پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021
قیچی برش

قیچی خیاطی :

قیچی های برش برقی برای برش لایه های مختلفی از پارچه در کارگاه های خیاطی استفاده می شوند. که نسبت به تعداد لایه های پارچه از قیچی مختلف عمود یا هشت پر با ولتاژ مناسب کار انتخاب میشود.

انواع قیچی برش خیاطی و کاربرد آن ها :

1. قیچی عمود بر :

قیچی های برقی عمود بر با واحد اینچ دسته بندی می شوند این قیچی ها از سایز 5 تا 15 اینچ متغیر هست...

قیچی خیاطی :

قیچی های برش برقی برای برش لایه های مختلفی از پارچه در کارگاه های خیاطی استفاده می شوند. که نسبت به تعداد لایه های پارچه از قیچی مختلف عمود یا هشت پر با ولتاژ مناسب کار انتخاب میشود.

انواع قیچی برش خیاطی و کاربرد آن ها :

1. قیچی عمود بر :

قیچی های برقی عمود بر با واحد اینچ دسته بندی می شوند این قیچی ها از سایز 5 تا 15 اینچ متغیر هستند که این عدد نشان دهنده ارتفاع تیغ برش یا ارتفاع برش پارچه است این قیچی برقی خیاطی که در کف آن چهار عدد ساچمه در گوشه های آن موجود است به راحتی روی میز حرکت می کند .

قیچی برش عمود بر تیغ تیز کن اتوماتیک دارد و شما نیاز نیست که هر بار بعد برش تیغه ای کند شده را تعویض کنید و به راحتی با یک بار تیز کردن تیغ خود به برش ادامه دهید . از قیچی برقی بیشتر برای کارگاه های صنعتی که تولیدات تیراژ بالایی دارند استفاده می شود و بیسار موثر است .

2. قیچی هشت پر :

کاربرد قیچی 8 پر چیست ؟

قیچی برش برقی هشت پر همان طور که از نامش پیداست دارای یک تیغه هشت پر است که در صنعت خیاطی کاربرد های فروانی دارد یکی از کاربرد های این قیچی برقی در مزون ها و کارگاه های کوچک است که از یک تا چند لایه ( تقریبا 20 لایه ) را برش می دهد از این قیچی حتی در چرم دوزی نیز استفاده می شود .

ویژگی های قیچی هشت پر :

این قیچی برقی به دلیل تیغه 8 پر و لبه داشتن می تواند قسمت هایی از پارچه که برش با زاویه 90 درجه را لازم دارد به راحتی انجام دهد.

قیچی 8 پر برقی به دلیل سبک بودن به راحتی قابل حمل و جا به جایی است و شما می توانید بسیار منعطف و راحت برش بزنید .

بیشتر

قیچی برش 

 • عمود

  قیچی برش عمود

  برش پارچه در خیاطی اهمیت زیادی دارد. به این دلیل که هر چقدر پارچه ها بهتر و با دقت تر بریده شوند، دوخت با کیفیت تری خواهید داشت. در تولیدی های لباس و ملزومات پارچه ای به دلیل حجم بالای کار، قیچی های معمولی پاسخگوی نیاز کاربران و تولید کنندگان نیستند. به همین دلیل نیاز به یک کالای دیگر دارند که بتوانند در کم ترین زمان بیشترین پارچه ها را برش دهند.

  قیچی قد زن ، عمود و هشت پر از قیچی های برقی تولید شده توسط شرکت های تولید کننده لوازم صنعتی هستند که مشکلات برش با قیچی دستی را ندارد.

  انواع قیچی های موجود در بازار

  به صورت کلی برای دوخت لباس و سایر ملزومات پارچه ای لازم است که با استفاده از یک قیچی، پارچه هایی که با الگو کشیده شده اند برش داده شوند. قیچی های مختلفی تولید شده اند که برای کاربرد های گوناگون استفاده می شوند.

  1- قیچی دستی

  شاید اولین قیچی هایی که همه ما در خاطرمان باشد، قیچی های دستی معمولی است که در ابزار همه خیاطان در منزل وجود دارد و جزو ملزومات اصلی برای دوخت محسوب می گردد. از معایب این قیچی ها این است که تعداد لایه محدودی را برش می دهند و ضمنا پس از مدتی استفاده نیاز به تیز شدن نیز دارند. به دلیل مشکلات و معایبی که این نوع قیچی داشت، شرکت های تولید کننده لوازم صنعتی به فکر تولید قیچی هایی با قدرت بیشتر برای استفاده در کارگاه های صنعتی افتادند.

  2- قیچی هشت پر

  این نوع قیچی یکی از انواع قیچی های برقی است که برای استفاده در کارگاه ها توصیه می گردد. قیچی هشت پر با توجه به کاربرد و ابعادی که دارد برای استفاده در کارگاه های تولیدی کوچک، مزون ها و در نهایت منزل طراحی شده اند و پاسخگوی نیاز اینگونه افراد هستند. این نوع قیچی به صورت مکانیکی و با هدایت اپراتور برش را انجام می دهد. مزیتی که این نوع قیچی برش برقی دارد این است که به دلیل گرد بودن تیغه برای برش قسمت هایی از پارچه که به صورت 90 درجه الگوکشی شده اند مناسب و کاربردی است. مهم ترین ویژگی این قیچی ها، برش یک لایه پارچه تا ارتفاع 2 تا 2/5 سانتی متر است.

  3- قیچی برش عمود

  قیچی عمود به عنوان مدلی دیگر در قیچی های برش برقی برای برش پارچه به صورت چند لایه روی هم و ارتفاع زیاد استفاده می شود. با استفاده از قیچی برش عمود، پارچه ها در ارتفاع حداقل 2/5 سانتی متر بریده و برای دوخت آماده می شوند. اپراتور برای برش با این قیچی باید آن را بر روی پارچه هل دهد. به این صورت پارچه صاف و یکدست و منظم بریده می شود و برای دوخت در گارگاه تولیدی آماده می گردد. این مدل از قیچی ها برای برش یک یا چند لایه پارچه و یا کم تر 2 سانتی متر مناسب نیست چون باعث جمع شدن لایه های زیرین پارچه می گردد.

  مزیت های استفاده از قیچی عمود برای برش

  قیچی های برش برای این طراحی شده اند که مشکلات کار با قیچی های معمولی را حل کنند. مزیت هایی که طراحی این نوع قیچی برقی داراست به شرح زیر است:

  • دقت و کیفیت در برش
  • سرعت بالا در برش
  • برش پارچه های پلاستیکی و چرم مصنوعی
  • امکان برش حجم زیاد پارچه
  • سود و بازدهی بالا

  برند های تولید کننده قیچی برش عمود

  1. کی ام ژاپن
  2. دایانگ
  3. اس جی جم سی
  4. جی کا اس
  5. مایر ترک

 • هشت پر

  قیچی برش هشت پر و کاربرد آن

  برای دوخت یک لباس یا به صورت کلی هر لوازمی از جنس پارچه و شبیه آن لازم است که در ابتدا طرح یا الگوی آن را بر روی پارچه بکشید. بعد از کشیدن الگو، باید با استفاده از ابزار قیچی، پارچه را برش دهید. هر چقدر این برش تمیز تر و دقیق تر باشد کار دوخت پارچه راحت تر و در نهایت خروجی آن یک لباس و یا کار با کیفیت خواهد بود.

  قیچی های برش برقی مثل قیچی عمود و قیچی هشت پر، مشکلات قیچی دستی را ندارند. این قیچی ها درصد خطای کم تری در برش دارند. ضمن اینکه با سرعت بیشتر و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند پارچه ها را ببرند. به علاوه کیفیت برش با این قیچی ها نیز بسیار بالا و دقیق است. 

  قیچی برش هشت پر با داشتن یک تیغه با هشت ضلع انواع پارچه ها را تا چند لایه (24 میلیمتر) می برد. این نوع قیچی برش برقی با داشتن یک وزن مناسب برای استفاده دستی توسط اپراتور و قابلیت جا به جایی راحت، طراحی شده است. قیچی هشت پر بیشتر برای کار های کم و خرده کاری ها در کارگاه تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل طراحی خاص و پله پله ای تیغ این محصول، گوشه های کار با قیچی به راحتی برش داده می شود.

  مزیت قیچی هشت پر

  از مزیت های قیچی هشت پر این است که می تواند از یک تا چند لایه پارچه را برش دهد. قیچی های برش عمود امکان برش تعداد لایه کم و حتی یک لایه را به اپراتور نمی دهند، زیرا باعث آسیب رساندن و فشرده کردن لایه های زیرین می شوند. ولی قیچی های هشت پر به دلیل گرد بودن تیغشان می توانند یک تا چند لایه را نیز برش دهند.  

  برند های تولید کننده قیچی هشت پر

  برند های مختلفی هستند که به طراحی و تولید قیچی هشت پر اقدام کرده اند، از نمونه های با کیفیت آن ها می توان به برند های زیر اشاره نمود:

  • جی کا اس
  • نان بنگ (لیجیانگ)
  • دایانگ
  • کی ام 

 • نواربر

  دستگاه نواربر چیست؟

  کارگاه های تولیدی متعددی لباس ها و ملزومات پارچه ای مختلفی در حجم بالا تولید می کنند. هر کارگاه تولیدی برای آغاز به کار، به ماشین های دوزندگی و غیر دوزندگی مختلفی نیاز دارند. برخی از این ماشین های صنعتی به صورت معمول و اساسی توسط هر تولید کننده ای خریداری می شود: مثل سردوز ، میاندوز و از همه مهم تر راسته دوز . در برخی موارد نیز جدا از موارد ذکر شده برخی دستگاه ها برای رفع نیاز های ثانویه کاربران و تولید کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد.

  یکی از این دستگاه ها، دستگاه نواربر می باشد که پارچه ها را به صورت برش نواری شکل آماده می کند و برای دوخت لباس های مختلفی مثل تی شرت، لباس زیر و... مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به معرفی این دستگاه می پردازیم تا نیاز خود را شناسایی کرده و به تناسب نیازتان بهترین نوع آن را خریداری کنید. این دستگاه برای برش پارچه در قطع های مختلف طراحی گردیده است. اندازه برش پارچه ها از 1 تا حدود 10 سانتی متر، توسط اپراتور قابل تنظیم است.

  دستگاه نواربر چگونه عمل می کند؟

  این دستگاه دارای یک لوله نگهدارنده طاقه پارچه است. با قرار دادن طاقه پارچه در آن می توانید با استفاده از تیغ مخصوص دستگاه، پارچه را بریده و آن را اصطلاحا به صورت توپ جمع آوری کنید.

  پارچه هایی همچون تریکو به دلیل جنس خاصی که دارند، امکان جمع شدنشان وجود دارد. به این ترتیب برش این نوع پارچه ها به صورت "کج راه" صورت می گیرد.

  کشور ها و برند های مختلف تولید کننده

  همانطور که گفته شد، این دستگاه از ضروریات برای هر کارگاهی محسوب نمی شود، در نتیجه بازار رقابتی نسبتا محدودی نیز دارد. شرکت هایی که این نوع دستگاه را تولید می کنند:

  • شرکت فیروز ایران
  • شرکت سیلور چین
  • شرکت کانماک ترکیه
  • شرکت جکی چین

  نکته قابل ذکر این است که برتری دستگاه های نواربر ایرانی نسبت به مدل های چینی این است که دستگاه های نواربر ایرانی قابلیت برش نوار با سه تیغ را به صورت هم زمان دارند. به این ترتیب پارچه ها با سه تیغ به طور هم زمان بریده می شوند. در این حالت سرعت و بهره وری کار را تا حد زیادی افزایش پیدا می کند.

  موارد استفاده

  برخی از کارگاه های تولیدی به تناسب نوع لباسی که می دوزند به دستگاه نواربر نیاز دارند. اگر شما هم در هر یک از دسته های زیر قرار می گیرید، در انتخاب این دستگاه مردد نباشید. چرا که استفاده از این دستگاه سرعت برش و تولید شما را تا حد قابل توجهی بالا برده و در نتیجه به افزایش بهره وری شما کمک می کند.

  • تولید کنندگان پارچه های تریکو
  • تولید کنندگان لباس زیر
  • تولید کنندگان لباس بچه گانه
  • تولید کنندگان تی شرت
جستجوی پیشرفته
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های منحنی با شعاع کم ستون و کفی از جنس استیل و محکمسیستم روغن کاری کامل سیستم تیزکن اتومات قابلیت استفاده از تیغ های دالبربرش انواع پارچه تا 19 سانتی مترکفی صاف و دارای حرکت روان روی میزدارای چراغ ال ای دی جهت وضوح دید

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های با شعاع انحنای کم هنگام برش به‌صورت منحنیتیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قوی

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های منحنی با شعاع کم کفی بسیار محکم و نیز روان در حرکتسیستم روغن کاری کامل سیستم تیزکن اتومات قابلیت استفاده از تیغ های دالبربرش انواع پارچه تا 25cm

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های منحنی با شعاع کم تیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قوی و مناسب پارچه های ضخیم سیستم روغن کاری کامل سیستم تیزکن اتومات قابلیت استفاده از تیغ های دالبربرش انواع پارچه تا 16 cm

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های منحنی با شعاع کم سیستم روغن کاری کامل سیستم تیزکن اتومات قابلیت استفاده از تیغ های دالبربرش انواع پارچه تا  ارتفاع 16 cm

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های منحنی با شعاع کم تیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قوی و مناسب پارچه های ضخیم سیستم روغن کاری کامل سیستم تیزکن اتومات قابلیت استفاده از تیغ های دالبربرش انواع پارچه تا 28 cm

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های منحنی با شعاع کم تیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قوی و مناسب پارچه های ضخیم سیستم روغن کاری کامل سیستم تیزکن اتومات قابلیت استفاده از تیغ های دالبربرش انواع پارچه تا 32cm

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های با شعاع انحنای کم هنگام برش به‌صورت منحنیتیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قوی

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های منحنی با شعاع کم تیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قوی و مناسب پارچه های ضخیم سیستم روغن کاری کامل سیستم تیزکن اتومات قابلیت استفاده از تیغ های دالبربرش انواع پارچه تا 16cm

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های منحنی با شعاع کم تیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قوی و مناسب پارچه های ضخیم سیستم روغن کاری کامل سیستم تیزکن اتومات قابلیت استفاده از تیغ های دالبربرش انواع پارچه تا 21 cm

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های با شعاع انحنای کم هنگام برش به‌صورت منحنیتیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قوی

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  موتور قوی و با استحکامسمباده‌ی قابل تعویض و در دسترسبرش ساده پارچه و سایر قسمت های با شعاع انحنای کم هنگام برش به‌صورت منحنیتیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قوی

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  عملکرد مناسب نسبت به نمونه های مشابهبرش پارچه های تا ارتفاع 2 سانتی مترقوی، کم لرزش و کم صدابرش انواع پارچه های تریکو ، پیراهن ، مانتو ، شلوار های کتان و فاستونی مناسب برای برش انواع لایه های چسب و موییتیغه بسیار محکم و تیز این محصول در کنار بدنه قویقابلیت تیز شدن تیغه در حین برش 

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود نیست

  عملکرد مناسب، قویکم لرزش و کم صدابرش پارچه ه تا ارتفاع 32 میلی متربرش انواع پارچه تیغه بسیار محکم و تیز

  تماس بگیرید
  موجود نیست
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود نیست

  عملکرد مناسب، قویکم لرزش و کم صدابرش پارچه های از یک تا ارتفاع 35 میلی متربرش انواع پارچه های کتان ، جین ، پیراهن ، کشی و غیره تیغه بسیار محکم و تیز قابلیت تیز کردن تیغه

  تماس بگیرید
  موجود نیست
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  سرعت بالا در برشدارای فنر شوتینگریل 240 سانتی متریدارای پایه طاقهریل قابل جمع شدندارای پایه بلند کن ریل

  تماس بگیرید
  موجود است
ارتباط واتس اپ امیر دوخت