پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021
محصولات استوک

محصولات استوک

معنای لغوی و اصطلاحی

حتما تا به حال کلمه استوک به گوش شما خورده است. این کلمه برای لوازم صنعتی و الکترونیکی مختلفی مثل چرخ خیاطی استفاده می شود. در بین عموم مردم شاید این اصطلاح به معنای کالای دست دوم، جا افتاده باشد. ولی در واقعیت اینگونه نیست و معنای اصلی آن چیز دیگری است.

 استوک یک کلمه لاتین بوده که به معنای کالای ذخیره و انبار...

محصولات استوک

معنای لغوی و اصطلاحی

حتما تا به حال کلمه استوک به گوش شما خورده است. این کلمه برای لوازم صنعتی و الکترونیکی مختلفی مثل چرخ خیاطی استفاده می شود. در بین عموم مردم شاید این اصطلاح به معنای کالای دست دوم، جا افتاده باشد. ولی در واقعیت اینگونه نیست و معنای اصلی آن چیز دیگری است.

 استوک یک کلمه لاتین بوده که به معنای کالای ذخیره و انبار است. کالا های استوک معمولا اجناسی هستند که اصطلاحا از رده خارج شده اند و دیگر تولید نمی شوند. یا اینکه درون انبار فروشندگان محصول، باقی مانده اند و سال هاست که به فروش نمی رسند. کیفیت محصولات استوک اصلا تفاوتی با نوع آکبند آن ها ندارند.

محصولات استوک شامل چه چرخ خیاطی ها و برند هایی می شوند؟

شرکت ژانومه یکی از تولید کننده های چرخ خیاطی خانگی است که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. طی سالیان طولانی ماشین های دوخت زیاد و متنوعی توسط این شرکت تولید شده اند. این شرکت در کشور های تایلند و تایوان نیز شعبه هایی تاسیس کرد و تولید چرخ خیاطی های خانگی را نیز در این شعبه ها ادامه داد.

ژانومه برای رشد و پیشرفت کالا ها آن ها را به روز رسانی می کند و در واقع با خروج مدل های قدیمی از خط تولید، کالا های جدیدی را به بازار عرضه می نماید. در نتیجه کالا های از رده خارج شده در انبار فروشندگان باقی می ماند و تبدیل به محصولات استوک می شود. چرخ خیاطی های استوک ژانومه در دو مدل مکانیکی و الکترونیکی وجود دارند. پر فروش ترین نوع چرخ خیاطی های ژانومه نوع مکانیکی آن هاست. این نوع چرخ ها با حرکت دینام و اهرم کار می کنند. تفاوت توع مکانیکی و کامپیوتری علاوه بر ظاهرشان، کیفیت دوختشان نیز هست. همه استوک های مکانیکی قابلیت استفاده از ژتون را دارا هستند، به همین دلیل کیفیت بالا تری نسبت به ژتون سر خود ها دارند.

علاوه بر چرخ خیاطی های گلدوزی خانگی ، چرخ خیاطی سردوز خانگی نیز جزو محصولاتی هستند که به صورت استوک هم به فروش می رسند. این چرخ ها با عنوان هایی مثل babylock , momylock به صورت دو نخ، سه نخ و چهار نخ شناخته می شوند.

چرخ خیاطی های استوک پر فروش ژانومه

مدل 802 ژانومه یکی از پر فروش ترین محصولات این شرکت است. عرض دوخت این چرخ 7 میلیمتر است و باقی مدل ها عرض دوخت 5 میلیمتر دارند. این مدل، از ماشین های دوخت با کیفیت است که هنوز هم خریداران خودش را دارد. چرخ خیاطی خانگی ژانومه 802 از مدل هایی است که می توان گفت که یک وسیله موروثی است و کیفیت آن در حدی است که نسل به نسل توسط افراد مختلف در یک خانواده مورد استفاده قرار بگیرد.

از دیگر مدل های این برند می توان به چرخ خیاطی خانگی 672 ژانومه اشاره کرد. این نوع چرخ دارای دینامی جداست. با توان و قدرت بالایی که این محصول دارد برای استفاده در مزون ها و برای مادگی دوزی در تولیدی های کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل 680 از دیکر مدل های ژانومه که به صورت استوک یافت می شود و کیفیت دوخت و لوازم بی نظیری دارد و همچنین به دلیل طراحی زیبا از مدل های مورد علاقه خانوم های خانه دار است.

چرخ خیاطی های استوک برای چه کسانی مناسب است؟

به صورت کلی استوک ها کیفیت بالایی دارند. می توان گفت این کالا ها برای هر کسی می تواند مناسب و کاربردی باشد. ولی اگر قرار باشد مواردی را نام ببریم، مزون ها و کسانی هستند که قصد دارند به تازگی حرفه خیاطی را آغاز کنند. زیرا قدرت و کارایی کافی را برای این کاربرد ها دارا هستند. ضمن اینکه خیاطان در منزل نیز می توانند به عنوان یک گزینه بسیار مناسب به این محصولات توجه کنند.

نکات قابل بررسی در هنگام خرید چرخ خیاطی استوک

این کالا ها قیمت های مختلفی دارند، در نتیجه افراد با هر بودجه ای می توانند چرخ مورد نظرشان را خریداری نمایند. متاسفانه برخی از سودجویان در بازار، با اوراق چرخ خیاطی های متعدد و سر هم کردن آن ها به عنوان محصول استوک آن ها را به فروش می رسانند. برای جلوگیری از این اتفاق به شما پیشنهاد می شود:

 • حتما از جایی معتبر چرخ خیاطی استوک را خریداری کنید.
 • توجه کنید که قطعات چرخ خیاطی استوک حتما باید اصل باشد.
 • محصول مورد نظر حتما گارانتی داشته باشد. 
 • قطعات اصلی و بدنه آن زدگی یا رنگ شدگی نداشته باشد.
 • دینام و پدال به همراه لوازم آن مخصوصا ژتون ها از نوع اصلی و ژاپنی باشد.

مزیت های چرخ خیاطی استوک

 1. قیمت مناسب
 2. کیفیت بالا
 3. دوام طولانی مدت
 4. قطعات موجود در بازار
 5. وجود تکنسین ماهر برای تعمیرات، در اکثر نقاط کشور

بیشتر

محصولات استوک 

جستجوی پیشرفته
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  ساخت کشور ژاپن کیفیت بالای قطعات و دوخت بسیار تمیز قابلیت دوخت دونخ و سه نخ انتن سر خود و مناسب برای انواع دوک ها 

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  کارکرد آساناجرای دوخت های حرفه ایایجاد سرقائمیقابلیت نصب ژتوندوخت انواع کوک های گلدوزیدینام قویجنس بدنه فلزیقطعات با کیفیت ژاپنیتنظیم طول و عرض دوختعرض دوخت7میلی مترچراغ LED

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  ساخت کشور ژاپنکیفیت قطعات درجه یک ژاپنی عرض دوخت 5 میلیمترانواع دوخت ( راسته / سر دوزی / جادکمه / گلدوزی )24 مدل ژتون44 مدل دوخت 

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  ساخت کشور ژاپننیمه صنعتیکیفیت قطعات درجه یک ژاپنیعرض زیگزاگ 5 میلیمترانواع دوخت ( راسته / سردوزی / جادکمه / گلدوزی )24 مدل ژتونامکان دوخت 44 مدلدارای لامپ LED

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  ساخت کشور ژاپنکیفیت قطعات درجه یک ژاپنیدارای بدنه و قطعات فلزیدوخت پارچه های ظریف و ضخیمعرض دوخت 5 میلی مترگام دوخت7میلی مترانواع دوخت ( راسته / سردوزی / جادکمه / گلدوزی )ژتون سر خود امکان دوخت29مدل طرح(ژتون)

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  بدنه کاملا فلزیقطعات باکیفیت فلزیقابلیت دوخت پارچه های ضخیم و ظریفدارای 24 عدد ژتون آبی40 مدل دوخت گلدوزی ژتونیعرض دوخت 7 میلیمتری80 مدل گلدوزی ترکیبیپدال دو سرعتهسیستم قاب ماکو تمام دوردفترچه راهنمای فارسی

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  قابلیت تنظیم سرعتپولک دوزیبازوی متحرک و تاشوانواع دوخت (جادکمه ، دکمه ، راسته دوزی ، گلدوزی )بازو آزاد دوخت آستین و گردسوزن نخ کنقاب ماکو نیم دوردوخت با سوزن دو قلو

  تماس بگیرید
  موجود است
ارتباط واتس اپ امیر دوخت