پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

کاتالوگ

میاندوز

چرخ خیاطی میاندوز صنعتی

چرخ خیاطی های میاندوز از انواع چرخ خیاطی های صنعتی هستند که به دلیل سرعت و قدرت بالایی که دارند برای تولیدی ها و کارگاه های دوخت که قصد تولید با حجم بالا را دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

به دلیل سرعت و قدرت بالایی که این ماشین های دوخت صنعتی دارند در کارگاه های تولیدی پوشاکی مثل لباس ورزشی یا پارچه های کشی و تریکو مو...

چرخ خیاطی میاندوز صنعتی

چرخ خیاطی های میاندوز از انواع چرخ خیاطی های صنعتی هستند که به دلیل سرعت و قدرت بالایی که دارند برای تولیدی ها و کارگاه های دوخت که قصد تولید با حجم بالا را دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

به دلیل سرعت و قدرت بالایی که این ماشین های دوخت صنعتی دارند در کارگاه های تولیدی پوشاکی مثل لباس ورزشی یا پارچه های کشی و تریکو مورد استفاده قرار می گیرند و برای دوخت با حجم بالا کاربرد دارند.

نحوه دوخت میاندوز ها به این صورت است که با ایجاد دو دوخت صاف و موازی روی پارچه، دوخت مرتب و تمیزی می زند و با دوخت زیگزاگ (هفت و هشتی) زیر پارچه این دو خط را به هم وصل می کند و دوخت را محکم می کند و از شکافته شدن و ریش شدن لبه زیرین پارچه جلوگیری می کند.

انواع ماشین های دوخت میاندوز

 • میاندوز ساده

چرخ خیاطی های میاندوز ساده از چرخ های اساسی و مهم در هر کارگاه تولیدی محسوب می شوند.میاندوز های ساده این ویژگی ها را دارا هستند:

 1. در دو مدل دینام بزرگ و سرو موتور تولید شده اند.
 2. قابلیت دوخت با 2، 3 و 4 و 5 نخ را دارند.
 • میاندوز کامپیوتری

لازم به ذکر است که میاندوز های کامپیوتری با حروف اختصاری (UT) شناخته می شوند. چرخ خیاطی های میاندوز های کامپیوتری از نظر کیفیت دوخت تفاوتی با میاندوز های معمولی ندارند.تنها تفاوت این دو مدل این موارد است:

 1. پایه بلند کن خودکار: برای جا به جایی پارچه نیازی به اهرم مکانیکی چرخ خیاطی های ساده نیست و با تنظیم پنل کامپیوتری پایه بعد از تعداد دوخت مشخصی به صورت خودکار بالا می رود.
 2. نخ قطع کن خودکار: در طی روند دوخت، نخ به صورت بی رویه هدر می رود.خیاط ها بعد از خیاطی باید انرژی و وقت صرف کنند تا بتوانند نخ های اضافه را با قیچی سرنخ زن ببرند، قابلیت نخ قطع کن خودکار برای صرفه جویی در وقت و هزینه به صورت خودکار نخ های اضافه را می برد.
 • میاندوز تیغ دار

از نوع تیغ دار چرخ خیاطی میاندوز در تولیدی هایی مثل تولیدی دوخت تی شرت و لباس ورزشی استفاده می گردد.همانطور که از اسمش پیداست یک تیغه دارد که لبه پارچه را می برد و از ریش شدن پارچه جلوگیری می کند. یک دوخت تمیز را با آرایش لبه پارچه آماده می کند.یک سیستم مکنده نیز در چرخ تعبیه شده که پرز های حاصل از برش لبه پارچه را جمع می کند و از کثیف شدن اطراف کار جلوگیری می کند.همچنین فولدر های لبه دوخت با فشار باد و برق به صورت خودکار باز و بسته می شوند.

از برند های تولید کننده چرخ خیاطی میاندوز

چرخ های میاندوز با توجه به اهمیتی که دارند توسط شرکت های مختلفی طراحی و تولید گردیده است که از آن شرکت ها می توان به این موارد اشاره کرد:

بهترین چرخ خیاطی میاندوز

برای خرید یک چرخ خیاطی میاندوز با کارایی مناسب باید یک سری ویژگی ها را مدنظر قرار بدهید تا خرید شایسته ای داشته باشید، در خصوص این ویزگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. باید قابلیت دوخت 5 نخ را داشته باشد.
 2. فاصله سوزن اول و آخر حداقل 6/4 میلی متر باشد.
 3. دینام سرخود باشد که صدا و لرزش کمتری داشته باشد.
 4. نخ قطع کن و پایه بلند کن خودکار داشته باشد که مزیت سودمندی است.
بیشتر

میاندوز 

جستجوی پیشرفته
ارتباط واتس اپ امیر دوخت