پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021
مبل خیاطی

مبل چرخ خیاطی

در گذشته خیاطان برای استفاده از چرخ خیاطی خانگی باید روی یک صندلی معمولی می نشستند و یک میز کامل برای چرخ اشغال می شد. با توجه به اینکه خیاطی کردن کاری است که نیازمند صرف وقت در طولانی مدت می باشد، به دلیل مناسب نبودن میز و صندلی، باعث آسیب و یا ایجاد درد در بدن کاربر می شد. اما رفته رفته با بررسی نیاز های کاربران، مبل چرخ خیاطی اب...

مبل چرخ خیاطی

در گذشته خیاطان برای استفاده از چرخ خیاطی خانگی باید روی یک صندلی معمولی می نشستند و یک میز کامل برای چرخ اشغال می شد. با توجه به اینکه خیاطی کردن کاری است که نیازمند صرف وقت در طولانی مدت می باشد، به دلیل مناسب نبودن میز و صندلی، باعث آسیب و یا ایجاد درد در بدن کاربر می شد. اما رفته رفته با بررسی نیاز های کاربران، مبل چرخ خیاطی ابداع شد. محصول ذکر شده دارای یک میز و صندلی راحت و قابل جا به جایی، کاملا متناسب با نیاز کاربر در منزل است.

اهمیت مبل یا یک میز برای چرخ خیاطی به قدری بالاست که سایر محصولات مثل چرخ خیاطی صنعتی دارای یک میز با عنوان تخته پایه هستند و تخته پایه از اقلام همراه آن است. مبل چرخ خیاطی نیز برای چرخ خیاطی خانگی طراحی شده است. این مبل کاربرد های گوناگون و ویژگی های منحصر به فردی دارد.

ویژگی های مبل چرخ خیاطی

مبل چرخ خیاطی وسیله ای است که برای قرار دادن چرخ بر روی آن مورد استفاده قرار می گیرد. این میز از جنس چوب MDF بوده و استحکام کافی را دارد. ویژگی های مبل چرخ خیاطی شامل موارد زیر می گردد:

  • متناسب با آناتومی بدن: خیاطی از حرفه هایی است که کاربر در مدت نسبتا طولانی به آن می پردازد. اگر کاربر در جای مناسبی قرار نگیرد ممکن است در بلند مدت سلامت او را به خطر بیاندازد. بنابراین یکی از ویژگی هایی که در مبل چرخ خیاطی در نظر گرفته شده، یک طراحی ارگونومیک و متناسب با انواع فیزیک بدن انسان است. به این ترتیب کاربر به راحتی می تواند در طولانی مدت از آن استفاده کند.

  • حفاظت از چرخ خیاطی: یکی از قابلیت های مبل چرخ خیاطی حفاظت از آن است به این شکل که چرخ به صورت آسانسوری پایین می رود و با گذاشتن درپوش از هرگونه آسیب احتمالی به چرخ جلوگیری می شود. به این ترتیب کم ترین آسیب به چرخ می رسد. برای استفاده مجدد، قسمت مورد نظر به راحتی جا به جا می گردد.

  • صفحه بزرگ میز: خیاطی کردن حرفه ای است که به جا و سطح مناسب برای کار کردن نیاز دارد. طراحی مبل چرخ خیاطی به گونه ای است که سطح بزرگ و کافی برای مانور خیاط را فراهم می نماید. بدین ترتیب کاربر می تواند لوازم مختلف مثل الگو و پارچه های بزرگ را در حین خیاطی بر روی آن قرار دهد.

  

  • محلی برای قرار دادن ابزار و وسایل: خیاطی حرفه ای است که ابزار و وسایل ریز و درشت بسیاری دارد. در مبل چرخ خیاطی کشو های بزرگ با ارتفاع و طول مناسبی طراحی شده تا کاربر بتواند از جایی که در اختیارش قرار داده شده به بهترین نحو استفاده کند.

  • کاربرد های دیگر میز: مبل چرخ خیاطی به گونه ای طراحی شده که با طراحی آسانسوری و کشویی جمع شده و به صورت یک میز ساده با سطح بزرگ در می آید. با این طراحی برای کاربرد های دیگری همچون قرار دادن لب تاپ، استفاده به عنوان میز تحریر و... نیز کارایی دارد.

از ویژگی های منحصر به فرد و مهم مبل چرخ خیاطی این است که این قابلیت را دارد که کاربر چرخ را به سمت پایین و درون میز هدایت کرده و نظم و نمای اتاق را حفظ می نماید.

همه موارد بالا دلیلی کافی است برای اینکه در هنگام خرید چرخ خیاطی خانگی ، به فکر خرید یک مبل چرخ خیاطی نیز باشید تا در بهترین و راحت ترین حالت ممکن با چرخ کار کنید و از خیاطی لذت ببرید.

 

بیشتر

مبل خیاطی 

جستجوی پیشرفته
ارتباط واتس اپ امیر دوخت