پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021
تخت

میز مکش تخت چیست؟

تولید لباس در کارگاه های تولیدی نیازمند داشتن تجهیزات صنعتی و قدرتمندی است. به دلیل حجم بالای کار در کارگاه ها لازم است تجهیزات صنعتی متفاوتی مورد استفاده قرار گیرند. یکی از این تجهیزات میز مکش است. شاید تا چند سال قبل کسی از کاربرد و وجود این کالا در بازار خبر نداشت. اما امروزه با پیشرفت روز افزون صنعت پوشاک نیاز به کالایی همچ...

میز مکش تخت چیست؟

تولید لباس در کارگاه های تولیدی نیازمند داشتن تجهیزات صنعتی و قدرتمندی است. به دلیل حجم بالای کار در کارگاه ها لازم است تجهیزات صنعتی متفاوتی مورد استفاده قرار گیرند. یکی از این تجهیزات میز مکش است. شاید تا چند سال قبل کسی از کاربرد و وجود این کالا در بازار خبر نداشت. اما امروزه با پیشرفت روز افزون صنعت پوشاک نیاز به کالایی همچون میز مکش احساس می شود.

میز مکش برای استفاده در تولیدی ها مناسب و کاربردی است. این میز با طراحی به خصوصی که دارد از چروک شدن و یا جا به جایی پارچه هنگام اتو کشی جلوگیری می کند. این میز با داشتن یک المنت باعث گرم شدن و خشک شدن آن برای اتوکشی می شود و هم زمان یک فن مکنده دارد که بخار آب موجود در پارچه یا لباس را کشیده و باعث جلوگیری از چین خوردن و دوام اتو بر روی کار می شود.

کاربرد میز مکش تخت

میز مکش در دو نوع تخت و قایقی طراحی شده است. میز مکش قایقی برای استفاده در مزون ها یا کارگاه تولید کننده لباس زنانه مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از مدل های این میز ها، میز مکش تخت یا مستطیلی است. این نوع میز همانطور که از نامش پیداست سطحی مسطح و بزرگ دارد. این سطح بزرگ و مستطیلی شکل برای اتو کشی پارچه های با ابعاد بزرگ  در تولیدی هایی که در حین مراحل دوخت احتیاج به اتو کاری دارند، مثل کارگاه های تولید مانتو، کت و شلوار و... مورد استفاده قرار می گیرد.

گارانتی و تعمیرات

فروشگاه امیردوخت انواع لوازم صنعتی و خانگی مثل چرخ خیاطی، اتو مخزن دار، اتو مکش و... را به فروش می رساند. در کنار فروش این محصولات خدماتی مثل گارانتی و تعمیرات میز مکش و تامین قطعات با کیفیت را نیز به خریداران محترم ارائه می کند.

بیشتر

تخت 

جستجوی پیشرفته
  • مشاهده سریع
    تماس بگیرید موجود است

    دارای المنت گرم کنندهدارای فن خنک کنندهمناسب برای وکیوم کارسرعت بخشی در بسته بندیگیرنده رطوبت اتو کشیجلوگیری از چروک شدن پارچه

    تماس بگیرید
    موجود است
ارتباط واتس اپ امیر دوخت