پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

میز مکش تخت سیلتر 110

محصول جدید

 • دارای المنت گرم کننده

 • دارای فن خنک کننده

 • مناسب برای وکیوم کار

 • سرعت بخشی در بسته بندی

 • گیرنده رطوبت اتو کشی

 • جلوگیری از چروک شدن پارچه

4,790,000 تومان

ISO9001|استاندارد اروپا
فروشگاه امیر دوخت
2020
ایران
اتو کشی انواع پارچه و بسته بندی
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل ( تهران و کرج و حومه )

میز مکش تخت 110 سیلتر میزی مناسب برای اتو کشی با کیفیت

تولید در کارگاه های تولیدی پوشاک و منسوجات، مراحل مختلفی دارد. برای دوخت پوشاک و سایر ملزومات پارچه ای به ماشین های دوخت قدرتمند و مناسبی نیاز هست. به جز چرخ هایی مثل چرخ خیاطی صنعتی ، نیاز به دستگاه های صنعتی مختلفی وجود دارد که روند دوخت و تولید را تکمیل کنند. یکی از این دستگاه ها میز مکش است که وجود آن ها در کارگاه های تولیدی ضروری هستند. برش پارچه با استفاده از الگو و قیچی، دوخت و اتوکشی مراحل مختلف دوخت یک لباس هستند. هر یک از این مراحل به کمک دستگاه خاصی انجام می شوند.  از جمله این دستگاه ها، میز مکش تخت 110 سیلتر است.

در گذشته برای اتو کشی از اتو های مختلفی استفاده می کردند. از جمله می توان به اتو زغالی و اتو سنگی اشاره کرد. رفته رفته این نوع اتو ها کاربردشان را از دست دادند و با پیشرفت تکنولوژی تولید، اتو های معمولی تولید شدند. این اتو ها تقریبا در همه خانه ها وجود دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. اتو های خانگی از قدرت مناسب برای استفاده در منزل مناسب هستند اما برای استفاده در کارگاه های تولیدی که حجم کار و دوخت بالاست، مورد استفاده قرار نمی گیرند. به همین دلیل اتو های مختلفی برای این حجم کار طراحی و تولید شده اند. این کالا ها با میز یا بدون میز به فروش می رسند. برای اتو کشی نیاز به یک میز برای قرار دادن پارچه روی آن وجود دارد. به همین دلیل میز مکش طراحی و تولید شد تا علاوه بر کاربرد یک میز اتو، کیفیت اتو کشی تا حد زیادی بالا ببرد.

موتور این میز به گونه ای طراحی شده که صدای بسیار کمی دارد و برای استفاده در تولیدی های کوچک نیز مناسب و کاربردی است.

میز مکش 110 سیلتر بعد از تحریماتی که علیه ایران اعمال شد در کشورمان، تولید و مونتاژ گردید. برند سیلتر یک شرکت تولید کننده در ترکیه است که از کیفیت مطلوب و شهرت زیادی برخوردار است. اتو مخزن دار های این برند طرفداران زیادی دارد. 

مزایای اتوکشی با میز مکش

 1. احتمال کم سوختگی پارچه
 2. جلوگیری از جمع شدن پارچه روی میز
 3. جذب بخار ایجاد شده روی کار
 4. امکان اتوکشی دو لایه پارچه

میز مکش تخت برای چه کسانی مناسب و کاربردی است؟

میز مکش در دو مدل تخت و قایقی تولید می شوند. هر یک از این دو مدل برای تولیدی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. قابلیت این میز مکش ها به صورت کلی در جهت اتوکشی با کیفیت است. میز مکش تخت یک طراحی ساده و مسطح دارد. این طراحی به گونه ای است که برای کاربرد های گوناگون مورد استفاده قرار گیرد. میز مکش تخت برای اتو کردن انواع پارچه های ابریشمی، کتان و... مناسب است و در موارد زیر به کار می رود:

 • ملحفه و پارچه های بزرگ
 • لباس مردانه
 • مانتو
 • کت و شلوار
 • پیراهن

میز مکش 110 سیلتر چگونه کار می کند؟

به صورت کلی اتوکشی در تولید پوشاک اهمیت زیادی دارد. به این جهت که هر چقدر این کار بهتر انجام گیرد، لباس کیفیت بهتری خواهد داشت. اتو کشی در کارگاه تولیدی با استفاده از اتو های مختلفی انجام می شود. این اتو ها شامل اتو دیگ بخار، اتو پرس و اتو مخزن دار می شوند. هر یک از این محصولات برای اتو کشی قدرت متفاوتی دارند. اتو دیگ بخار و اتو مخزن دار هر دو نیاز به یک میز جهت پهن کردن کار و اتوکشی دارند.

میز مکش از دیگر محصولاتی است که برای اتو کشیدن استفاده می شود. این محصول همانطور که از نامش پیداست میزی است با داشتن قدرت مکش، بخار حاصل از اتو برای اتوکشی را جذب می کند. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که لباس بر روی میز پهن می شود. با فشار دادن پدال زیر میز، قدرت مکش دستگاه فعال می گردد و پارچه به میز کاملا می چسبد، به این ترتیب پارچه کاملا به میز می چسبد و از چروک شدن و جمع شدن پارچه جلوگیری می شود. با استفاده از اتو بخار و ایجاد بخار توسط آن، دستگاه خنک کننده ای در زیر چرخ، بخار تولید شده را مکیده و پارچه را سرد می کند. به این ترتیب هم نیازی به اتو کشی دو طرفه پارچه نیست و هم دوام اتو کشی در پارچه بالا می رود و به راحتی چروک نمی شود.

ارتباط واتس اپ امیر دوخت