پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021
دیگ بخار

دیگ بخار و کاربرد آن

اتو کشی لباس از اهمیت بالایی برخوردار است. اتو کردن لباس چه در منزل و چه در کارگاه های تولیدی اهمیت زیادی دارد. در گذشته برای اتو کشی از روش ها و شکل های مختلفی برای این کار استفاده می کردند. این روش های ابتدایی شامل اتو های زغالی و اتو های سنگی می شود تا اینکه رفته رفته اتو های معمولی که در هر خانه ای هستند تولید شد. با پیش...

دیگ بخار و کاربرد آن

اتو کشی لباس از اهمیت بالایی برخوردار است. اتو کردن لباس چه در منزل و چه در کارگاه های تولیدی اهمیت زیادی دارد. در گذشته برای اتو کشی از روش ها و شکل های مختلفی برای این کار استفاده می کردند. این روش های ابتدایی شامل اتو های زغالی و اتو های سنگی می شود تا اینکه رفته رفته اتو های معمولی که در هر خانه ای هستند تولید شد. با پیشرفت صنعت دوخت و استفاده از چرخ خیاطی صنعتی در کارگاه های تولیدی، حجم دوخت نیز افزایش یافت. درنتیجه اتو های معمولی پاسخگوی نیاز های کاربران نبود.

اگر فردی مرتب هستید و اتوی لباس را جزو اصول خوش پوشی می دانید و یا قصد تجهیز یک تولیدی پوشاک را دارید، اتوی دیگ بخار مناسب شماست. از دیگر اتو هایی که می توان از آن ها نام برد، اتو مخزن دار و اتو پرس می باشند. 

هر یک از اتو های نام برده شده با داشتن قدرت و سرعت بالایی که دارند، برای سود و بهره وری بالا مناسب هستند. در ادامه درباره یکی از اتو های نام برده شده با عنوان دیگ بخار توضیح کافی را خواهیم داد.

*دیگ بخار به گونه ای طراحی شده که با داشتن یک دیگ که آب در آن ریخته می شود بخار کافی را برای صاف کردن و اتوکشی پارچه، تولید کنند. ویژگی منحصر به فردی که این اتو دارد، استفاده توسط چندین کاربر به صورت هم زمان می باشد. در نتیجه در هزینه تا حد زیادی صرفه جویی می شود. این نوع اتو ها فشار بالا و زیادی دارند. به دلیل کیفیت بالا در اتو کشی و قدرت زیاد گزینه مناسبی در کارگاه های تولیدی، شرکت های صنعتی و خشکشویی ها هستند.

تفاوت دیگ بخار با اتو مخزن دار

اتو های مختلفی برای تسهیل کار اپراتور و تولیدی ها برای اتو کشی طراحی و تولید شده اند. اتوی مخزن دار یکی از این مدل هاست که شباهت بسیار زیادی با اتوی دیگ بخار دارد. به این دلیل که هر دو دارای یک مخزن یا دیگ برای ریختن آب و تبدیل آن به بخار هستند. اما دیگ بخار تفاوت هایی نیز با اتوی مخزن دار دارد که شامل موارد زیر می گردد:

 • استفاده هم زمان چند کاربر از اتو

چه شرکت هایی دیگ بخار تولید می کنند؟

 • بویلر

بیشتر

دیگ بخار 

جستجوی پیشرفته
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  دارای قدرت 4 اسب بخاردارای گنجایش 80 لیتریمصرف حداقل انرژی برقمناسب برای همه نوع کارگاه تولیدیامکان اتو کشی هم زمان توسط چند اپراتورامکان نصب 1 تا 5 دسته برای اتوکشی

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  دارای گنجایش 100 لیتریمصرف حداقل انرژی برقمناسب برای انواع کارگاه تولیدیاتو کشی هم زمان توسط چند اپراتورامکان نصب 6 دسته برای اتوکشیقدرت 4 اسب بخار

  تماس بگیرید
  موجود است
ارتباط واتس اپ امیر دوخت