پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

لیست محصولات این تولید کننده ژانومه

ژانومه ، برندی پرقدمت در صنعت چرخ خیاطی های خانگی

جزو اولین شرکت های تولید کننده ماشین آلات دوخت در ژاپن محسوب می گردد که در سال 1921 در توکیو تاسیس گردید و جامعه صنعت دوخت را دچار تحولی عظیم نمود.

چرخ خیاطی های خانگی برند ژانومه رهبران این حوزه شمرده می شوند که دلیل این امر چیزی جز کیفیت و طول عمر ماندگار محصولات این برند قدر نمی باشد.

ژانومه ، برندی پرقدمت در صنعت چرخ خیاطی های خانگی


جزو اولین شرکت های تولید کننده ماشین آلات دوخت در ژاپن محسوب می گردد که در سال 1921 در توکیو تاسیس گردید و جامعه صنعت دوخت را دچار تحولی عظیم نمود .


چرخ خیاطی های خانگی برند ژانومه رهبران این حوزه شمرده می شوند که دلیل این امر چیزی جز کیفیت و طول عمر ماندگار محصولات این برند قدر نمی باشد .


ماموریت شرکت ژانومه


در زمانی که اکثر تولید کنندگان با توجه به منسوخ شدن متد های پیشین ( کمیت فدای کیفیت ) آن ها را کنار گذاشتند برند ژانومه از همان ابتدا تا به هم اکنون دستورالعمل های خود را تغییر نداده .


تولید ماشین آلاتی که از خلاقیت و نوآوری الهام می گیرند تا قابلیت اطمینان و دوام مورد نظر مشتری را فراهم نمایند .


هرچه ابزار خیاطی بهتر باشد تجربه خیاطی نیز خلاقانه ، هنری و لذت بخش پذیر تری را خواهید داشت به همین دلیل که ما چرخ خیاطی های خود را نه تنها برای عملکرد بهتر بلکه برای راحتی و سهولت کاربر طراحی می کنیم .


شهرت جهانی


نمایندگی های پخش و خدمات شرکت ژانومه در سراسر جهان پراکنده شده اند ؛ ایالت متحده امریکا، کانادا ، اروپا ، استرالیا ، نیوزلند ، آفریقا ، آسیا.


ژانومه یک شرکت ژاپنی است که در سرتاسر جهان خط تولید دارد که به صورت متمرکز در کشورتایوان و تایلند تاسیس گردیده است .


هر کشور مبنا بر سطح نیاز بازار مصرف کننده اقدام به تولید می نماید که به طور کلی همگان تحت لیسانس ؤانومه ژاپن نیز هستند .


این کمپانی طی سال های متمادی با خرید سهامی شرکت های تولیدی چرخ خیاطی های خانگی از جمله : نیوهوم ، النا و... آن ها را به مجموعه محصولات خود اضافه نمود .


همچنین برند ژانومه علاوه بر تولید چرخ خیاطی های خانگی و اتو پرس جهت پوشش خدمات پس از فروش محصولات خود به تولید لوازم یدکی نیز اقدام نموده است که این امر جهت اطمینان خاطرهرچه بیشتر مشتریان آن است .


انواع چرخ خیاطی های ژانومه در بازار ایران


چرخ خیاطی های ژانومه آکبند :


در حال حاضر محصولات آکبند ژانومه در بازار ایران ساخت کشور تایوان و تایلند و همچنین مونتاژ ایران هستند که همه ی آن ها تحت لیسانس شرکت مرکزی ژاپن می باشند .


این مجموعه از تولیدات شرکت ژانومه دارای انواع سری ها هستند که هر یک در مدل های متفاوتی در بازار عرضه می گردد .


تمامی محصولات تولیدی کشور های تایوان و تایلند در دو دسته مکانیکی و الکترونیکی (کامپیوتری ) تولید می گردند که هر مصرف کننده نسبت به نوع نیاز خود انتخاب می نماید .


   ، 7000 ،1222، 1010 و... اشاره کرد . Aاز جمله این مدل ها می توان به : 399


چرخ خیاطی های ژانومه استوک :


کارخانجات ژانومه ژاپن چندین سال است که یک سری از مدل های خود را به علت سیاست های مدیریتی توقف تولید نموده است که از جمله معروف ترین آن ها می توان مدل های 802 ، 672 ، 801 ، 680 و.. را نام برد .


این مجموعه از برند ژانومه از دیرباز به علت کیفیت و طول عمر بالای قطعات محبوب دل تمامی مصرف کنندگان جهانی بوده است و همچنین تا به اکنون نیز بسیاری از کشورها اعم از ایران از این محصولات بهره می جویند .


 و.. نیز در بازار توضیع می گردند .Baby lock , mammy lock ,علاوه بر چرخ خیاطی ، سردوز های استوک با نام 


قیمت و گارانتی محصولات :


خدمات پس از فروش محصولات تایوانی و تایلندی در ایران به صورت کشوری می باشد و شما هنگام بروز مشکل می توانید به تمامی نمایندگی های ژانومه در سراسر کشور مراجعه نمایید .


قیمت محصولات استوک کاملا بستگی به سلامت ظاهری و باطنی محصول دارد و توصیه می شود که حتما چرخ خیاطی های استوک را از نمایندگی تهیه نمایید.

بیشتر
 • مشاهده سریع
  توقف تولید

  مجهز به سیستم ژتونیبا امکانات 49 نوع دوخت متنوعدارای گردونه تنظیم موقعییت سوزندارای گردونه تنظیم کشش نخدارای گردونه تنظیم عرض دوخت تا 7 میلیمترطول دوخت 4 میلیمتر کمک به دوخت زیبا و مناسب در دوخت پارچه های نازک و ضخیمدارای سطح مسطح جهت دوخت و دوز کارگاهیدارای اهرم کارپیشبر مجزا جهت گلدوزی بر رویدوخت 2 سوزنه موازیدفترچه راهنما...

  توقف تولید
 • مشاهده سریع
  توقف تولید

  قابلیت دوخت موقتبدنه‌ای فلزی و مقاومجادگمه‌ی 2 مرحله‌ایقابلیت کار با سوزن دوقلوصدای بسیار کم هنگام کارماسوره‌پیچ خودکار و تمام اتوماتیکدوخت پارچه‌های ضخیم و نازک با کیفیت بالادارای درجه تنظیم فشار پایه‌ی دوخت روی پارچهگردانه‌ی طول دوخت به‌صورت اهرم و مناسب برای گلدوزیدارا بودن پایه‌های کوک‌شل و ماکوی زنجیره‌دوزی مخصوص دوخت حرفه‌ای

  توقف تولید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  قابلیت تنظیم سرعتپولک دوزیبازوی متحرک و تاشوانواع دوخت (جادکمه ، دکمه ، راسته دوزی ، گلدوزی )بازو آزاد دوخت آستین و گردسوزن نخ کنقاب ماکو نیم دوردوخت با سوزن دو قلو

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  بدنه بازو آزاددارای چراغ LED7 مدل طرح دوختسوزن نخ کن خودکاردارای اهرم کشش نخدارای سیستم فشار پایهدارای اهرم دوخت معکوسدوخت دکمه و جادکمه (4 مرحله ای)امکان دوخت پارچه های نازک تا ضخیم 

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  بدنه بازو آزاددارای چراغ LEDاهرم کشش نخدارای میل قرقره کشوییدارای اهرم فشار پایهاهرم دوخت معکوسدارای تیغه برشگر نخدوخت جادکمه 4 مرحله ایدارای گردونه تنظیم طول دوخت

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  قابلیت دوخت 3 و 4 نخکارایی آسانمناسب مزون و سفارشی دوزکیفیت عالی قطعاتدوخت انواع پارچهنخ کردن راحت

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  کارکرد آساناجرای دوخت های حرفه ایایجاد سرقائمیقابلیت نصب ژتوندوخت انواع کوک های گلدوزیدینام قویجنس بدنه فلزیقطعات با کیفیت ژاپنیتنظیم طول و عرض دوختعرض دوخت7میلی مترچراغ LED

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  ساخت کشور ژاپنکیفیت قطعات درجه یک ژاپنی عرض دوخت 5 میلیمترانواع دوخت ( راسته / سر دوزی / جادکمه / گلدوزی )24 مدل ژتون44 مدل دوخت 

  تماس بگیرید
ارتباط واتس اپ امیر دوخت