پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز جک 9120

محصول جدید

  • پنل دیجیتالی ساده

  • تنظیم سرعت

  • تنظیم موقعیت سوزن

  • دینام بزرگ

  • دارای چراغ ال ای دی

  • امکان دوخت تک بخیه

توقف تولید

استاندارد CE اروپا، استاندارد جهانی PSE، ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
شرکت ایران جک
2015
چین
دوخت انواع پارچه ظریف و معمولی
2
یک
مکانیکی
DB×1 11-18#
1
5 میلیمتر
یک
5000
دینام بزرگ
کارتل
جلو
دیجیتالی
5000
55×24.5×63.5 سانتی‌متر
35 کیلوگرم
چدن
تخته پایه، آنتن، روغن، سوزن، دفترچه لوازم، پیچ گوشتی
ارسال به سراسر کشور پرداخت و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)

چرخ خیاطی راسته دوز 1920 جک نسل قدیم راسته دوز های سری F (توقف تولید)!

شرکت جک به جرئت یکی از تولیدکنندگان بزرگ و برتر در عرصه تولید ماشین های دوخت صنعتی است. هر ساله محصولات جدید تر و با کیفیت تری از این کمپانی طراحی و بازار عرضه می گردند. یکی از محصولات شرکت جک که دارای دینام بزرگ و پنل دیجیتالی ساده است، راسته دوز 1920 جک می باشد. سایر محصولات جک با تکنولوژی های نیمه کامپیوتری و تمام کامپیوتری نیز تولید شده اند. این تنوع محصولات به خریداران این امکان را می دهد که در بین تعداد زیادی از مدل های چرخ خیاطی جک محصول مورد نظرشان را انتخاب و خریداری کنند.

چرخ خیاطی راسته دوز یکی ماشین های دوخت صنعتی تولید شده در این شرکت است که انواع مختلف ساده دینام سرخود ، نیمه کامپیوتری و تمام کامپیوتری آن توسط شرکت های مختلفی از جمله جک ، نان بنگ و زوجی تولید شده است. هر یک از این مدل ها کارکرد و ویژگی های به خصوصی دارند و به تناسب حجم کار و محلی که مورد استفاده قرار می گیرند توسط کاربران و یا تولید کنندگان کارگاه های مختلف خریداری می شوند.

پنل دیجیتالی راسته دوز 9120 جک و کاربرد آن

جک محصولاتی مثل راسته دوز ، میاندوز و سردوز با پنل های دیجیتالی و کامپیوتری تولید کرده است. پنل های کامپیوتری با داشتن قابلیت های بیشتر، پیشرفته تر بوده و اصطلاحا برای چرخ خیاطی های صنعتی تمام کامپیوتری طراحی می گردند. از جمله محصولاتی که این نوع پنل در آن ها به کار رفته راسته دوز A2 و A4E هستند.

چرخ خیاطی راسته دوز 9120 جک دارای یک پنل دیجیتالی ساده است. این پنل برای تنظیم و انتخاب قابلیت های مختلفی طراحی شده است. هر یک از این قابلیت ها برای دوخت هر چه راحت تر و بهره وری و سود هر چه بیشتر به کاربر کمک می کنند. امکانات این پنل شامل موارد زیر می شوند:

1- تنظیم سرعت با راسته دوز 9120

شاید یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قابلیت ها در چرخ خیاطی های صنعتی امروزی داشتن امکان کم و زیاد کردن (تنظیم) سرعت باشد. این امکان بدین منظور طراحی شده که کاربران تازه کار و مبتدی بتوانند با کاهش سرعت، امکان ایجاد خطا را تا حد زیادی کاهش دهند و تسلط بیشتری در دوخت داشته باشند. در ضمن برای افزایش بهره وری و سود می توان سرعت را افزایش داده و با سرعت بیشتری تولید را انجام داد.

2- تعیین موقعیت سوزن

قابلیت تعیین موقعیت سوزن در برخی از چرخ خیاطی های صنعتی و خانگی وجود دارد. راسته دوز 9120 نیز یکی از این محصولات است. نحوه کار این قابلیت بدین شیوه است که بعد از دوخت خط مورد نظر توسط اپراتور، با جا به جا کردن موقعیت سوزن، خط دیگر دوخته می شود و نیازی به بلند کردن پایه و جا به جا کردن پارچه زیر آن نیست.

3- دوخت تک بخیه

قسمت هایی از لباس هستند که نیاز به دقت و ظرافت زیادی در دوخت دارند. این قسمت ها شامل جاهایی از لباس می شوند که به دلیل کوچک بودن مثل جیب، با دوخت های تکی بهتر و با کیفیت تر دوخته می شوند. ضمن اینکه پارچه هایی مثل حریر هستند که به دلیل بافت خاص و ظریفی که دارند با دوخت های به شکل معمول زیر پایه جمع شده و به خوبی دوخته نمی شوند. برای دوخت این موارد می توان از قابلیت دوخت تک بخیه استفاده کرد.

قطعات یدکی و تعمیرات محصولات جک

چرخ خیاطی یکی از لوازمی است که به مرور زمان مستهلک یا خراب شده و احتمالا به تعمیرات نیاز پیدا می کند. فروشگاه امیر دوخت با داشتن یک کادر مجرب و کارآزموده و داشتن تجربه سالیان متمادی در این زمینه تعمیرات این کالا ها را بر عهده می گیرد. ضمن اینکه این فروشگاه با وجود بخش قطعات یدکی چرخ خیاطی ، این قطعات اصل را به صورت حضوری و اینترنتی در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

چرخ خیاطی راسته دوز 9120 چه تفاوتی با سری F دارد؟

چرخ خیاطی های راسته دوز 9150 و 9120 و 9100 از جهت کاربرد هیچ تفاوتی با مدل های سری F ندارند. هر دو مجموعه راسته دوز های دینام سرخود و کاربردی هستند که توسط شرکت جک تولید شده اند. تنها تفاوت آن ها در دو پارامتر است. این دو پارامتر علاوه بر زیبایی و ظاهر بدنه و به کار بردن رنگ بندی تازه، شامل نوع دینام آن نیز می شود. دینام چرخ خیاطی های سری F به صورت دینام سرخود (سرو موتور) بوده و در زیر بدنه قرار دارد. چرخ خیاطی های راسته دوز سری F شامل F4 F8 و F10 می شوند. هر یک از این محصولات با طراحی بدنه جدید و دینام سرخود طراحی و وارد بازار شده اند. 

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت