چرخ ها و ضخامت کار تفاوت دارد.

 

دلیل نیاز به چرخ خیاطی

امروزه چرخ خیاطی بر خلاف گذشته یکی از ابزار های ضروری در هر منزلی است و افراد از آن به عنوان ملزومات خانه یاد می کنند، تا برای کم ترین استفاده ی آن مثلا دوختن درز پاره شده ی مانتو و یا ... بتوانند از آن استفاده کنند.

به همین دلیل شرکت های سازنده، بسته به کابرد، بودجه و حجم کار افراد، ماشین های دوخت متنوع با ساختمان و کاربرد ها­ی مختلف عرضه می کنند­ تا کاربران حق انتخاب در بین انواع برند ها را داشته باشند.

همچنین انواع برندها برای سهولت در استفاده و جا به جایی چرخ خیاطی ، مبل و میزها­ی متنوع و خوش ساختی تولید کرده اند تا کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.پس از خرید نیز با خدمات، سرویس و همچنین تامین قطعات آن سعی در جلب رضایت مشتریان دارند.

عموم چرخ خیاطی های مورد استفاده در منزل به دلیل ساختمانشان بدین صورت استفاده می شوند که شخص باید آن را روی یک میز قرار دهد یا در مدل های جدید تر، یک میز یا مبل برای استقرار چرخ، مورد استفاده قرار می گیرد.

چرخ هایی که میز یا مبل چرخ خیاطی ندارند، باید روی یک سطح صاف قرار بگیرد و پس از استفاده در محفظه ی مخصوص جا گیرد تا از آسیب های احتمالی مصون بماند.

خرید چرخ خیاطی نیز مانند سایر لوازم منزل، نیاز به سنجش، برآورد قیمت و مقایسه ی انواع برند ها با هم دارد تا بتوانید در میان انبوه کالاها، محصولی که می تواند نیاز شما را برآورده ­کند، پیدا کنید.

دغدغه های مشتریان قبل از خرید چرخ خیاطی

قبل از خرید چرخ خیاطی باید انواع برند ها و کارکرد آن ها را بسنجید و مقایسه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را متناسب با کیفیت مورد انتظارتان داشته باشید؛ چرا که چرخ خیاطی ها متناسب با معیارهای متفاوتی مثل نوع برند، کاربرد مکانیکی یا الکتریکی بودن، نوع دوخت و تخصصی یا آماتور بودن چرخ، قیمت های متفاوتی دارند.

پیشنهاد امیر دوخت به شما این است که ابتدا نیاز های خود را از چرخ خیاطی مورد نظرتان در ذهن داشته باشید تا متناسب با آن ها خرید درستی انجام دهید.

معیار های مورد بررسی قبل از خرید چرخ خیاطی از این قرارند:

 1. قیمت چرخ خیاطی :

شاید اولین دغدغه ی مشتریان برای خرید ، قیمت چرخ خیاطی باشد. ماشین های دوخت بسته به صنعتی یا خانگی بودن ، کیفیت یا انواع برندشان قیمت های متفاوتی دارند.

 1. نوع چرخ خیاطی :

چرخ های خیاطی به دو دسته ی صنعتی و خانگی تقسیم می شوند که هر کدام دارای شاخص های متفاوتی هستند که قابل بررسی می باشد.

 • چرخ خیاطی خانگی :

           همانطور که گفتیم چرخ خیاطی یکی از نیاز های اساسی هر منزلی است، چرخ خیاطی خانگی را بسته به دو شاخص می توان انتخاب کرد:

           بودجه: چرخ خیاطی ها با توجه به کیفیت و مقدار نیازی که از کاربر برطرف می کنند دارای قیمت های متنوعی هستند.

           عواملی مثل تعداد گزینه های موجود در چرخ خیاطی و نوع برند و کیفیت دوخت بر قیمت، اثر می گذارد.

           ارزان ترین نوع چرخ خیاطی خانگی، چرخ خیاطی رز است که معمولا به افراد مبتدی پیشنهاد می شود.

           یاز: ماشین های دوخت خانگی می توانند از ابتدایی ترین تا تخصصی ترین نیاز شما که شامل کارکرد چرخ خیاطی های گلدوزی می شود را برآورده کنند، چرخ خیاطی های خانگی کاچیران جزو این دسته اند.

 • چرخ خیاطی صنعتی :

           چرخ های صنعتی از جهت کارکرد و ساختمان با چرخ خیاطی های خانگی تفاوت هایی دارند چرا که برای تولید محصولات در حجم زیاد و کیفیت بالا استفاده می شوند.

           چرخ خیاطی های صنعتی معیار های متفاوتی برای خرید دارند:

           ­نوع تولید: با توجه به اینکه چرخ های صنعتی به صورت تخصصی برای دوخت انواع بافت پارچه یا قسمت های مختلف لباس، طراحی و تولید شده اند؛ ابتدا باید نوع پوشاکی که قصد دارید تولید کنید را مشخص کنید.

           چرخ خیاطی های صنعتی برای دوخت شلوار جین، روسری، روکش مبل و... متفاوت اند.

            ­بودجه: قیمت چرخ خیاطی های صنعتی نسبت به نوع خانگی آن ها بیشتر است و به نسبت از دوام بیشتر و کیفیت و قدرت دوخت بالاتری برخور­دارند.

           کیفیت تولید: پوشاک و ملزومات پارچه ای بسته به اینکه در کدام سطح تولید می شوند نیاز به چرخ خیاطی صنعتی متفاوتی دارند، تولیدات می توانند درسطح بازار با سبک قیمت مناسب باشند یا درجه یک و با کیفیت بالا، یا برای صادرات دوخته شوند که به تناسب، هرکدام نیاز به چرخ خیاطی و نیروی کار متفاوتی دارند.

           حجم تولید: هرچقدر نیروی متخصص و بودجه ی شما بیشتر باشد، حجم تولید هم بالا می رود و نیاز به یک چرخ خیاطی صنعتی با کیفیت بالاتر دارید.

 1. برند چرخ خیاطی :

با شناخت انواع برند های تولید کننده، به داخلی یا خارجی بودن محصول یا پیشینه و سطح تولیداتش پی خواهید برد، تا بتوانید انتخاب بهتر و با کیفیت تری داشته باشید.

برندهای تولید کننده ی چرخ خیاطی خانگی :

برند های تولید کننده ی چرخ خیاطی صنعتی:

با بررسی ویژگی هایی که ذکر شد می توانید در بین انبوهی از مدل های چرخ خیاطی ، خرید رضایت بخشی، متناسب با نیازتان داشته باشید.

بیشتر

چرخ خیاطی 

 • صنعتی

  چرخ خیاطی صنعتی

  با پیشرفت صنعت دوخت و ورود خلاقیت به این عرصه، مخصوصا دوخت البسه و همچنین افزایش نیاز افراد و سازمان های مختلف به البسه و پوشش های پارچه ای و بافت های مشابه، چرخ خیاطی های خانگی، دیگر پاسخگوی نیاز افراد نبودند، به همین خاطر بشر به تولید چرخ های پرقدرت تر، کاربردی تر با گزینه های بیشتر و حجم بزرگ تر همت نهاد، تا بتواند محصولات خود را با حجم بالا به بازار عرضه کند.

  چرخ خیاطی های صنعتی در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند که هر یک به طور تخصصی برای یک کاربرد ویژه مورد استفاده قرار می گیرند و به دسته های متعددی نیز تقسیم می شوند از جمله: سردوز ، میان دوز ، راسته دوز ، مادگی دوز ، دکمه دوز ، پل دوز ، سرکیسه دوز ، دوپایه ، کابوئی ، الیک و...

  انواع چرخ خیاطی های صنعتی

  چرخ خیاطی های صنعتی انواع مختلفی دارند که هر کدام به صورت تخصصی، بافت های مختلفی را با کیفیت های متفاوت می دوزند و در کارگاه های تولیدی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.برای تاسیس هر کارگاه تولیدی در جهت تولید پوشاک با حجم انبوه، نیاز به ماشین های دوخت صنعتی متفاوتی دارید،ماشین های دوخت صنعتی به دو شکل معمولی و کامپیوتری تولید می شوند و دو نوع دینام بزرگ کلاج دار و سرو موتور به بازار عرضه می گیرد.

  • چرخ خیاطی راسته دوز : شاید بتوان گفت مهم ترین چرخ خیاطی صنعتی، چرخ خیاطی راسته دوز می باشد.چرخ خیاطی راسته دوز یک دوخت مستقیم و یکدست با طول بخیه های مختلف، بر روی پارچه برای دوختن دولایه پارچه به هم ایجاد می کند.

  • چرخ خیاطی سردوز : چرخ خیاطی های سر دوز یک تیغه تیز دارند که در زمان دوخت، لبه اضافه پارچه را می برد و آرایش می دهد و پس از دوخته شدن از ریش شدن لبه های پارچه جلوگیری می کند، در برخی از چرخ خیاطی های سردوز این امکان وجود دارد که علاوه بر دوخت لبه پارچه یک دوخت مجزا برای استحکام بیشتر در کنار آن ایجاد می کند.

  • چرخ خیاطی میاندوز : چرخ خیاطی های میاندوز برای دوخت میانه لباس ها و قسمتی از پارچه که دو ردیف دوخت موازی در رو و یک دوخت هفت و هشتی در زیر احتیاج دارند کاربردی است، و دوخت نمای زیبا و محکمی به پارچه می دهد.

  • چرخ خیاطی نوار دوز : چرخ خیاطی نوار دوز بیشتر برای لباس های ورزشی و دوخت نوار های کنار لباس استفاده می شود که هم زمان نوار، به وسیله دو دوخت موازی بر لبه پارچه دوخته می شود.

  • چرخ خیاطی کش دوز : کش های یک سانتی و 2 سانتی یا بیشتر را با استفاده از یک غلطک بر روی پارچه می دوزد و میزان کشش پارچه و کش استفاده شده را با هم منطبق و یکنواخت می دوزد.

  • چرخ خیاطی سه سوزه کابویی : این نوع چرخ خیاطی بیشتر در مواردی که دو لبه پارچه باید به همدیگر دوخته شوند و همزمان از ریش شدن لبه های آن جلوگیری شود، مورد استفاده قرار می گیرد و در انتها سه ردیف دوخت موازی، یکنواخت و محکم بر روی پارچه ایجاد می کند.

  • چرخ خیاطی پل دوز : برای دوخت پل های کمر شلوار مورد استفاده قرار می گیرد که پارچه مورد استفاده را به اندازه لازم آرایش کرده و به صورت پل، دو دوخت موازی در رو و یک دوخت هفت و هشت در زیر آن برای جلوگیری از ریش شدن لبه پارچه ایجاد می کند.

  • چرخ خیاطی کمرکش : برای دوخت کمر شلوار های جین و فاستونی همزمان با پل و نوار های لازم برای آستر کمر مورد استفاده قرار می گیرد.

  • چرخ خیاطی دو سوزن دو ماکو : این نوع چرخ خیاطی برای دو ردیف دوخت موازی و منظم بر روی پارچه با فاصله معین مورد استفاده قرار می گیرد.

  • چرخ خیاطی الیک تخصصی : چرخ خیاطی الیک قابلیت دوخت با عرض و طول مشخص برای محکم شدن لبه های جیب و پل کمر را دارد.

  • چرخ خیاطی 13 سوزنه : این چرخ هنگامی مورد استفاده قرار می گیرد که احتیاج به یک، دو یا چند ردیف دوخت مجزا و با فاصله معین را داشته باشیم، مثل دوختن نوار های شلوار ورزشی.

  • چرخ خیاطی مادگی دوز : در لباس هایی که نیاز به دکمه دارند جادکمه یا مادگی توسط این چرخ ها دوخته می شود.

  • چرخ خیاطی دکمه دوز : این چرخ خیاطی قابلیت دوخت انواع دکمه های 2 و 4 سوراخ را با سرعت و کیفیت بالا دارا می باشد.

  • چرخ خیاطی سه سوزنه تخت : این نوع چرخ خیاطی بیشتر برای نمای کار استفاده می شود و بیشتر برای دوخت نمای جیب شلوار مناسب است.

  • چرخ خیاطی گلدوزی صنعتی : این نوع چرخ خیاطی برای دوخت مارک و گلدوزی با نخ های رنگارنگ و متنوع کاربرد دارد.

  • چرخ خیاطی دو پایه : از این چرخ برای دوخت چرم های مصنوعی و طبیعی به دلیل حرکت و کشش همزمان کاربر و پایه متحرک، استفاده می شود.

  معیار هایی که در زمان خرید چرخ خیاطی صنعتی باید مورد توجه قرار بگیرد.

  چرخ خیاطی های صنعتی از جهت کارکرد و ساختمان با چرخ خیاطی های خانگی تفاوت هایی دارند، زیرا برای تولید محصولات در حجم زیاد استفاده می شوند و معیار های متفاوتی برای خرید دارند:

  • نوع تولید : 

  برای خرید چرخ خیاطی صنعتی، ابتدا باید به نوع تولید توجه داشته باشید؛ چون تولید هر نوع بافتی، چرخ خیاطی متناسب با آن بافت را نیاز دارد. برای مثال ابزار و چرخ خیاطی مناسب پیراهن مردانه و شلوار جین یا فاستونی متفاوت است.

  • قیمت چرخ خیاطی :

  برای راه اندازی یک کارگاه تولیدی صنعتی یا پوشاک، ابتدا باید انتظارات و نیاز های مورد انتظار از چرخ های خیاطی تعیین شود که در کدام دسته از چرخ های تخصصی قرار می گیرد و در مرحله ی بعد طبق آن نیاز­ها، مبلغی که قصد داریم صرف کنیم را مشخص کنیم، چرا که چرخ خیاطی های صنعتی قیمت های بسیار متنوعی دارند.

  • ­کیفیت تولید :

  برای ایجاد یک خط تولید مناسب در کارهای صنعتی و کارگاهی تعیین کیفیت کار و برند، مهم ترین عامل انتخاب ماشین های خیاطی است، چون برای دوخت دستگاه های متنوع، کیفیت های مختلفی دارند و قبل از انتخاب، کیفیت کار باید مورد توجه قرار گیرد.به طور مثال دوخت راسته دوز و سر دوز های ژوکی با اینکه دوخت مشابهی با برند های دیگر دارند، ولی کیفیت دوخت ژوکی در صنعت دوخت، حرف اول را می زند.

  • ­حجم تولید :

  همیشه برای انتخاب چرخ خیاطی مناسب، در نظر گرفتن حجم تولید روزانه، هفتگی و ماهانه یک اولویت واجب است؛ ­چون بعضی از ماشین آلات دوخت که در خط تولید قرار دارند، به دلیل حجم کار بالا به مشکل بر می خورند در نتیجه خط تولید متوقف می شود، پس برای حجم تولید باید قدرت و کیفیت دستگاه ها مورد توجه قرار گیرد.

 • خانگی

  چرخ خیاطی خانگی

  با انقلاب صنعتی برای تسریع تولید پوشاک، چرخ خیاطی یا ماشین دوخت اختراع شد. با تنوع سلیقه و رشد فرهنگ های مختلف لباس پوشیدن، روز به روز به اهمیت نیاز به این وسیله در منزل افزوده شد، حالا تقریبا همه افراد در منزلشان یک ماشین دوزندگی دارند تا در رفع نیاز هایشان از آن استفاده کنند.

  علاقه و استفاده چرخ خیاطی های خانگی تا حدی پیش رفته که یکی از اقلام نسبتا مهم در جهیزیه تازه عروسان به شمار می رود. به علاوه برای اینکه، خیاطی را به عنوان یک حرفه آغاز کنید لازم است ابتدا یک چرخ خیاطی خانگی تهیه کنید.

  ماشین های دوخت خانگی برای دوختن درز و شکاف لباس های با ضخامت کم مورد استفاده قرار می گیرند.چرخ خیاطی های خانگی اندازه کوچک تری نسبت به چرخ خیاطی های صنعتی دارند و لباس و پوشاک در حجم کم را می دوزند.

  شرکت های تولید کننده ماشین های دوخت خانگی

  شرکت های مختلفی هستند که چرخ خیاطی خانگی تولید می کنند.این شرکت ها در کشور های مختلفی مستقر هستند.

  کاچیران

  کاچیران یک کارخانه تولید کننده چرخ خیاطی خانگی در ایران می باشد. این شرکت در ابتدای تاسیس از مشارکت مهندسین و تکنسین های شرکت فاف آلمان برای ساخت و تجهیز خطوط تولید بهره برده است و در ادامه برای ساخت محصولات جدید تر از تکنولوژی ژانومه ژاپن نیز استفاده کرده است و به عنوان یکی از صد برند برتر ایران برگزیده شده است.

  این شرکت تولید کننده ماشین های دوخت خانگی، به دلیل ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان شهرت دارد.ارائه آموزش، گارانتی و قطعات یدکی اصل محصولات، از دلایل این شهرت و محبوبیت است.محصولات کاچیران به خارج از ایران از جمله کشور های اروپایی نیز صادر می گردد.

  از گواهینامه هایی که کاچیران مفتخر به داشتن آن هاست می توان به استاندارد ملی، استاندارد های بین المللی ISO 9001-200 و ISO 14001 و گواهینامه صادرات به اروپا (CE) و استاندارد عریستان SASO اشاره کرد.

  ژانومه

  شرکت ژانومه یک تولید کننده چرخ خیاطی در ژاپن می باشد.سالیان متمادی، شرکت ژانومه با بهره گیری از دانش روز، چرخ خیاطی های متنوعی را طراحی و تولید کرده است به همین دلیل محصولات این شرکت به تناسب نیاز های به روز مشتریان از مدل های متعددی برخوردار است.

  کاربرد های چرخ خیاطی خانگی

  رفع نیاز های ابتدایی در منزل: برخی از افراد برای رفع نیاز های ابتدایی و ساده شان مثل دوخت درز لباس یا دوختن دکمه یا گلدوزی، قصد خرید چرخ خیاطی را دارند که تازه عروسان و افراد مبتدی در این دسته قرار می گیرند و معمولا چرخ های خانگی به این افراد پیشنهاد می شود.

  تحصیلات دانشگاهی: در رشته های دانشگاهی مثل طراحی دوخت و لباس،برای یادگیری فنی و دقیق رشته مورد نظر، لازم است که ابتدا تمرین و کار با یک چرخ خیاطی خانگی آغاز گردد.

  حرفه آموزی: برخی از افراد قصد دارند خیاطی را به عنوان یک حرفه بیاموزند تا بتوانند از طریق آن امرار معاش کنند که در ابتدا لازم است از چرخ خیاطی های خانگی استفاده کنند.

  خرید چرخ خیاطی خانگی

  برای خرید چرخ خیاطی خانگی نکاتی هست که باید به آن ها توجه کنید تا بتوانید محصول مناسبی که نیاز های شما را برآورده می کند را پیدا کنید.به این پارامتر ها توجه کنید:

  • قیمت چرخ خیاطی :

  یکی از اولین نکاتی که مورد توجه مشتریان می باشد، قیمت محصول می باشد.چرخ خیاطی های خانگی در قیمت های متنوعی در بازار وجود دارند.ابتدا باید مقدار هزینه ای که قصد صرف کردن دارید را مشخص کنید.به طور مثال ارزان ترین آن ها، مدل های سری رز کاچیران می باشد.

  • نیاز های کاربر :

  چرخ خیاطی ها دارای ویژگی های متنوعی هستند که هر یک از این ویژگی ها مثل تعداد مدل های دوخت، درب جعبه و یا سوزن نخ کن می توانند در قیمت محصول و کاربردشان تاثیر گذار باشد.

  مقایسه برند های چرخ خیاطی خانگی

  چرخ خیاطی های خانگی با برند های مختلف و در سری های متفاوتی تولید و روانه بازار می شوند.با بررسی این مدل ها، ویژگی های مختلف آن ها به تفصیل ارائه می شود.

  چرخ خیاطی های خانگی کاچیران :

  • سری رز کاچیران :

  چرخ های سری رز کاچیران از ساده ترین نوع چرخ های دوزندگی شرکت کاچیران هستند که مدل های گلدوزی محدودی دارند و در زمان فروش چرخ خیاطی خانگی ، به افراد مبتدی توصیه می گردد. 

  • سری یاسمین :

  مدل های سری یاسمین کاچیران در دو نوع کف تخت و بازو آزاد تولید می شوند و طرح های گلدوزی بیشتری نسبت به مدل های سری رز دارند.کف تخت زیرین بدنه برای قرار دادن ابزار و وسایل در جعبه مربوطه و قرارگیری چرخ روی میز کاربرد دارد.

  • سری نیولایف :

  بدنه چرخ خیاطی های سری نیولایف با قابلیت دوخت گلدوزی های متنوع تر نسبت به سری رز ، دارای دو قابلیت کف تخت و بازو آزاد به صورت همزمان هستند که هم بر روی میز قرار می گیرند هم برای دوخت سجاف، لباس بچه و قسمت های حلقوی لباس بازوی آزاد دارند.

  چرخ خیاطی های خانگی ژانومه :

  چرخ خیاطی های ژانومه را می توان به عنوان بهترین ماشین دوخت خانگی معرفی کرد که به تناسب کارکرد و کیفیت، نسبت به محصولات کاچیران از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.

  چرخ خیاطی های ژانومه در گذشته در کشور ژاپن تولید می شد که امروزه فقط محصولات استوک یا دست دوم آن ها موجود است، در حال حاضر محصولات ژانومه ، در تایلند و تایوان تولید می گردند.به همین دلیل بعضی از سری های ژانومه مدل های مشابهی دارند که به عنوان مثال 802 ساخت ژاپن و 802A ساخت تایوان است.

  • استوک :

  محصولات استوک قیمت واحدی در بازار ندارند و باید به تناسب ویژگی های ظاهری و کارکرد فنی آن ها، قیمت گذاری شوند.این محصولات شامل چرخ های ژانومه ژاپن می باشد.

  • آکبند :

  چرخ خیاطی های آکبند تا به حال استفاده نشده اند و به همراه اقلام مورد نیاز داخل کارتن به صورت وکیوم به فروش می رسند و از قیمت واحدی برخوردار هستند همچنین شامل گارانتی شرکت ژانومه هم می شوند.

جستجوی پیشرفته
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  بازوی آزادتنظیم کشش نختنظیم پهنای دوختبدنه ی مستحکم آلمینیومیدوخت جادکمه چهارمرحله ایقابلیت انتخاب طرح دوخت با 10 مدل گلدوزی

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است
  حراج!

  دارای بازوی متحرک برای دوخت آستین ، سجاف و...دارای دفترچه ی راهنما و سی دی آموزشی فارسیمکانیزم دوخت جا دکمه 4 مرحله ای اتوماتیکقابلیت تنظیم پهنای دوختقابلیت تغییر موقعیت سوزنطول دوخت تا 4 ميلي مترپهناي دوخت تا 5 ميلي مترقابلیت تنظیم کشش نخ22 مدل طرح گلدوزی

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  کف تخت22 مدل گلدوزیبدنه ی آلمینیومیسیستم برشگر نخدارای جعبه ی محافظ قابلیت دوخت دکمه و جا دکمهدارای لامپ برای روشنایی هنگام دوختقابلیت دوخت استرچ و پارچه های کشبافعرض دوخت تا 5 میلی متر، طول دوخت تا 4 میلی متر

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  کف تخت22 مدل طرح دوختدارای تیغه ی برش گر نخدوخت 4 مرحله ای جا دکمهقابلیت دوخت پارچه های استرچ و کش بافدارای جعبه ی محافظدارای کتابچه و سی دی آموزشی راهنمای فارسی

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود نیست

  دارای بازوی آزاد22 مدل طرح دوختدارای تیغه ی برش نخهمراه با جعبه ی محافظدوخت جادکمه 4 مرحله ایعرض دوخت تا 5 میلی مترقابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کش باف

  تماس بگیرید
  موجود نیست
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود نیست

  بازو آزادپدال دو سرعتهکمپلت تمام دوردارای جعبه محافظ84 مدل طرح گلدوزیخلاص کننده کار پیش برگرددوزی تا 130 میلی متردوخت 4 مرحله ای جا دکمهدارای سوزن نخ کن اتوماتیک

  تماس بگیرید
  موجود نیست
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  بازو آزادبا درب محافظمجهز به نخ بر مجهز به پایه DFTپدال دو سرعتهسوزن نخ کن خودکارآزاد کننده کار پیش بر84 طرح دوخت گلدوزیدارای گردونه تنظیم کشش نخدارای گردونه تنظیم موقعیت سوزنقابلیت دوخت پارچه های استرچ و کشباف

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  بدنه بازو آزاد آزادکننده کار پیش بردارای جعبه ی محافظ مجهز به کارپیش بر DFTسوزن نخ کن اتوماتیکپدال الکترونیکی دو سرعتهدوخت جا دکمه 4 مرحله ایدارای گردونه ی تنظیم طول بخیهقابلیت دوخت استرچ و پارچه های کشباف

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  بازوی آزاددوخت دو سوزنهدارای جعبه ی ابزاردارای اهرم معکوسدارای جعبه ی محافظ84 طرح دوخت گلدوزیقابلیت جیردوزی، نخ عمامه دوزی و ژوردوزیقابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشباف

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  بازو آزاددارای جعبه ابزاردارای اهرم معکوسدارای جعبه ی محافظقابلیت دوخت دو سوزنهمجهز به کارپیش بر DFTقابلیت دوخت 84 مدل گلدوزیقابلیت دوخت استرچ برای پارچه های کشبافقابلیت دوخت چرم دوزی، نخ عمامه دوزی و ژوردوزی

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  بدنه ی بازو آزادسوزن نخ کن اتوماتیک84 مدل طرح گلدوزیقابلیت دوخت دو سوزنه دارای برشگر نخ اضافیجادکمه دوزی 4 مرحله ایپدال الکترونیکی دو وضعیتهدارای آزادکننده ی کارپیش بردارای جعبه ابزار و جعبه محافظامکان دوخت استرچ برای پارچه های کشباف

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  بدنه بازو آزاد قابلیت گرددوزیدارای جعبه محافظدارای اهرم معکوسقابلیت دوخت دو سوزنهخلاص کننده کار پیش برقابلیت تنظیم کشش نخپدال الکترونیکی دو سرعتهمجهز به سوزن نخ کن اتوماتیک

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل سخنگودینام سرخودقابلیت تنظیم سرعتقابلیت تنظیم موقعیت سوزننخ قطع کن خودکارپایه بلند کن خودکارسرقائمی زن خودکارسیستم شمارش سوزنسیستم چشم الکترونیکیسیستم هشدار دهنده میزان روغن

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  نخ قطع کن خودکاردارای چراغ LEDدارای دینام سرخودتنظیم موقعیت سوزنصفحه نمایشگر دیجیتالمجهز به فن خنک کننده قابلیت دوخت تک بخیه

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل الکترونیکی سخن گوقابلیت تنظیم سرعتتنظیم موقعیت سوزننخ قطع کن خودکارپایه بلند کن خودکارسرقائمی زن خودکارشمارشگر بخیهدینام سرخود

  تماس بگیرید
  ارزان شد!
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  دارای پنل ساده دیجیتالیامکان دوخت تک بخیهسرقائمی زن دستیدارای کلید ایمنیتنظیم موقعیت سوزنتنظیم سرعت دوختدینام سرخود (سرو موتور)مقاوم در برابر نوسان ولتاژ برق

  تماس بگیرید
  موجود است
ارتباط واتس اپ امیر دوخت