پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

درباره امیر دوخت

امروزه صنعت دوخت فرآیندی چند جانبه دارد به عبارتی بهتر می توان گفت صنعت دوخت در معاملات اقتصادی جهان دارای جایگاهی ویژه می باشد. شرکت های بزرگ پوشاک حرف های زیادی برای گفتن در معادلات اقتصادی دارند. کشور هایی در جهان وجود دارند که درصد قابل توجهی از درآمد سرآنه خود را از طریق تولید پوشاک محیا می نمایند.

.

.

دوخت و تولید پوشاک در دنیای هنر نیز ید طولایی دارد!

امروزه البسه ، کفش و پوشش های سنتی و مدرن و دیگر موارد از جایگاه ویژه ای در بین مردم جهان برخوردار می باشند. پوشاک در اقتصاد خانواده به عنوان سبدی محاسباتی در نظر قرار می گیرد و مردم برای هزینه های خود همیشه آن را مورد برسی قرار می دهند. بدین سبب ماشین آلات و دستگاه های پرس ، دوخت و بافت از پیشرفت های شگرفی برخوردار گردیده اند. لاجرم ما نیز در کشورمان نیازمند استفاده از این ماشین آلات هستیم.

.

.

فروشگاه امیر قریب به 40 سال می باشد که در شهرستان شهریار که روزی شهری کوچک بود آغاز به کار نمود ، آن روز ها فقط چرخ های خانگی در این فروشگاه عرضه و تعمیر می گردید. اما امروز افتخار این را داریم که بزرگ ترین فروشگاه ایران را در این منطقه در اختیار داریم و نمایندگی غرب استان تهران و برند های معتبر را برای مردم خوب منطقه و تولید کنندگان محترم محیا نموده تا بتوانیم در راستای تولید و خدمت به هموتنانمان سهمی کوچک داشته باشیم.

.

.

فروشگاه امیر از واحد های متفاوت بهره می جوید:

واحد فروش این نمایندگی شامل بخش های صنعتی و خانگی می باشد. در امر فروش ماشین آلات صنعتی سعی بر این قرار گرفته که از برند های روز دنیا استفاده گردد همانند جک ، ژوکی ، زوجی ، برادر ، کنتکس و بعضی از برند های دیگر ، در مورد چرخ خیاطی خانگی فقط از شرکت کاچیران و ژانومه بهره برداری می گردد.

.

.

همچنین در زمینه تعمیران نیز از تکنسین های مجرب و کار آزموده استفاده می گردد. و همینطور بخش لوازم یدکی نمایندگی سعی بر این قرار گرفته که از لوازم یدکی که از مرغوبیتی متمایز برخوردار هستند استفاده شود.تعمیرات چرخ خیاطی

.

.

ضمنا این روز ها اتو کشی و بسته بندی سهم خاصی در امر تولید پوشاک دارد. که این مسئله فروشگاه امیر را مستلزم ساخته که از بهترین اتو ها ، دیگ های بخار ، مکش و وکیوم جهت ارائه به تولیدکنندگان بهره جوید. تولید تنها عاملی است که می تواند کشور در حال توسعه را شکوفا نماید. ما هم تا آن جایی که توان داریم سعی میکنیم گامی کوچک در راستای شکوفایی ایران عزیزمان برداریم که در این وادی نیازمند راهنمایی های شما مردم خوب و عزیزمان نیز می باشیم.


ارتباط واتس اپ امیر دوخت