پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

برند ها 13 برند وجود دارد

 • نان بنگ

  درباره نان بنگ و چرخ خیاطی صنعتی محصول این شرکت بیشتر بدانیم

  شرکت لجیانگ ماشین با نام تجاری نان بنگ ( NANBANG ) در سالیان اخیر به یکی از قدرت‌های صنعتی و پیشرو در تولید چرخ خیاطی صنعتی وهمچنین تجهیزات خیاطی تبدیل شده و بستر مناسبی را برای رشد شرکت‌های حاضر در این صنف فراهم کرده است.

  از فعالیت‌های اصلی این کمپانی می توان به مونتاژ قطعات ، رنگ و پوشش ، ریخته گری ، اتوماسیون و ساخت و طراحی ماشین آلات دوخت اشاره کرد.

  برند مذکور درسال 1999 تاسیس گردید و تا کنون با اقتدار به فعالیت خویش ادامه داده است. شرکت چرخ خیاطی صنعتی نان بنگ یک شرکت بازرگانی و تولید کننده در ژجیانگ کشور چین است.

 • ژانومه

  ژانومه ، برندی پرقدمت در صنعت چرخ خیاطی های خانگی

  جزو اولین شرکت های تولید کننده ماشین آلات دوخت در ژاپن محسوب می گردد که در سال 1921 در توکیو تاسیس گردید و جامعه صنعت دوخت را دچار تحولی عظیم نمود.

  چرخ خیاطی های خانگی برند ژانومه رهبران این حوزه شمرده می شوند که دلیل این امر چیزی جز کیفیت و طول عمر ماندگار محصولات این برند قدر نمی باشد.

 • ژوکی

  از شرکت چرخ خیاطی ژوکی چه می دانید؟

  ژوکی به عنوان یکی از تولید‌کنندگان قدر چرخ خیاطی در ژاپن در حال حاظر در 3 کشور ژاپن ، چین و ویتنام در حال تولید محصولات خود می‌باشد و از زمان بنیانگداری در سال 1938 تا کنون با ارائه بالا‌ترین کیفیت محصولات و خدمات در جهان، رشد مداوم داشته و به موفقیت های روز افزون دست یافته است.

  این کمپانی ، چرخ خیاطی های صنعتی و خانگی و همچنین سایر محصولات خود در حوزه خیاطی را در 6 قاره و در بیش از 180 کشور جهان توزیع می‌کند. همین امر سبب شده تا به عنوان برترین تولید کننده چرخ خیاطی در جهان شناخته شود.

  شرکت صنعتی توکیو ژوکی ( JUKI ) از شعار (همه چیز در تلاش برای رفاه مشتریان) به عنوان نیروی محرک سازمانی خود استفاده می‌کند و با به چالش کشیدن خود برای نوآوری به طور مستمر در حال تکامل و اصلاح محصولاتش به عنوان یک برند جهانی می‌باشد.

 • کاچیران

  شرکت کاچیران تنها تولید کننده ی چرخ خیاطی در ایران است که سال ها با تولید چرخ خیاطی های متنوع ، با کارکرد های گوناگون توانسته است جای خود را در خانه های کاربران چرخ خیاطی باز کند و رفته رفته جایگاه خود را تثبیت نماید.

  کاچیران با ورود تمامی تجهیزات و ماشین آلات تولیدی از کشور آلمان ، توانست خط تولید خود را راه بیاندازد و محصولات خود را به بازار عرضه کند و تا به امروز تنها تولید کننده ی چرخ خیاطی در خاورمیانه باقی بماند.

ارتباط واتس اپ امیر دوخت