پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز جک 9150

محصول جدید

  • پنل دیجیتالی ساده

  • تنظیم سرعت

  • تعیین موقعیت سوزن

  • امکان دوخت تک بخیه

  • دارای دینام بزرگ

  • چراغ LED

توقف تولید

استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
شرکت جک ایران
2017
چین
جین، پیراهن کتان، شلوار کتان، شلوار فاستونی، لباس زیر، لباس بچه گانه
2
یک
نیمه اتوماتیک
DB×1 11-18#
1
ظریف تا ضخیم
5 میلیمتر
تک پایه
ریز
5000
دینام سرخود (سرو موتور)
کارتل
جلو
دیجیتالی ساده
5000
645×248×550 میلی متر
32 کیلوگرم
چدن
تخته پایه، آنتن، روغن، پیچ گوشتی، دفترچه لوازم، بسته سوزن
ارسال به سراسر کشور ، تحویل و پرداخت و آموزش و بصب درب منزل (تهران و کرج و حومه)

راسته دوز دینام بزرگ 9150 جک ، محصولی که توقف تولید شد!

شرکت جک به تولید چرخ خیاطی های مختلفی اقدام نموده است. جک در طی سالیان گذشته جزو برترین شرکت های تولید کننده چرخ خیاطی صنعتی بوده است. این کمپانی بزرگ و خوش نام ماشین های دوخت متنوع با کاربرد های گوناگونی را تولید نموده است. یکی از این تولیدات چرخ خیاطی راسته دوز 9150 جک می باشد.

شرکت جک کالا های متنوعی از جمله چرخ خیاطی سردوز ، میاندوز و راسته دوز و البته ماشین ها و دستگاه های دوخت مختلفی را تولید کرده است. با توجه به اینکه این شرکت به کیفیت کالا اهمیت زیادی می دهد و این امر از اولویت بالایی برخوردار است، در جهت تغییر و رشد محصول 9150 جک ، آن را خط تولید خارج کرده و در عوض چرخ خیاطی های راسته دوز دینام سرخود با ظاهری متفاوت را جایگزین آن کرده است. راسته دوز 9150 جک ، در یک مجموعه تولید شده که 9100 و 9120 جزو آن هاست. کالا هایی که جایگزین این مجموعه شدند نیز یک سری راسته دوز است که با نام ها F8 F10 و F4 تولید و به بازار عرضه شده اند.

راسته دوز های سری F از جهت کیفیت هیچ تفاوتی با سری متوقف شده مورد نظر ندارند. تنها تغییری که در سری جدید راسته دوز های جک اعمال شد، نوع دینام آن هاست. چرخ خیاطی سری F با داشتن دینام سرخود (سرو موتور) تفاوت هایی با دینام بزرگ دارند. دینام سرخود قابلیت های ویژه ای دارد که دینام بزرگ ندارد، از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش مصرف برق
  • صدا و لرزش کم
  • امکان اضافه کردن قابلیت هایی مثل پایه بلند کن خودکار و...

علاوه بر استفاده از دینام سرخود، از جهت ظاهر و رنگ بندی نیز تغییراتی در بدنه محصول ایجاد شد.

برای آشنایی بیشتر با انواع دینام در چرخ خیاطی های صنعتی، می توانید به "مجله امیر دوخت" مراجعه کنید.

تنظیم سرعت دوخت، برای کاربران مبتدی تا حرفه ای

یکی از ویژگی های چرخ خیاطی راسته دوز 9150 داشتن امکان تنظیم سرعت دوخت است. کم و زیاد کردن سرعت، مزایایی برای اپراتور به همراه دارد. اگر اپراتور، مبتدی باشد و تسلط کافی در دوخت را نداشته باشد و یا در حال دوخت پارچه های حساسی مثل حریر باشد، می تواند با کاهش سرعت دوخت، کیفیت آن را تا حد زیادی بالا ببرد و بدون آسیب رسانی به پارچه به دوخت بپردازد. ضمن اینکه خیاطان حرفه ای تر با افزایش سرعت دوخت می توانند سرعت تولید و بهره وری را تا حد زیادی افزایش دهند و در نتیجه در بلند مدت سود زیادی را به همراه آورند.

تعیین موقعیت سوزن راسته دوز 9150

تعیین موقعیت سوزن امکانی است که در بعضی از چرخ خیاطی های خانگی و صنعتی وجود دارد. این امکان برای استفاده راحت تر از چرخ برای دوخت طراحی شده است. تعیین موقعیت سوزن برای دوخت قسمت هایی مثل زیپ و نوار طراحی شده است. این امکان به این شیوه عمل می کند که بعد از دوخت یک طرف، اپراتور می تواند موقعیت سوزن را تغییر دهد و سوزن را برای دوخت طرف دیگر آماده نماید. 

دوخت تک بخیه در چیست و چه کاربردی دارد؟

دوخت تک بخیه از دیگر امکاناتی است که راسته دوز 9150 در اختیار کاربر قرار می دهد. این قابلیت برای دوخت قسمت های حساس و کوچک و البته پارچه های حساسی مثل حریر طراحی شده است. در قسمت های کوچکی مثل جیب با استفاده از دوخت تک بخیه می توان از در رفتن و ایجاد خطا در دوخت جلوگیری کرد. ضمن اینکه این ویژگی در هنگام دوخت پارچه های حساسی مثل حریر نیز کاربرد دارد.

پنل کاربری چرخ خیاطی راسته دوز 9150

چرخ خیاطی راسته دوز 9150 جک دارای یک پنل کاربری ساده دیجیتالی است. این پنل به گونه ای طراحی شده که هر کسی می تواند از آن استفاده کند. پنل راسته دوز 9150 علاوه بر قابلیت هایی مثل تنظیم سرعت دوخت و... خطا های رایجی که در هنگام دوخت ایجاد می شود را در قالب کد هایی به اپراتور اطلاع می دهد. به این ترتیب اپراتور می تواند به راحتی این خطا ها را برطرف نماید.

قطعات یدکی و تعمیرات راسته دوز 9150 جک

چرخ خیاطی های شرکت جک شامل ماشین های دوخت متعددی می شوند. هر یک از این محصولات به مرور زمان به تعمیرات و قطعات یدکی مختلفی نیاز پیدا می کنند یا به دلایل مختلف نیاز به تعمیرات دارند. فروشگاه امیر دوخت با داشتن کادری مجرب و کارآزموده این خدمات را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهند. راسته دوز 9150 نیز از جمله کالا هایی است که برای تعمیر پذیرفته می گردد. 

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت